trwa ładowanie paska...
10-07-2020, 08:58:52 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Buty Prabos - BEAST LOW po 2 tygodniach i dłużej  (Przeczytany 395 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
tomking
Opinii: (19)
Ekspert

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« : 26-05-2020, 22:21:43 »

Postanowiłem zrecenzować/zapisać moje spostrzeżenia po pierwszych dwóch tygodniach użytkowania butów BEAST LOW czyli takie "pierwsze wrażenia" i mam nadzieję że uda mi się również uczynić to po roku użytkowania... szczęśliwego miejmy nadzieję.

Podobnie będzie z moimi butami NOMAD MID oraz VAGABUND ANKLE gdzie podzieliłem się pierwszą oceną w wątku: https://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,82895.0/highlight,prabos.html i niebawem w czerwcu 2020 kiedy minie rok od ich używania także to uczynię w nowym wątku.

Jak z powyższego wynika BEAST LOW to trzecia para butów jakie kupiłem za własną krwawicę w internetowym sklepie firmowym Prabos. Dodam jeszcze że ta recka, pisanina czy jak to nazwiecie nie jest w żadnym stopniu sponsorowana, a ja to robię wyłącznie od siebie nie szczędząc epitetów gdy będą potrzebne i tej wersji przed Wami i sądem będę się trzymał   Chichot

Obsługa producenta:
Jak ktoś czytał wymieniony wątek, to pierwsza moja para butów jaką kupiłem w Prabos niestety miała wadę, ale producent zachował się honorowo i jedynym minusem było dłuższe czekanie na właściwą parę pozbawioną wad. Tu nadmienię również o zachowaniu sklepu przy zakupie BEAST LOW. Otóż dodałem w uwagach żeby wszycie nosków było symetryczne w obu butach, bo mam zwyczajnego pierdolca na punkcie symetrii i estetyki wykonania. Po tygodniu czekania na dostawę, (wiem że transport w tych czasach jest niestety utrudniony o czym zostałem również poinformowany przez Prabos) dzwoni do mnie miły, dobrze zapowiadający się dżentelmen ze sklepu Prabos i przeprasza, ale otrzymali parę, która nie będzie mi się podobała i że wysyłają Express z inną parą butów prosto z dalekiego południa od samego producenta. Otrzymałem buty po chyba dwóch dniach.
To tylko taka wzmianka jak działa Prabos.

Wykonanie:
By się nie rozwodzić buty BEAST LOW są wykonane tak że nie mam właściwie o czym pisać. Jak włączę mój moduł upierdliwości to wszycie nosków nie jest mocną stroną aczkolwiek pary butów jakie posiadam są wykonane bardzo dobrze.

Design:
To chyba najbardziej indywidualna ocena. Jedni lubią brunetki, a inni... wybierają co tam sobie chcą i kogo chcą
Tu IMO jest słabo. Wygląd tych butów to nie jest ani trekking, ani tactical ani też jakiś outdoor z decatholna. Po prostu trzeba czegoś nowocześniejszego i ciekawszego, ale równie funkcjonalnego.

Wygoda:
Dla mnie te buty są po prostu wygodne tuż po założeniu. W ciągu tych dwóch tygodni przeszedłem w nich lekko ponad 100km i jest nadal bardzo komfortowo. Fakt że nie miałem plecaka jakoś wypełnionego, ale teren w pełni zróżnicowany od miejskiego po Beskid. Te buty jak i inne od Prabos nie obtarły mnie, ani nie miałem odparzeń czy innych boleści stóp, a wiek robi swoje i stopy mam niestety dość podatne na problemy marszowe. Zapiętki się jak na razie nie przecierają

Sznurowanie:
To jest coś co dla mnie nie stanowi w tych butach problemu. Zaciągnięty system sznurowania na początku wpychałem pod przednie sznurówki, ale po dwóch dniach wystarczyło założyć za język i to działa. Nie mam problemów że tam jest ta guma od systemu bo jest na tyle miękka że nie przeszkadza w użytkowaniu.

Podeszwa:
Czytałem wcześniej że podeszwa twarda. Hmmm... ja tego jakoś szczególnie nie odczułem. Przeciwnie podeszwa jest twarda, ale cała konstrukcja tego buta jest taka że nie wyobrażam sobie żeby miała być miękka. Lekko się zgina i to wystarcza Dla mnie OK!

Funkcjonalność:
Dla mnie te buty o dziwo! są bardzo uniwersalne. Nie mogę napisać że trekingowe czy tylko jakiś tactical, bo to bzdury by były. Buty są na tyle dobrze i solidnie wykonane że nadadzą się na wypady wycieczkowe do umiarkowanego terenu i na pewno także do miasta. Nie miałem żadnego problemu przy prowadzeniu w nich samochodu i łażeniu na mokrej posadzce. Słowem, ja nie widzę większych ograniczeń biorąc pod uwagę półbuty, które robią swoją robotę (wykluczę jednak garniaka i official meet).

To tyle ode mnie i specjalnie nic nie robiłem z nimi przez dwa tygodnie oprócz użytkowania, by pokazać ich wygląd.

https://i.postimg.cc/yN0SKL0Z/pr1.jpg
Buty Prabos - BEAST LOW po 2 tygodniach i dłużej

https://i.postimg.cc/R0xNgw2V/pr2.jpg
Buty Prabos - BEAST LOW po 2 tygodniach i dłużej

Ogólnie jak ktoś szuka solidnych półbutów w miarę uniwersalnych, ale nie typowo sportowych to polecam.

« Ostatnia zmiana: 26-05-2020, 22:50:33 wysłane przez tomking » Zapisane

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
LYSY8
Opinii: (32)
Ekspert

Miejsce pobytu: kiedyś okolice stolyycy/ teraz 500m od Ojca Dyrektora eR. i Radia eM.

LORD OF WAR ;)

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 27-05-2020, 00:04:21 »

- i mam nadzieję że uda mi się również uczynić to po roku użytkowania... szczęśliwego miejmy nadzieję.
-Jak z powyższego wynika BEAST LOW to trzecia para butów jakie kupiłem za własną krwawicę
-Design:
To chyba najbardziej indywidualna ocena. Jedni lubią brunetki, a inni... wybierają co tam sobie chcą i kogo chcą
Tu IMO jest słabo. Wygląd tych butów to nie jest ani trekking, ani tactical ani też jakiś outdoor z decatholna. Po prostu trzeba czegoś nowocześniejszego i ciekawszego, ale równie funkcjonalnego.
-Wygoda:
-Sznurowanie:
-Funkcjonalność:
Dla mnie te buty o dziwo! są bardzo uniwersalne.
-To tyle ode mnie i specjalnie nic nie robiłem
-Ogólnie jak ktoś szuka solidnych półbutów w miarę uniwersalnych, ale nie typowo sportowych to polecam.

-Raczej na luzie, moje już mają chyba rok(muszę sprawdzić paragon ) ostatnio je znowu lekko "zapastowałem", bo mam czarne i się szybko kurzą(ale ja często chodzę po piachach w nich więc każde buty się zakurzą ), i sa prawie jak nowe, a już w nich trochę przeszedłem .
-Też mam 3pary za swoje    , i jeszcze z kiiiilka par pewnie kupię  Z politowaniem
-Design, dokładnie tak jak napisałeś , jednemu się bedą podobać innemu nie , ja właśnie dla tego je kupiłem że nie walą z kilometra ani taktycznością XXII wieku , a ni Decathlonem a ni targiem miejskim  Ot takie z zewnątrz zwykłe przeciętne , nie rzucające się w oczy buty, takie właśnie grejmenowo lofprofajlowe  Ale sama konstrukcja i użyte materiały warte są tych pinieeendzyyy Chichot  Myślę że na ulicy nawet starzy tacticalowcy by na nie nie zwrócili uwagi  Spoko   
-Wygoda, tak faktycznie są wygodne, dla mnie zaliczyły bardzo pozytywnie najcięższy test dla butów , czyli chodzenie kilka godzin z kobitom po galerii na zakupach .... Z politowaniem Serio, serio, jak dla mnie to chyba najlepszy test miejskich butów 
Ale trzeba pamiętać o porządnych skarpetach do nich ,  jakiś czas temu wracałem w nich po pijaku z imprezy przez lasy i łąki właśnie w cienkich skarpetach ... Niezdecydowany Nogi całe, ale obolałe w uj były  Spoko
-Sznurowanie- mnie osobiście wkurzał ten system i go przerobiłem , potem miałem wymienić na zwykłe sznurówki .... ale jednak to buty do miasta , i po przerobieniu jestem  zadowolony
-Funkcjonalność, o tak, potwierdzam , buty bardzo uniwersalne, nawet powoli się przymierzam do drugiej pary w tym kolorze co ty masz Chichot
-Ja w nich łaziłem i po bunkrach , kałużach, podczas deszczu , i wszytko ok.
-Ja też polecam , i tez na pewno jako nie buty sportowe Chichot
 Raczej taktyczno miejskie  o podniesionych parametrach "ochrony" stopy, nie są to buty robocze/ochronne, ale dużo lepiej chronią stopę/palce niż przeciętne buty nawet jakieś taktyczne.

jezdem taktycznym blogierem http://tac-kos.blogspot.com/
SUEZY LETNIE I ZIMOW-OLIWKOWE,GORETEXY, WINDSTOPPERY, I INNE,
wszystko w kramiku
http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,76420.0.html
JE*AĆ CENZURĘ!!!
Harry
Opinii: (15)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Gdańsk

Mieć wielu przyjaciół, to nie mieć żadnego.

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 27-05-2020, 01:30:38 »

Dzięki za reckę. 

Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
Tagi: google

Skocz do: