trwa ładowanie paska...
26-09-2018, 01:47:11 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 5 Ostatnia +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wisport Zipperfox  (Przeczytany 19094 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
UnCodeD
Opinii: (0)
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: Silesia City

Ignoruj
« Odpowiedz #45 : 03-03-2017, 18:47:21 »

Pany jakaś recka ktoś napisze pare zdjęć? 😀 trochę czasu już minęło

Leniuszek co?? 

https://www.google.pl/search?q=recenzja+wisport+silverfox&oq=recenzja+wisport+silverfox&aqs=chrome..69i57j0.21539j0j4&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
poplus
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Polska

Ignoruj
« Odpowiedz #46 : 03-03-2017, 19:02:10 »

Panie ale to recenzja do silverfox a ja pytam o zipperfox 😁

UnCodeD
Użytkownik
**

Ignoruj
« Odpowiedz #47 : 04-03-2017, 07:28:50 »

Zwracam honor ,nie doczytałem a autouzupełnianie zrobiło mi psikusa xD
UnCodeD
Użytkownik
**

Ignoruj
« Odpowiedz #48 : 04-03-2017, 07:28:57 »

Zwracam honor ,nie doczytałem a autouzupełnianie zrobiło mi psikusa xD
UnCodeD
Użytkownik
**

Ignoruj
« Odpowiedz #49 : 04-03-2017, 07:35:43 »

http://wmasg.pl/pl/armoury/show/674657
http://gearinferno.eu/wisport-zipperfox/
Bananczyk
Opinii: (5)
Ekspert

Miejsce pobytu: Białystok

Ignoruj
« Odpowiedz #50 : 10-08-2017, 11:29:18 »

Panowie, znalazłem opinię na temat tego worka na WMASG i zniechęciła mnie trochę.
Ktoś z użytkujących ten plecak może się do zarzutów z poniższej wypowiedzi odnieść?
Naprawdę jest tak źle?

Cytuj z: Kilgatar
"Mam ZipperFoxa 45 od Wisporta, i jest to mój trzeci plecak tej firmy. Po doświadczeniach z Silverfoxem i Wildcatem miałem przekonanie, że plecaki naszego producenta można kupować w ciemno. Jednak rzeczywistość pokazuje, że każdy może zaliczyć wtopę. Zipperfox ma poważne błędy w konstrukcji systemu nośnego. Dziwię się, że żaden internetowy ekspert-tester jeszcze tego nie wyłapał. Brak regulacji górnej części sprawia, że plecak bezsensownie odstaje od ramion powodując niewygodne balansowanie ciężaru. Górne taśmy regulacyjne są przyszyte... właściwie nie wiadomo po co. Ciężko tym cokolwiek wyregulować. Brak sensownego stelaża sprawia że plecak staje się wypukły na plecach, jeśli jeszcze dodatkowo nosisz bukłak w kieszeni do tego przeznaczonej, masz mega bułę klejącą się do pleców. Poza tym plecak niszczy koszule/koszulki rzepem trzymającym aluminiowy płaskownik stelaża. Po zaledwie 70 kilometrach nad pasem biodrowym tworzy się trwała fałda, w miejscu, gdzie odkładają się siły nie rozkładane przez zbyt skromny system nośny. Na dodatek w tym modelu zauważyłem coś, czego wcześniej w Wisporcie próżno było szukać - niedbałość. Pod pasem biodrowym mam burdel jakiś niedociętych materiałów, zwijających się pod aluminiowym stelażem, niesymetrycznie doszyty pasek dolnego podczepienia, plus pofałdowany szef dolnej kieszeni, więc będę to reklamował. Po reklamacji zamierzam sprzedać to cudo, wracam do Wildcata, ciężkie cholerstwo, ale przynajmniej wygodne i wytrzymałe. Zwróćcie uwagę, jak różni się Khard od Zipperfoxa na plecach, dokładnie tego brakuje Zipperowi."

Nie przeklinam. Bo to kurwa w chuj nie ładnie.
poplus
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #51 : 10-08-2017, 20:39:22 »

Mam zipperfox od Marca tego roku, używam go praktycznie przy każdym większym wyjściu z domu ( Góry, las, basen z dzieckiem jakieś wyjazdy z dzieckiem ) Mam z nim zrobione ponad sto kilometrów i nie miałem z plecakiem takich problemów. Porównywanie lekkiego zipperfoksa do wyprawowego  Wildcatem, moim zdaniem nie na miejscu  Zipperfox nie jest idealnym plecakiem, ale jest to pancerny plecak do ciorania w lesie i na weekend w góry  Chichot Mogę się przyczepić do dwóch rzeczy w tym plecaku
1- Jest to plecak na osobę nie wyższą niż 185 cm, pas biodrowy ma małą regulacje.
2- Przy napchanym plecaku trochę gimnastyki żeby go zapiąć

Bananczyk
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #52 : 10-08-2017, 21:12:18 »

Osobnik o wzroście wyższym niż 185 będzie miał problem z osadzeniem pasa na biodrach? Taki mały zakres regulacji dali w tym plecaku? Mam Racconna i dwa metry wzrostu i tu problemu nie ma, stąd moje zdziwienie Niezdecydowany.

poplus
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #53 : 10-08-2017, 22:03:19 »

Osobnik o wzroście wyższym niż 185 będzie miał problem z osadzeniem pasa na biodrach? Taki mały zakres regulacji dali w tym plecaku? Mam Racconna i dwa metry wzrostu i tu problemu nie ma, stąd moje zdziwienie Niezdecydowany.

Z plecakiem jak z butami trzeba przymierzyć  Pas biodrowy jest na stałe jedyna regulacja to wypięcie go i założenie na odwrót, tak zyskujesz jakieś 10cm trochę lipa   
Bananczyk
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #54 : 10-08-2017, 23:20:56 »

Racja, poszukam na miejscu żeby zrobić przymiarkę.

nep2n
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: 3City

Ignoruj
« Odpowiedz #55 : 04-07-2018, 19:11:03 »

złota łopata Chichot Chichot

panowie napalony jestem na ZipperFox 40 jak szczerbaty na suchary.
podzielcie sie wrażeniami z użytkowania tego plecaka po roku ,dwóch .
zady, walety co sie zepsuło co nie Chichot
pozdrawiam
poplus
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #56 : 08-07-2018, 11:31:48 »

Mam plecak około 2 lata użytkuje intensywnie nawet na jednodniowe wycieczki zabieram zipperfoxa  Plecak jest solidnie zrobiony wszystko działa , jeśli bym wyprał plecaczek byłby jak nowy   
Teraz kilka minusów Boje się o zamki, jestem pewien że pierwsze sie zepsują chodzą dość cięszko, jak plecak jest pod korek bez pomocy kolana plecaka nie jestem w stanie zamknąć. Kieszeń na bukłak jest dość wąska duży odkształca trochę plecy. Trzeba zmierzyć przed zakupem, pas biodrowy ma małą regulacje i nie każdemu przypasuje . Szkoda że nie ma wersji bardzej " cywilnej" bez molle, Plecak mam oliwkowy i z molle wyglądam jak kanapowy komandos  najchętniej zamienię sie na inny kolor   
nep2n
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: 3City

Ignoruj
« Odpowiedz #57 : 09-07-2018, 17:10:05 »

Kieszeń na bukłak jest dość wąska duży odkształca trochę plecy.

a jaki masz worek ?
poplus
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #58 : 10-07-2018, 01:22:48 »

Teraz mam 2 litry z decathlonu pasuje fajnie  poprzedni był 3 litrowy chińczyk
philiprvn
Opinii: (3)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #59 : 14-07-2018, 17:19:32 »

Mam Zipperfoxa w wariancie 25 litrów.

Kieszeń do pęcherza jest dość wąska. Jedyne rozwiązanie jakie ma sens do pojemniki Source i ich patent na nalewanie przez rurkę po zainstalowaniu odpowiedniego lejka (umożliwia napełnianie grawitacyjnie z butelek PET). Gdybym jeszcze próbował zmieścić do środka pokrowiec termoizolacyjny (chłodne napoje w lecie, ciepłe w zimie) to pewnie plecy zrobiłyby się wypukłe. Kieszeń na pęcherz jest nad kieszenią na pokrowiec więc nawet nie mieli jak wstawić drenażu (na wypadek nieszczelności). Zupełnie nie wiem dlaczego nie zostawili kieszeni na pęcherz w komorze głównej).
https://perunikasite-q8wb5v4p.netdna-ssl.com/153-thickbox_default/source-universal-tube-adapter-uta.jpg
Wisport Zipperfox
Pas biodrowy już swoje przeszedł (tzn. są charakterystyczne załamania). Po jego zdjęcia widać bałagan (dużo nie zszytych elementów, wystający stelaż). Chciałem szyć customa (chodziło o zmianę długości i sposobu regulacji przy klamrze) ale na razie mi przeszło.
https://www.polasonline.de/WebRoot/Store7/Shops/61196464/59E8/513A/8302/C976/E778/0A0C/6D08/80B8/14DK01013_1_ml.jpg
Wisport Zipperfox
Taśmy przy klamrze wnerwiały mnie niemiłosiernie (dwie drabinki załatwiły sprawę).

Plecak fanie użytkuje się z zestawem 3 kieszeni Sparrow (po 5 litrów każda na boki i od frontu) + kieszeń EDC Milturu na górę. W tej chwili poszedłem trochę dalej i mam 1 kieszeń Sparrow + 2 kieszenie Raccon (po 9 litów każda po bokach) + 1 kieszeń Sparrow (5 litrów od frontu) + wspomniana kieszeń Milturu. Na pas nośny nic sensownego założyć się nie da (eksperymentowałem z kieszeniami 3x5 Baribala). Stąd też moje pomysły na nowy pas nośny.

Regulatory przy szelkach (mające za zadanie dociągnięcie szelek do pleców) mają znaczenie czysto ozdobne (są wszyte za nisko i nie są podpięte do niczego sztywnego). Koledze ostatnio udało się rozwalić na SERE klamrę na szelce. Używał mojej konfiguracji kieszeni więc mógł zapakować całkiem sporo.

Taśma piersiowa mnie irytowała (ciągle się podwijała). Dołożyłem dodatkowe klamerki i wplotłem w nie oryginalny pasek.
https://www.asmc.pl/images/product_images/popup_images/116523_0.jpg
Wisport Zipperfox

Taśmy kompresyjne. W tej chwili przeplatam je pod kieszeniami. Efekt jest taki, że mam utrudniony dostęp do klamer (myślę nad modyfikacja konstrukcji samych kieszeni aby można było je swobodnie rozpinać).

Z plecakami Wieśsportu jest ten problem, że są tak dobre, że sporo chciałoby się jeszcze zmienić (poprawić, żeby były jeszcze lepsze).
« Ostatnia zmiana: 18-07-2018, 17:58:58 wysłane przez philiprvn » Zapisane

"Because survival is not sufficient"
Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 5 Ostatnia +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: