trwa ładowanie paska...
17-11-2018, 05:58:30 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 2 3 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mam kleszcza - i co dalej?  (Przeczytany 7620 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Harry
Opinii: (15)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Gdańsk

Mieć wielu przyjaciół, to nie mieć żadnego...

Ignoruj
« Odpowiedz #30 : 17-05-2018, 14:37:09 »

No patrz, a jakaś pani profesor, niedawno na TVN rano mówiła, że się dramatyzuje z tymi kleszczami. Że wystarczy coś na deet, nazwy środka nie powiedziała, ale sugerowała, że to to - i kleszcz nie udziabie.
I że leczenie takie proste, i wystarczy się szczepić od wirusa kleszczowego i nie ma co panikować. A jak rumień, to znaczy borelioza, antybiotyk się weźmie i też strachu nie ma. A ci co panikują, że to takie straszne, to podobno chcą kasę zbić na leczeniu i dlatego tak robią.

A tak BTW, to czym w tym roku, jakim dokładnie muchozolem się pryskacie?

Bananczyk
Opinii: (5)
Ekspert

Miejsce pobytu: Białystok

Ignoruj
« Odpowiedz #31 : 17-05-2018, 15:42:12 »

"Bros na odzież" na odzież a na skórę ultrathon. Stosuje ten zestaw od prawie trzech lat i odpukać, żadnej bladziny nie miałem przez ten czas tzn żaden kleszcz mnie nie ugryzł.

Nie przeklinam. Bo to kurwa w chuj nie ładnie.
Harry
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #32 : 17-05-2018, 16:31:51 »

Dzięki. Chyba wolę tym Brosem dzieciaka pryskać niż MuchoSprayem. Przez to wszędobylskie gówno nie mogę z córką po lasach łazić. Smutny

A ten DEET działa na kleszcze, czy mają go w dupie? Bo jedni piszą, że tylko permetryna, a tu na pojemnikach tylko z DEETem piszą o odstraszaniu kleszczy...
« Ostatnia zmiana: 17-05-2018, 16:34:37 wysłane przez Harry » Zapisane

Bananczyk
Opinii: (5)
Ekspert

Miejsce pobytu: Białystok

Ignoruj
« Odpowiedz #33 : 17-05-2018, 22:05:45 »

Ten bros jest sprzedawany jako opcja do stosowania tylko na odzież i tak też się nazywa, ma w składzie o ile dobrze pamiętam permetrynę albo jej pochodne.
Deet dajesz na ciało.
O działaniu Deet już kiedyś pisałem. On nie odstrasza a blokuje receptory, kolokwialnie mówiąc, dziadostwo nie traktuje Ciebie jako pożywienie, więc nie gryzie.

Nie przeklinam. Bo to kurwa w chuj nie ładnie.
bartukas
Opinii: (10)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #34 : 30-08-2018, 23:47:54 »

Uwaga, będzie wesoło - właśnie usuwałem kleszcza z nasady penisa.
Do wyciągania użyłem jakiegoś ustrojstwa, które było opisane jako "pierwsza pomoc w wypadku ugryzienia etc.", woziliśmy to na wypadek wgryzienia się kleszcza u dzieci. Oczywiście niewiele to dało i "kleszczu" złamał się, a resztki musiałem usuwać pęsetą z vicka. Wszystko po fakcie przetarte gazikiem "Leko".

Teraz pytanie - jest sens wieźć dziada (tzn. kleszcza) do jakiegoś laboratorium na badanie czy czekać, czy - pardon - spuchną mi jaja?

Co ciekawe, złapałem dziadygę zapewne na cmentarzu, bo to mój jedyny kontakt z krzakami w dniu dzisiejszym...
Harry
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #35 : 31-08-2018, 01:07:27 »

Na kleszczach w penisie się nie znam, ale ciekawość zmusza mnie do zadania pytania - co Ty robiłeś tym penisem w krzakach, i to na cmentarzu?

No dobra, niech będzie to pytanie retoryczne, zdrówka życzę i niech te jaja Ci nie napuchną...

LYSY8
Opinii: (32)
Ekspert

Miejsce pobytu: kiedyś okolice stolyycy/ teraz 500m od Ojca Dyrektora eR. i Radia eM.

LORD OF WAR ;)

Ignoruj
« Odpowiedz #36 : 01-09-2018, 18:05:27 »

Co do kleszcza na penisie.... taka historia 
Bodajże 2000r, obóz ZHP, znajomy...pies na baby, największy podrywacz jakiego do tej pory poznałem, zarywał,wyrywał i zal... wszystkie najładniejsze laski w każdej wsi, kurwiki w oczach widziane z kilku km.
Wracamy z Robinsonady... chłopaka zgaszony jak nigdy dotąd, w końcu mówi że ma kleszcza, to mu mówimy idź do mamy (jego mam była pielęgniarką na obozie) to Ci wyjmie,  i wtedy mówi że na uju ma 
Pojechał z kierowcą do wiejskiej "przychodni".
Po powrocie inny człowiek, cichy, skromny, zupełnie nie on... zapytany czy doktor mu wyjął ...czerwienił się i wkurzał....
Potem się dowiedzieliśmy od kierowcy że lekarza nie było chwilowo w "przychodni".....ale były dwie młode studentki na praktykach 
Kierowca się śmiał że studentki zaczęły... a potem przyszedł doktor i dokończył 

jezdem taktycznym blogierem http://tac-kos.blogspot.com/
SUEZY LETNIE I ZIMOW-OLIWKOWE,GORETEXY, WINDSTOPPERY, I INNE,
wszystko w kramiku
http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,76420.0.html
JE*AĆ CENZURĘ!!!
Strony: Pierwsza « 1 2 3 +   Do góry
  Drukuj  
Tagi: google

Skocz do: