trwa ładowanie paska...
21-07-2018, 13:42:30 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lowa Z6 vs Lowa z6 z decathlon  (Przeczytany 2285 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
grzelmat
Opinii: (22)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Kielce

Ignoruj
« : 24-03-2018, 09:08:32 »

macie moze jakies porównanie butów lowa z6 produkcji seryjnej z produkcja pod decathlon ?

jakies uwagi - oprocz roznych kolorow,
chodzi mi o jakosc - czy moze ze dla sieciowki sa gorsze ite

aciepk
Opinii: (16)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Warszawa

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 24-03-2018, 10:08:39 »

Różnic w kolorze brak, wszakże brązowe Z-6N występują w katalogu Lowa, zarówno w kolekcji myśliwskiej jak i taktycznej. Swoje Z-6 z deca mam już pół roku i nie zauważyłem żadnych niedoróbek, czy szybszego zużycia. Poza 150zł niższą ceną i brakiem pudełka nie stwierdziłem innych różnic. A co do samego buta to uważam, że Z-6 jest bez sensu... Nie oferuje niczego nadzwyczajnego poza fajnym wyglądem, but jest cięższy od wyższego Uplandera i zauważyłem że wyściółka w miejscach gdzie jest ten cały monowrap szybciej się mechaci (na razie membrana nie przetarta, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość). Dotyczy to zarówno Zetek jak i Zephyrów.

Ogólnie to zarówno Zephyry jak i Zetki mają fest marketing, nic poza tym. Moim zdaniem zetki nie są warte tych sześciu stówek w decu, a wołanie za nie 750 to już rozbój w biały dzień.
« Ostatnia zmiana: 24-03-2018, 11:03:41 wysłane przez aciepk » Zapisane
grzelmat
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 25-03-2018, 08:52:08 »

dzieki za dobra odpowiedz

mam dwie pary zephyr bez gtx i gtx, kupione z ciekawosci uzywki na probe, zmienilem u szewca w obu podeszwe bo stara zdziera sie mega szybko no i komfort takich trampek na co dzień jest ok

słyszałem ze Z6 są juz delikatnie sztywniejsze, oraz podeszwa dłuzej wytrzyma

a jako ze mam okazje kupic tutaj

https://www.decathlon.fr/chaussure-z6-s-gtx-id_8395685.html

albo nawet jeszcze taniej to myślę nad nimi

aczkolwiek z wyborze jest Z6 vs Renagade - renegade nie ma juz takiego taktycznego wygladu, ale z doświadczenia wiem że but tego typu jest ekstra na długie marsze

aciepk
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #3 : 25-03-2018, 12:51:41 »

słyszałem ze Z6 są juz delikatnie sztywniejsze, oraz podeszwa dłuzej wytrzyma
Są zdecydowanie sztywniejsze od zephyrów. Podeszwa też się nie ściera tak szybko jak w pustynnych zefirkach, ale przy użytkowaniu miejskim ściera się zdecydowanie szybciej w porównaniu do vibrama vialta w uplanderach/MTH w desert foxach/Contragripie w Salomonach Quest.

a jako ze mam okazje kupic tutaj

https://www.decathlon.fr/chaussure-z6-s-gtx-id_8395685.html

albo nawet jeszcze taniej to myślę nad nimi

aczkolwiek z wyborze jest Z6 vs Renagade - renegade nie ma juz takiego taktycznego wygladu, ale z doświadczenia wiem że but tego typu jest ekstra na długie marsze
Za te 450 złotych Z-6 już warto brać. Aczkolwiek jeżeli potrzebujesz ekstra butów na długie marsze i agresywnym, modnym wyglądzie to polecam Salomony Quest z serii Forces.
Aricon
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Molon Labe

Ignoruj
« Odpowiedz #4 : 25-03-2018, 17:29:12 »

Renegade Gtx nabyłem kilka miesięcy temu, dostają ostry wpierdziel i nie mam prawa narzekać. Kilka dłuższych, kilka krótszych tras w Karkonoszach, również w głębokim śniegu i jebaniutkie nawet nie podmokły.
Racja, nie mają wybitnie "taktycznego" designu i w tym przyapdku akurat o to mi chodziło.
U mnie działa.
LYSY8
Opinii: (32)
Ekspert

Miejsce pobytu: kiedyś okolice stolyycy/ teraz 500m od Ojca Dyrektora eR. i Radia eM.

LORD OF WAR ;)

Ignoruj
« Odpowiedz #5 : 16-04-2018, 22:33:44 »

Kupuj w Decu, tylko pamiętaj by co 23msc. wymienić na nowe i będziesz miał "perpetuum mobile" i wytrzymają wieeele lat  Spoko

jezdem taktycznym blogierem http://tac-kos.blogspot.com/
SUEZY LETNIE I ZIMOW-OLIWKOWE,GORETEXY, WINDSTOPPERY, I INNE,
wszystko w kramiku
http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,76420.0.html
JE*AĆ CENZURĘ!!!
grzelmat
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #6 : 17-04-2018, 07:22:33 »

Kupuj w Decu, tylko pamiętaj by co 23msc. wymienić na nowe i będziesz miał "perpetuum mobile" i wytrzymają wieeele lat  Spoko
Tak łatwo przyjmą reklamację?

aciepk
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #7 : 17-04-2018, 08:41:17 »

Chłopie po przeczytaniu tego cebula mi się z ekranu wysypała...
petelicki
Opinii: (26)
Ekspert

Miejsce pobytu: Poznań

Ignoruj
« Odpowiedz #8 : 17-04-2018, 14:18:41 »

Kupuj w Decu, tylko pamiętaj by co 23msc. wymienić na nowe i będziesz miał "perpetuum mobile" i wytrzymają wieeele lat

Nie zmienia to faktu, że jeśli producent produkuje buty które rozpadają się po roku używania a mają dwa laty gwarancji, to mamy prawo domagać się jakiegoś wynagrodzenia czy wymiany na nowe.
LYSY8
Opinii: (32)
Ekspert

Miejsce pobytu: kiedyś okolice stolyycy/ teraz 500m od Ojca Dyrektora eR. i Radia eM.

LORD OF WAR ;)

Ignoruj
« Odpowiedz #9 : 17-04-2018, 20:03:09 »

Tak łatwo przyjmą reklamację?
W dużych sieciówkach tak, zwłaszcza w Decu.

Chłopie po przeczytaniu tego cebula mi się z ekranu wysypała...
To sprzedawaj! Wiesz po ile teraz cebula stoi ?

Nie zmienia to faktu, że jeśli producent produkuje buty które rozpadają się po roku używania a mają dwa laty gwarancji,
Mi sporo butów pół roku nie wytrzymało...  Z politowaniem

to mamy prawo domagać się jakiegoś wynagrodzenia czy wymiany na nowe.
Żeby była jasność, robię sobie zwałę, ale nigdy specjalnie butów nie niszczyłem by mi wymienili na nowe.
Mi po prostu buty często jednego sezonu nie wytrzymywały i to obojętnie czy były za 200 czy za 500zł....
A że buty zimowe rozwalały się na wiosnę, i po reklamacji wymieniałem  na letnie....przez kilka lat to zwykły zbieg okoliczności 

Ale mogę sie pochwalić że jedne Salomony wytrzymały mi 3 sezony, a zimowe(właściwie jesienne) Karrimory wyszły bez żadnego szwanku po całej "zimie" a kosztowały coś ok 150zł i nie będę ich reklamował 

jezdem taktycznym blogierem http://tac-kos.blogspot.com/
SUEZY LETNIE I ZIMOW-OLIWKOWE,GORETEXY, WINDSTOPPERY, I INNE,
wszystko w kramiku
http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,76420.0.html
JE*AĆ CENZURĘ!!!
widel
Opinii: (0)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: szczecin-pyrzyce

Bałtyk..ehh..

Ignoruj
« Odpowiedz #10 : 19-04-2018, 21:59:13 »

ja też tak miałem że buty mi się sypały po pół roku, ale zacząłem kupować z armyworld buty w 2 gat-dziwne prawda >? i one służą mi dłuuugo i szczerze żaden but mi się nie rozsypał, jedynie to tzw black eagle series to jakaś maniana niby fajne ale kupa.. trzymaja się ale to nie ta liga, kurde mam tyle par butów że nie kupię następnych bo baba moja mnie zje, pzdr dla wszystkich.
philiprvn
Opinii: (3)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #11 : 20-04-2018, 16:49:15 »

nie kupię następnych bo baba moja mnie zje, pzdr dla wszystkich.
Po prostu kup jej w komplecie szpilki do Prady. Przetestowane (działa).

"Because survival is not sufficient"
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: