trwa ładowanie paska...
19-08-2018, 00:20:10 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak impregnować skórzane buty?  (Przeczytany 1047 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
simon_says
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Miejsce pobytu: Dania

Ignoruj
« : 07-04-2016, 12:26:02 »

Witam. Szukam profesjonalnych porad jak impregnować skórzane obuwie. Mam jedne buty, które są mega wygodne. Nie są to jakieś typowo surviwalowe butki, ale naprawdę fajne. A myślę, że taki temat przyda się również do butów na cięższe wyprawy. Naczytałem się sporo, niektórzy używają profesjonalnych drogich past, inni zwyczajnie natłuszczają olejem lnianym. No i juz nie wiem co lepsze.. a nie chcę zmarnować swoich, bo bardzo je lubię i nie produkują już tego konkretnego modelu. Jedyne (dla niektórych pewnie oczywiste) co jest wszędzie wspólne, to mycie mokrą szmatką i letnią wodą i pod żadnym pozorem nie suszenie ich w wysokiej temperaturze, bo skóra się zmarnuje i popęka (głupi człowiek na błędach się uczy.. kiedyś jedne buty już tak zmarnowałem).

Będę wielce zobowiązany za wszelkie wskazówki i wasze doświadczenia, jak impregnujecie swoje buty.

I wiosna by tak nie smakowała jakby wcześniej zimy nie było..
elrond33
Opinii: (25)
Ekspert

Miejsce pobytu: Poznań

Ostrzyżony

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 07-04-2016, 13:04:12 »

Skoro mówisz że szukasz, to szukaj aktywnie. Na tym forum jest co najmniej jeden porządny wątek z całym mnóstwem dokładnie opisanej wiedzy o impregnowaniu butów ze skóry różnego rodzaju.

Mr Mruk - chusteczki EDC (póki co) i nie tylko (niebawem).
tomking
Opinii: (18)
Ekspert

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 07-04-2016, 13:30:16 »

Witam. Szukam profesjonalnych porad jak impregnować skórzane obuwie. Mam jedne buty, które są mega wygodne. Nie są to jakieś typowo surviwalowe butki, ale naprawdę fajne. A myślę, że taki temat przyda się również do butów na cięższe wyprawy. Naczytałem się sporo, niektórzy używają profesjonalnych drogich past, inni zwyczajnie natłuszczają olejem lnianym. No i juz nie wiem co lepsze.. a nie chcę zmarnować swoich, bo bardzo je lubię i nie produkują już tego konkretnego modelu. Jedyne (dla niektórych pewnie oczywiste) co jest wszędzie wspólne, to mycie mokrą szmatką i letnią wodą i pod żadnym pozorem nie suszenie ich w wysokiej temperaturze, bo skóra się zmarnuje i popęka (głupi człowiek na błędach się uczy.. kiedyś jedne buty już tak zmarnowałem).

Będę wielce zobowiązany za wszelkie wskazówki i wasze doświadczenia, jak impregnujecie swoje buty.

Kolego ogarnij się trochę... po co nowy wątek?  Z politowaniem

http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,60074.0.html

DO ZAMKNIĘCIA

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  
Tagi: google

Skocz do: