trwa ładowanie paska...
29-09-2020, 16:10:52 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hamak jako narzutka maskująca  (Przeczytany 3920 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
philiprvn
Opinii: (5)
Ekspert

Ignoruj
« : 29-06-2020, 11:56:01 »

Witam.

Na początku miałem dylemat czy temat powinien trafić do wątku o hamakach czy też o maskowaniu.

Mil-Tec (proszę się nie zżynać) popełnił coś takiego.
https://static1.survivalplanet.pl/pol_pl_Hamak-Mil-Tec-maly-siatkowy-104_1.png
Hamak jako narzutka maskująca

Z jednej strony zupełna bzdura (taki hamak nie zapewni nawet podstawowej izolacji podczas snu, zaś insekty będą miały używanie z każdej strony).

Z drugiej strony jeśli Survivaltech potrafił zrobić podpinkę pod poncho, która może robić jako underblanket to dlaczego nie zrobić narzutki maskującej, która awaryjnie będzie służyła jako hamak?

Przeżyć jest łatwo. Żyć trudno.
Ale trzeba.
LYSY8
Opinii: (32)
Ekspert

Miejsce pobytu: kiedyś okolice stolyycy/ teraz 500m od Ojca Dyrektora eR. i Radia eM.

LORD OF WAR ;)

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 29-06-2020, 22:28:39 »

to dlaczego nie zrobić narzutki maskującej, która awaryjnie będzie służyła jako hamak?
Robiłem już coś takiego na mojej siatce Chichot
Duży "ekran" 160cm na 300cm, po zrobieniu hamaka.... za małe na hamak, jako ekran w uj za duże , z farszem też sporo miejsca zajmowało .
Tylko że ja to "testowałem" pod względem "snajperskiej" roboty.
Na rynek cywilny.....mhhhh.... ale poco to komu ? Przekonajcie mnie 
Mały Chiński hamak , i jakaś Chińska lekka siatka maskująca zajmie mniej miejsca i będzie się wygodniej używać ....
A robienie "ghilli" z tego hamaka Milteca też się mija z celem....miałem takie dwa 
Na taki hamak trzeba by dać dużo farszu by to jakoś tam wyglądało  Z politowaniem
I już kończę moje wywody bo zaraz się zrobi wypracowanie na kilka stron 
W skrócie , oczywiście że można, tylko po co i do czego chcesz używać ?

A zanim zaczniesz robić ghilli , zapraszam na szkolenie z maskowania, trochę się na nim produkuję o robieniu bieda ghilli  Spoko

jezdem taktycznym blogierem http://tac-kos.blogspot.com/
SUEZY LETNIE I ZIMOW-OLIWKOWE,GORETEXY, WINDSTOPPERY, I INNE,
wszystko w kramiku
http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,76420.0.html
JE*AĆ CENZURĘ!!!
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: