trwa ładowanie paska...
16-11-2018, 07:11:47 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1 2 Ostatnia +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Husar - firma z Polski - słyszał ktoś?  (Przeczytany 3431 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Piotrek1985
Opinii: (17)
Ekspert

Ignoruj
« : 07-05-2017, 11:43:52 »

Cześć,
użyłem wyszukiwarki i nie znalazłem aby był coś o nich na forum więc postanowiłem się podzielić:

http://www.imgrum.org/user/husar.ltd/1581858061/952435078199237136_1581858061

http://husar.ltd/pouches/gp-misc/gp-m/

Zamierzam kopić u nich dwie kieszonki na przybory do rozpalania ogniska.

http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/13113811_890559667721352_1532710607_n.jpg
Husar - firma z Polski - słyszał ktoś?
Elgatoloco
Opinii: (0)
Ekspert

Miejsce pobytu: Mogadishu

mogadishu yacht club

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 07-05-2017, 12:33:27 »

Nie slyszalem, pewnie robia buble...albo placa, za reklame nie-bezposrednia bo dopiero podbijaja rynek.

Klub przyjaciol zielonej kropeczki.
past
Opinii: (4)
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 07-05-2017, 13:57:13 »

Nie slyszalem, pewnie robia buble...albo placa, za reklame nie-bezposrednia bo dopiero podbijaja rynek.

Hmmmm podobnie jak currahee, baribal i kilka innych    Nie sądzę by firma musiała silić się tu na reklamę.
Elgatoloco
Ekspert

Miejsce pobytu: Mogadishu

mogadishu yacht club

Ignoruj
« Odpowiedz #3 : 07-05-2017, 14:59:29 »

No ale mowil, ze szuka szuka i nic nie ma... A o tych innych firmach slyszalem mimo ze ich produktow nie posiadam:P

Klub przyjaciol zielonej kropeczki.
cosinus
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #4 : 07-05-2017, 20:23:59 »

Hmmmm podobnie jak currahee, baribal i kilka innych  

Założone przez ludzi skądś, posiadających adres, wielu forumowiczów znało wcześniej założycieli, na uznanie pracujących jakością wykonań co oczywiste, ale elastycznością kontaktu, uczeniem się z uwag klientów.

No ale mowil, ze szuka szuka i nic nie ma... A o tych innych firmach slyszalem mimo ze ich produktow nie posiadam:P
Na przykład baribala (jeszcze) nie posiadam, ale słyszałem od dawna, duża masa opinii i recenzji (nie wszystkie och i ach), których nawet za nieskończony budżet internetowy nie da się wyprodukować. Miałem próbę określenia szczegółów oferty, był jakiś kontakt, odpowiedź itd...

Nie sądzę by firma musiała silić się tu na reklamę.

A skoro się sili, toooo .... Co?

Firma która chce uchodzić za polską, zarejestrowana jako Ltd, robiąca sprzęt U.S. (prosi się o słowo "rzekomo") coś mi ten wątek dziwny się wydaje. Zdjęcie zamieszczone wali kiczem na kilometr. A husar w języku angielskim znaczy coś nieco innego, niż nasz husarz.

Dla mnie ktoś wziął fuchę na pozycjonowanie marki, tylko trochę mało wie o życiu, i za bardziej wierzy w ilościową propagandę elektroniczną (młodzi pozycjonerzy mają myślenie ograniczone do własnego kręgu)

Jeśli to jest promocja autentycznej polskiej firmy, co powiecie o nożach VArms ? Świadomie wkładam kij w mrowisko. Wiele opini, są złe, są dobre, właściciel potrafi wziąć udział w dyskusjach, nie ma skośnych oczu itd...

W jednej z firm mój poprzednik kupił bardzo drogi system który był po prostu jednym wielkim g... opierał się na pozytywnych opiniach z netu itd... Nie wiem, czy mam aktualne ceny, like kosztuje X gr, wychwalający wpis na forum Y zł (niewiele), na dziś są całe grupy zawodowe które pracują w ten sposób (produkując 'niezależne' pochwały i lajki)

« Ostatnia zmiana: 07-05-2017, 20:26:13 wysłane przez cosinus » Zapisane
e-szpej.pl
Użytkownik
**

Ignoruj
« Odpowiedz #5 : 07-05-2017, 20:40:04 »

Trochę głupio stawać w obronie konkurencji, ale muszę to powiedzieć.

Husar celuje całkiem w inny target. Ich odbiorcami są ludzie, których stać na ich sprzęt, który jest bardzo nowatorski i oryginalny przy użyciu high endowych elementów.

Tu nie zrobi furory, bo jest gro ludzi co zamawia na ali 10 kieszeni zamiast jednej porządnej, która przeżyje tyle samo czasu co te 10 używanych po kolei. To jest całkowicie inne podejście do tematu.

Firma jest polska, działa na naszym rynku ale i nie tylko - zyskała spore uznanie zagranicą gdzie odbiorców stać na ich produkty.

philiprvn
Opinii: (3)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #6 : 07-05-2017, 20:53:32 »

Jako jedyni wpadli na pomysł aby zaoferować pokrowiec na system hydracyjny z izolacją z neoprenu i zamiast zrobić kilka modeli pytają klienta na jaki wkład na być pokrowiec. Jak dla mnie 1+ za podejście.

"Because survival is not sufficient"
gorylekto
Opinii: (14)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Kraków

Semper Paratus

Ignoruj
« Odpowiedz #7 : 07-05-2017, 22:17:05 »

Jak koleś robi customowe, ultralekkie plate carriery dla ludzi z SF to jak ma być tu znany? Produkcja nieduża, ceny wysokie. To nie jest fabryka organizerów. Znajdź go na Facebooku i obczaj produkty.

Si vis pacem, para bellum.
Ludlego
Opinii: (2)
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: WAW

Ignoruj
« Odpowiedz #8 : 07-05-2017, 23:04:36 »

Znajomy ma od nich nerke Cubby bodajże a drugi chest-riga. Świetne wykonanie. Polecam.

"The truth shall make you free"
cortezjwrz
Opinii: (1)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #9 : 07-05-2017, 23:32:03 »

Znam jednego z twórców tej marki - firma jest z Bielska ogólnie. W rękach nie miałem, ale da się odczuć, że szyją pod zachód raczej. Ale też zauważyłem, że trochę zainwestowali w "recenzje" sprzętów (np. nerki) na różnych bardziej mainstrimowych portalach w pl. Jakby mi się coś od nich podobało, to bym bez wahania brał - przykładają się do jakości raczej.

Chok dee
bagnet
Opinii: (46)
Ekspert

Miejsce pobytu: Warszawa

Ostrzyżony

Ignoruj
« Odpowiedz #10 : 08-05-2017, 10:04:30 »

Nie konkurencja, to się wypowiem
Fajna polska firma. LTD to tylko końcówka domeny - przypuszczalnie inne były zarezerwowane.
Szyją pewnie jak większość polskich firm na zagranicznych (czytaj nie chińskich, b. drogich materiałach) więc ceny są też adekwatne.
Największy problem polskich firm to dostępność oferty. Znam TYLKO kilka, które szyją na magazyn i wysyłają w 2 dni do tygodnia. Większość jednak szyje pasywnie - na zamówienie. Ale jak ktoś pisze o dostawie w 2-8 tygodni to to jest słabe.

Koszty produkcji (wbrew pozorom) rosną wraz ze wzrostem ilości zamówień i ilości modeli - zrobić 10 to nie problem, zrobić 200 to już jest wyzwanie. Rosną kwoty wydatków:
- materiałowe (bo trzeba wydać grube dziesiątki tysięcy na materiał)
- pracowe (bo nie da rady pracować po więcej niż 16h na dobę, a przeszkolenie pracowników, wyposażenie w maszyny, kontrola jakości to są olbrzymie koszty)
- logistyczne (gdzieś to trzeba trzymać, produkować, pakować).
W pewnym momencie każda polska firma staje w rozkroku - produkować więcej się nie opłaca, a produkować mniej, to zjadają koszty i podatki więc zyskowność jest niewielka lub na minusie. Sam miałem ten etap 2 lata temu. Na szczęście już to ograniczenie jest za mną.

Dopiero przy produkcji MASOWEJ (tysiące egzemplarzy) koszty zaczynają maleć. Ale jak tu zrobić tysiące, jak nie ma takich zamówień? Polska armia i siły specjalne deczko się rozsypały, zanim zaczną zamawiać, to minie ze 4-5 lat, zagraniczne rynki to wyzwanie bo chińszczyzna króluje wszędzie.

Co do reklam na forach to niestety sam otrzymuję mnóstwo takich ofert, ale nie korzystałem. Więc ciekaw jestem, czy pytanie jest rzetelne, czy podpucha.

Piotrek1985
Opinii: (17)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #11 : 09-05-2017, 13:19:46 »

Nie reklama, dajcie spokój. Tyle na forum jestem a jakieś dziwne podejrzenia wyciągacie. Wyczaiłem tą firmę na allegro najpierw przejrzałem ofertę i mi się spodobała. Cenowo nie za bardzo. Kupiłem plecak Raccoon MK II od Helikona za 200 zł i jestem zadowolony a u nich za te same pieniądze dostaje malutką nerkę? Trochę nie bardzo mi się to uśmiecha choć wiem że i w innych firmach ceny są podobne.
Sahar
Opinii: (16)
Ekspert

Użytkownik kompasu

Ignoruj
« Odpowiedz #12 : 09-05-2017, 15:20:29 »

Nie reklama, dajcie spokój. Tyle na forum jestem a jakieś dziwne podejrzenia wyciągacie. Wyczaiłem tą firmę na allegro najpierw przejrzałem ofertę i mi się spodobała. Cenowo nie za bardzo. Kupiłem plecak Raccoon MK II od Helikona za 200 zł i jestem zadowolony a u nich za te same pieniądze dostaje malutką nerkę? Trochę nie bardzo mi się to uśmiecha choć wiem że i w innych firmach ceny są podobne.

Husar, jak pisał Bagnet, ma bardzo dobre materiały, pomysły i szycie. To jest właśnie custom i za to wszystko się płaci.
Sprzęt jest sprawdzony i godny polecenia.

TactiCool
Wujekstach
Świeża krew
*

Miejsce pobytu: Wrocław

Ignoruj
« Odpowiedz #13 : 23-06-2017, 10:01:22 »

Ja zastanawiam się nad kupnem ich nerki.
Znalazłem taką recenzję: http://hanystestuje.blogspot.com/2017/06/nerka-husar-cubby-admin.html

Ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi? Jak to działa bez sklepu internetowego?
Fred
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Suburbium varsoviensis

Ignoruj
« Odpowiedz #14 : 23-06-2017, 11:17:37 »

Ja zastanawiam się nad kupnem ich nerki.
Znalazłem taką recenzję: http://hanystestuje.blogspot.com/2017/06/nerka-husar-cubby-admin.html

Ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi? Jak to działa bez sklepu internetowego?

Przecież jest opcja zamówienia bezpośrednio przez ich stronę http://husar.ltd/pouches/gp-misc/hybrid/
Strony: 1 2 Ostatnia +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: