trwa ładowanie paska...
26-05-2020, 15:01:12 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lokalizator GPS? Ktoś, coś?  (Przeczytany 1983 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
kamykus
Opinii: (4)
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: Bielsko-Biała

Ignoruj
« : 01-12-2016, 16:12:32 »

Witajcie, szukam od jakiegoś czasu lokalizatora GPS dla swojego psa. Nię będę się tu rozpisywał bo nie ma sensu. Po prostu mieszkam wysoko w górach i jest czasem problem z zlokalizowaniem psa (lubi sobie połazić) tylko czasem łazi za daleko i trzeba go odbierać z różnych dziwnych miejsc

Czy ktoś z was miał styczność z małymi mobilnymi lokalizatorami GPS obsługujące karty SIM? Na rynku jest sporo lokalizatorów ale już 2 razy się naciąłem. Ostatnio kupiłem lokalizator Polskiej firmy Orllo ale niestety okazał się trochę przereklamowanym produktem. Nie reagował na komendy SMS. Czasem wyświetlał pozycję lub wysyłał SMS z nią, ale to tylko jak mu się chciało.

Poszukuję coś z funkcją Geoogrodzenia, podglądem pozycji na żywo (na www) oraz możliwością ustalenia częstotliwości przesyłania pozycji przez urządzenie. Oczywiście wielkość taka, by można było przymocować na obroży lub szelkach i minimalny czas działania 24h

Pomożecie?

Buszmen
Opinii: (0)
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 01-12-2016, 16:25:44 »

http://blog.waruj.pl/2015/10/29/jaki-lokalizator-gps-dla-psa-wybrac/  Wydaje mi się też że była też dyskusja na Garniaku , tam też chyba polecali Garmin Astro , ale nie mogę znaleźć tego tematu .
kamykus
Opinii: (4)
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: Bielsko-Biała

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 01-12-2016, 16:29:54 »

Astro jak dla mnie odpada, obsługa musi być przez WWW i Smartfona.
Wiem że to wada,  bo lokalizator jest uzależniony od zasięgu sieci, ale takie mam wymagania

Na tego bloga już trafiłem, ale gość poleca lokalizator Tk-Star. A to jest chłam przestraszny

Jest jeszcze coś takiego jak Tractive.com, urządzenie bardzo (nawet podejrzanie bardzo) tanie, utrzymanie to koszt 20zł miesięcznie. Ale nie znam nikogo kto mógł by się na ten temat wypowiedzieć. Już mi się znudziło kupowanie urządzeń, i wypełnianie formularzy zwrotów... Bo produkt był gówno warty
« Ostatnia zmiana: 01-12-2016, 16:34:48 wysłane przez kamykus » Zapisane

mazgaj
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Wrocław

Ignoruj
« Odpowiedz #3 : 23-02-2017, 18:28:19 »

Witajcie, szukam od jakiegoś czasu lokalizatora GPS dla swojego psa. Nię będę się tu rozpisywał bo nie ma sensu. Po prostu mieszkam wysoko w górach i jest czasem problem z zlokalizowaniem psa (lubi sobie połazić) tylko czasem łazi za daleko i trzeba go odbierać z różnych dziwnych miejsc

Czy ktoś z was miał styczność z małymi mobilnymi lokalizatorami GPS obsługujące karty SIM? Na rynku jest sporo lokalizatorów ale już 2 razy się naciąłem. Ostatnio kupiłem lokalizator Polskiej firmy Orllo ale niestety okazał się trochę przereklamowanym produktem. Nie reagował na komendy SMS. Czasem wyświetlał pozycję lub wysyłał SMS z nią, ale to tylko jak mu się chciało.

Poszukuję coś z funkcją Geoogrodzenia, podglądem pozycji na żywo (na www) oraz możliwością ustalenia częstotliwości przesyłania pozycji przez urządzenie. Oczywiście wielkość taka, by można było przymocować na obroży lub szelkach i minimalny czas działania 24h

Pomożecie?
możesz poszukać w ofercie bushnell bo oni robią lokalizatory gps.

Astro jak dla mnie odpada, obsługa musi być przez WWW i Smartfona.

lepszym rozwiązaniem obecnie jest dobry smartfon z GPS to fakt, takei rozwiązanie bym polecał.

jabolos
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #4 : 25-02-2017, 09:35:50 »

To może coś z oferty lokalizatorów Orllo dla zwierząt https://orllo.pl/lokalizatory-gps/lokalizatory-dla-zwierzat.html
Kamerki robią przyzwoite to może GPS też się sprawdzi.
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
Tagi: google

Skocz do: