trwa ładowanie paska...
21-09-2018, 10:45:25 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Facebook  (Przeczytany 4104 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Witosław
Opinii: (0)
Zaawansowany użytkownik

Bacon eating infidel

Ignoruj
« : 09-01-2018, 20:01:54 »

Panowie, pytanie odnośnie znanego portalu społecznościowego.
Ostatnio usunęli mi prawie wszystkie konta, zostało mi jedno ostatnie.
I na tym ostatnim ban na 30dni.
Chciałem założyć sobie kolejne i po dwóch dniach korzystania z niego dostałem komunikat o jakiejś podejrzanej aktywności.
Konto dezaktywowane.
Próbowałem dwa razy założyć nowe ale dopominają się wysyłania zdjęcia.
Trochę nt. temat się dedukowałem.
Fejsbuk się ponoć na moje IP uwziął, plus do tego przepatrzył pliki cookies.
I tutaj pojawia się moje pytanie, program do zmiany IP oraz czyszczenie ciasteczek i historii coś pomoże?
Nigdy wcześniej nie domagali się zdjęć ani numeru telefonu Niezdecydowany

Skoro rząd nie ufa obywatelom z bronią, to ja nie będę ufał reprezentantom rządu noszącymi broń.

Wojna ma pewien plus -zabijasz swoich wrogów, w czasie pokoju nie możesz im nawet gęby obić.
Japcun
Zaawansowany użytkownik

https://fr.pastebin.ca/2835531

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 09-01-2018, 20:26:31 »

No ostatnio było głośno o usuwaniu przez Fb dużo profili przez nich uznanych jako zbyt...

No nie wiem.

Patrząc na twój podpis to pasowałbyś.

"Skoro rząd nie ufa obywatelom z bronią, to ja nie będę ufał reprezentantom rządu noszącymi broń.

Wojna ma pewien plus -zabijasz swoich wrogów, w czasie pokoju nie możesz im nawet gęby obić."

Oczywiście FB jest jak się to popularnie mówi LEWACKI światopoglądowo.

Nie chcę tego a bardzo rozgrzebywać bo zaczniemy w politykę iść. Tą przestrzeń(forum) warto od tego odciąć

Witosław
Zaawansowany użytkownik

Bacon eating infidel

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 09-01-2018, 21:40:29 »

Ja o tych podpisach już nawet zapomniałem szczerze powiedziawszy bo dawno nie korzystałem z forum
Paradoksalnie ostatni ban na fejsiku był za śmieszkowanie z księży-pedofilów

Skoro rząd nie ufa obywatelom z bronią, to ja nie będę ufał reprezentantom rządu noszącymi broń.

Wojna ma pewien plus -zabijasz swoich wrogów, w czasie pokoju nie możesz im nawet gęby obić.
Japcun
Zaawansowany użytkownik

https://fr.pastebin.ca/2835531

Ignoruj
« Odpowiedz #3 : 09-01-2018, 21:43:06 »

Czyli ktoś "zaangażowany społecznie" ciebie zaraportował i FB uznał że słusznie.
Witosław
Zaawansowany użytkownik

Bacon eating infidel

Ignoruj
« Odpowiedz #4 : 09-01-2018, 22:03:46 »

Czy algorytm się przypieprzył czy "uprzejmy" zgłosił to raczej nieistotne.
Bany to był u mnie standard. Rekord to 2-3 godziny po odblokowaniu konta
Chodzi o to że mam dezaktywowane całe profile i brak możliwości założenia nowych.

arend
Opinii: (15)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: na razie warszawa(no dobra podwarszawa)

Ignoruj
« Odpowiedz #5 : 10-01-2018, 18:37:50 »

FB stara się usuwać wszystkie aliasy kont z danego IP. Szczególnie takie które stawiają na anonimowość. Ja dostałem 5 dni za wstawienie fotki profilowej w postaci reliefu ze swojego zdjęcia. A nawet nie ma się jak odwołać bo nad wszystkim czuwa system i to ty masz udowodnić w czym się "pomylił" często bez wiedzy na czym polega powód bana.

Kurs przeżycia w rosyjskim specnazie jest tak surowy, że kto go przeżyje, już dalej żyć nie chce.

-Hi! I am looking for a job twoju mać!
mar_kow
Opinii: (2)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Mazury/Bałkany

Ignoruj
« Odpowiedz #6 : 10-01-2018, 20:18:07 »

Żeby "uwziąść" się na IP to trzeba je mieć na stałe... Nie każdy operator je przydziela ze względu na oszczędność adresów. Popularna "neozdrada" ma zmienne IP. Internet mobilny wybitnie zmienne IP. Banowanie może być związane ze "śmieciem" funkcjonującym na komputerze o którym nie wiemy a wykonuje krecią robotę konkretnie związaną z FB. Nasza działalność jak najbardziej się przyczynia do banowania poprzez umieszczanie nieregulaminowych danych. Ja nie mam takich problemów bo nie istnieję - nie mam konta na żadnym portalu...
SGO NAREW
Opinii: (4)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: PL/NL

Ignoruj
« Odpowiedz #7 : 22-01-2018, 14:58:36 »

Istniejesz, istniejesz, profil chomikowy
mar_kow
Opinii: (2)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Mazury/Bałkany

Ignoruj
« Odpowiedz #8 : 22-01-2018, 17:50:42 »

Istniejesz, istniejesz, profil chomikowy

A to nie tylko... Ale na społecznościowym żadnym. Żadne konto o loginie mar_kow nie identyfikuje mnie indywidualnie, konto mailowe do rejestracji nie połączone z żadnym innym. Oczywiście na upartego wszystko można wyśledzić - a przestępcą nie jestem żeby się specjalnie maskować...
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: