trwa ładowanie paska...
23-10-2018, 15:56:07 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wisport Ranger - niepopularny?  (Przeczytany 4730 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
gorylekto
Opinii: (14)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Kraków

Semper Paratus

Ignoruj
« Odpowiedz #15 : 05-09-2017, 14:40:16 »

A ja bym bardzo chcial zobaczyc polaczenie Sparrowa 2 z Rangerem. Te dwa plecaki maja wszystko gdyby je dodac do siebie. Ja molle nie potrzebuje, chcialbym za to rozpinana do konca komore glowna + boczne kieszenie na butelke tak jak jest teraz. Da sie w ogole to zrobic? Moze wystarczy ograniczyc powierznie kieszeni nieco? Do tego nowy organizer taki jaki jest w Sparrowie 2 i bylby idealny plecak do zabrania do samolotu na 4-7 dniowe wycieczki.

Si vis pacem, para bellum.
Negaido
Opinii: (8)
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: to tu to tam

Ignoruj
« Odpowiedz #16 : 05-09-2017, 19:48:05 »

A ja bym bardzo chcial zobaczyc polaczenie Sparrowa 2 z Rangerem. Te dwa plecaki maja wszystko gdyby je dodac do siebie. Ja molle nie potrzebuje, chcialbym za to rozpinana do konca komore glowna + boczne kieszenie na butelke tak jak jest teraz. Da sie w ogole to zrobic? Moze wystarczy ograniczyc powierznie kieszeni nieco? Do tego nowy organizer taki jaki jest w Sparrowie 2 i bylby idealny plecak do zabrania do samolotu na 4-7 dniowe wycieczki.

Zgadzam się w pełni z powyższym. Choć dla mnie nawet nie musiałby być rozsuwany w pełni jak Sparrow. Jakiś czas temu widziałem kogoś na mieście z tym plecakiem i mi się spodobał. Dopiero jak bliżej podszedłem zobaczyłem, że to Ranger. Generalnie można powiedzieć, że plecak w pełni "taktyczny" - bez molle, ale jednak z lekkim zacięciem militarnym. Plusem są boczne kieszenie, których w Sparrow mi brakuje. Na minus brak organizera w mniejszej kieszeni. Gdyby dodali to i rzep dla miłośników patchy to byłby moim zdaniem hit.
tomking
Opinii: (18)
Ekspert

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #17 : 05-09-2017, 20:10:05 »

Co wy tak z tym rozsuwanym przez całość zamkiem?  Niezdecydowany
Jak pisałem... trochę lat użytkuję i jakoś nie stanowi problemu... ot taka jego budowa, a mnie to ani razu nie przeszkadzało

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
cosinus
Opinii: (0)
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #18 : 05-09-2017, 22:58:21 »

Podobnie lubię tę wysokość otwierania, może wisieć na jednej ręce i można drugą pakować. Jak na dnie mają stać 4-5 soki 1L, ustawia się to wygodnie podczas zakupów (i wiem że zamknięcie nie zaburzy projektu pakowania)

gorylekto
Zaawansowany użytkownik

Semper Paratus

Ignoruj
« Odpowiedz #19 : 06-09-2017, 11:57:40 »

Jak pisałem... trochę lat użytkuję i jakoś nie stanowi problemu... ot taka jego budowa, a mnie to ani razu nie przeszkadzało

Jesli chodzi o mnie to jest to zwiazane z podrozowaniem samolotem. Ja uzywam Sparrowa jako bagazu. Bez problemu pakuje sie na 5-10 dni. Rozsuwanie do konca powoduje, ze moge z niego korzystac jak ze zwyklej walizki, jest to bardzo wygodne.

skaf2007
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #20 : 06-09-2017, 21:08:18 »

Cytuj z: gorylek
Do tego nowy organizer taki jaki jest w Sparrowie 2 i bylby idealny plecak do zabrania do samolotu na 4-7 dniowe wycieczki.

Omg, a co Ty byś tam załadował na taką wycieczkę ? Tam wsadzisz grubszą bluzę, dodatkowe spodnie i już jest pękaty.
7 dni w cywilizacji ? Jak mistrzu ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
gorylekto
Zaawansowany użytkownik

Semper Paratus

Ignoruj
« Odpowiedz #21 : 06-09-2017, 21:45:24 »

Omg, a co Ty byś tam załadował na taką wycieczkę ? Tam wsadzisz grubszą bluzę, dodatkowe spodnie i już jest pękaty.
7 dni w cywilizacji ? Jak mistrzu ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Mówisz o Sparrowie 30? Miesiąc temu byłem na Sycili 11 dni. Spakowany jedynie w ten plecak. Nie było żadnego problemu, do tego zabrałem nawet książkę, 3 koszule, jedne buty na zmianę i japonki.

tomking
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #22 : 06-09-2017, 21:57:38 »

...Tam wsadzisz grubszą bluzę, dodatkowe spodnie i już jest pękaty...

Zależy jak kto się potrafi spakować i co używa... miszczu 

pakowanie_plecaka.jpg
Odp: Wisport Ranger - niepopularny?
* pakowanie_plecaka.jpg (109.35 KB, 950x435 - wyświetlony 124 razy.)

redtwo.m
Opinii: (15)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #23 : 06-09-2017, 21:58:42 »

-
« Ostatnia zmiana: 21-08-2018, 21:12:50 wysłane przez redtwo.m » Zapisane
tomking
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #24 : 06-09-2017, 22:08:51 »

i teściowa go pakowała... 

bartukas
Opinii: (10)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #25 : 07-09-2017, 09:17:07 »

i teściowa go pakowała... 
Ej, ale od mojej teściowej to się odczep: gdy spakowała śpiwór mojej wówczas-jeszcze-nie-żonie na stypendium zagraniczne, to był tak z 1/3 mniejszy niż mój (tradycyjnie zwinięty, upchnięty i związany paskiem), w środku były dwa słoiki, a sznurek, którym był obwiązany, służył nam do suszenia prania.
tomking
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #26 : 07-09-2017, 09:19:10 »

Wiesz co Cię czeka jak zaczniesz do niej fikać     

flaytec1
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #27 : 25-09-2017, 17:43:22 »

Ja odwrotnie, jak coś ma molle to nie kupuje lub odcinam po  szwach w domu te taśmy. To zbędne kilogramy.
Jeszcze mi się nie zdarzyło bym jakaś kieszeń do plecaka dopinał . Jak  się po całości rozpina to zle bo zamki są awaryjne,i przemakają i nie wiem po co miałby się rozpinać dookoła...wole klapę i sciąganie od góry + komin. Nawet w wersji 100 litrowej mi to nie przeszkadza.Nawet kupiłem kilka razy plecak z zamkiem w połowie pod kontem do dostępu do środkowej części plecaka ale nigdy z niego nie korzystałem .Jak widać każdy ma swój gust co jest wygodne.
andrewandrew
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #28 : 29-12-2017, 14:30:47 »

Trzeba też się znać. Cena nie o wszystkim świadczy.

mar_kow
Opinii: (2)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Mazury/Bałkany

Ignoruj
« Odpowiedz #29 : 31-12-2017, 10:26:41 »

Ja odwrotnie, jak coś ma molle to nie kupuje lub odcinam po  szwach w domu te taśmy. To zbędne kilogramy.
Jeszcze mi się nie zdarzyło bym jakaś kieszeń do plecaka dopinał . Jak  się po całości rozpina to zle bo zamki są awaryjne,i przemakają i nie wiem po co miałby się rozpinać dookoła...wole klapę i sciąganie od góry + komin. Nawet w wersji 100 litrowej mi to nie przeszkadza.Nawet kupiłem kilka razy plecak z zamkiem w połowie pod kontem do dostępu do środkowej części plecaka ale nigdy z niego nie korzystałem .Jak widać każdy ma swój gust co jest wygodne.

To w sumie nie potrzebujesz plecaka tylko worek desantowy... Targałem taki US z fantami z misji bo nie mieściły się w plecaku... Mało wygodny ale mega pojemny. Molle to nie kilogramy - to wygodny system troczenia. Kto nie umie niech nie próbuje. Do plecaka 30-35l można zapakować się na 2 tygodnie. Przed deszczem są jeszcze pokrowce ale tych nie bardzo lubię. Dobry plecak nie powinien przemoknąć (dobry materiał, kryte zamki), dodatkowo pakuję rzeczy do worków na śmieci. Do molle dopinam rzeczy niewrażliwe na zmoknięcie lub dobrze osłonięte (śpiwór, karimata).

Ale to tylko moje widzimisię...
Strony: Pierwsza 1 2 3 Ostatnia +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: