trwa ładowanie paska...
19-02-2020, 23:40:25 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Generator listy ekwipunku on-line  (Przeczytany 3097 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
mgr_scout
Kierownik forum
Opinii: (8)
*

Tactical Hipster

« : 18-04-2016, 13:22:49 »

http://checklist.hartleybrody.com/

Śmiszne to  Chichot
« Ostatnia zmiana: 18-04-2016, 13:31:49 wysłane przez mgr_scout » Zapisane

SCOUT PRIDE!

Chcę być dezerterem, który ma szansę powodzenia
KNAKiŁ
KKK - Kelly Kettle Klan

CZUJ-DYM!
tomking
Opinii: (18)
Ekspert

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 18-04-2016, 14:02:51 »

Niezłe...  Chichot

Jakiś totalnych idiotyzmów nie zasugerowało narzędzie.

Jednego brakowało... środka na kleszcze itp. Ostatnio nawet Sanepid o tym trąbi.

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
turystyk
Opinii: (1)
Ekspert

Miejsce pobytu: Tactical as fuck

RED TEAM

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 18-04-2016, 14:46:26 »

Jednego brakowało... środka na kleszcze itp. Ostatnio nawet Sanepid o tym trąbi.
Napalm działa dobrze na te sqrwesyny... Niestety ma znaczacy wpływ na całe środowisko  Niezdecydowany

Fajny generator, uzupełnię checklistę ;P

Boom stick!
KKK - Kelly Kettle Klan!

There is no possibility to patch human stupidity.
Było minęło, jak partia demokratów.
Górski
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #3 : 18-04-2016, 16:33:16 »

http://checklist.hartleybrody.com/trip/3881/zakopane/#checklist
Nie za mało? Chichot W dodatku ten spray na niedźwiedzie mnie rozwalił Chichot
Cyrith
Opinii: (3)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Zambrów / Warszawa

Ignoruj
« Odpowiedz #4 : 18-04-2016, 16:41:11 »

Bawiłem się chwilę. Czego by nie wklepać, wynik jest mniej więcej taki sam. Ustawiłem kilkudniową wycieczkę po Warszawie i w podstawowym sprzęcie wyświetliło spray na niedźwiedzie.
Wedrowiec
Opinii: (15)
Ekspert

Miejsce pobytu: Kraina Wilka

Ignoruj
« Odpowiedz #5 : 18-04-2016, 17:18:27 »

Ustawiłem kilkudniową wycieczkę po Warszawie i w podstawowym sprzęcie wyświetliło spray na niedźwiedzie.

Taki wynik nie powinien dziwić. Skoro tubylcy noszą w Warszawie spray, tym bardziej powinni turyści, którzy przecież nie znają wszystkich urokliwych zakątków     

I widziałem, a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła...
Górski
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #6 : 18-04-2016, 21:38:07 »

To może tak, ja obsłużę maszynę i powiem co biorę nie na dwa dni, a na dwa tygodnie Chichot

Plecak: Wisport Sparrow 20 (na razie pożyczony, ale czekam aż będzie dostawa w sklepie niedaleko mnie).
Śpiwór: Zależnie od pory roku komfort 0* lub 15* + moskitierę, troczę u dołu.
Do tego alumata, płachta (zwykle ląduje na przodzie) i ewentualnie hamak.
Kuchenka z puszki (myślę nad kupnem wynalazku Supera bo mniejsze po złożeniu) + kubek 500ml (zrezygnowałem z menażki), ewentualnie także spirytus medyczny 96% - z reguły wszystko się mieści się razem w sobie.
Latarka: Obecnie brak, zamierzam zakupić Olight S1.
Mała apteczka samochodowa i środki higieny, igła i nici, busola, mapa, coś na komary, czasem krem z filtrem, okulary + kapelusz, zapas paracordu, nóż i ostatnio zacząłem nosić smartfona + powerbank.
Prowiant maksymalnie na 3 dni, woda maksymalnie 2l - w moim przypadku takie ilości są rozsądne bo sklepy mijam co 2-3 dni a czyste źródła średnio 2x dziennie, rozglądam się za jakimś fajnym filtrem.
To chyba tyle, więcej sobie nie przypominam abym brał, wszystko pięknie się mieści i jest trochę miejsca w środku, niektóre rzeczy wiadomo - w spodniach itd.

Pewnie zbiorę za to opiernicz że niby się przechwalam czy coś Chichot No ale każdy tworzy ekwipunek pod siebie, i tym postem chciałem dowieść że takie "sztywne wzorce" nie mają sensu i tak naprawdę każdy powinien przetestować co u niego się najlepiej sprawdza, zamiast nosić wszystko o czym przeczyta że powinien zabrać.

elrond33
Opinii: (25)
Ekspert

Miejsce pobytu: Poznań

Ostrzyżony

Ignoruj
« Odpowiedz #7 : 19-04-2016, 00:39:09 »

No ale każdy tworzy ekwipunek pod siebie, i tym postem chciałem dowieść że takie "sztywne wzorce" nie mają sensu i tak naprawdę każdy powinien przetestować co u niego się najlepiej sprawdza, zamiast nosić wszystko o czym przeczyta że powinien zabrać.
Pozwól, że na te kilka chwil zostanę Twoim duchowym przewodnikiem i pomogę Ci odnaleźć ukryty sens tego generatora...
Może Cię zaskoczę, ale to narzędzie marketingowe. Zwróć uwagę na linki do sklepu, w którym możesz kupić całe to wyposażenie. Przez przypadek - jednego sklepu. Czy już doznałeś oświecenia?
Jesteś więc gotowy na drugi stopień wtajemniczenia. Ten generator jest dedykowany dla Amerykanów. Tak, tych samych, dla których na kubkach kawy McDonald's umieszcza informację, że napój może być gorący. W każdym razie, nie jest to narzędzie dla ludzi, którzy choć trochę znają się na rzeczy, ale dla tych, którzy chcieliby przeżyć swoją wielką weekendową przygodę.
No więc jak to, tak bez sprayu na niedźwiedzie? Widzieliście "Backcountry"? No właśnie...

Mr Mruk - chusteczki EDC (póki co) i nie tylko (niebawem).
Górski
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #8 : 19-04-2016, 07:25:59 »

Pozwól, że na te kilka chwil zostanę Twoim duchowym przewodnikiem i pomogę Ci odnaleźć ukryty sens tego generatora...
Może Cię zaskoczę, ale to narzędzie marketingowe. Zwróć uwagę na linki do sklepu, w którym możesz kupić całe to wyposażenie. Przez przypadek - jednego sklepu. Czy już doznałeś oświecenia?
Jesteś więc gotowy na drugi stopień wtajemniczenia. Ten generator jest dedykowany dla Amerykanów. Tak, tych samych, dla których na kubkach kawy McDonald's umieszcza informację, że napój może być gorący. W każdym razie, nie jest to narzędzie dla ludzi, którzy choć trochę znają się na rzeczy, ale dla tych, którzy chcieliby przeżyć swoją wielką weekendową przygodę.
No więc jak to, tak bez sprayu na niedźwiedzie? Widzieliście "Backcountry"? No właśnie...

Chodziło mi nie tylko o ten generator, ale i o wszelkie strony które radzą co zabrać w teren / góry.
No ale dzięki "Ten generator jest dedykowany dla Amerykanów" rozwinąłeś sens zabierania ze sobą sprayu na misie - Oni myślą że w Polsce po ulicach biegają białe niedźwiedzie Chichot
« Ostatnia zmiana: 19-04-2016, 14:56:28 wysłane przez Górski » Zapisane
tomking
Opinii: (18)
Ekspert

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #9 : 19-04-2016, 10:01:11 »

Oni nie myślą... oni są pewni     

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
elrond33
Opinii: (25)
Ekspert

Miejsce pobytu: Poznań

Ostrzyżony

Ignoruj
« Odpowiedz #10 : 19-04-2016, 12:41:18 »

http://ewawojciechowska.pl/wp-content/uploads/2014/10/IMG_20140420_062103.jpg

Mr Mruk - chusteczki EDC (póki co) i nie tylko (niebawem).
mgr_scout
Kierownik forum
Opinii: (8)
*

Tactical Hipster

« Odpowiedz #11 : 19-04-2016, 15:35:31 »

Nawiązując

<embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://www.youtube.com/v/O6FdYoLRJbs" width="425px" height="350px" AllowScriptAccess="never" quality="high" wmode="transparent"/><noembed><a href="http://www.youtube.com/v/O6FdYoLRJbs" target="_blank">http://www.youtube.com/v/O6FdYoLRJbs</a>

SCOUT PRIDE!

Chcę być dezerterem, który ma szansę powodzenia
KNAKiŁ
KKK - Kelly Kettle Klan

CZUJ-DYM!
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
Tagi: google

Skocz do: