trwa ładowanie paska...
26-05-2018, 23:21:07 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wisport Zipperfox  (Przeczytany 15962 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
UnCodeD
Opinii: (0)
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: Silesia City

Ignoruj
« Odpowiedz #45 : 03-03-2017, 18:47:21 »

Pany jakaś recka ktoś napisze pare zdjęć? 😀 trochę czasu już minęło

Leniuszek co?? 

https://www.google.pl/search?q=recenzja+wisport+silverfox&oq=recenzja+wisport+silverfox&aqs=chrome..69i57j0.21539j0j4&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
poplus
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Polska

Ignoruj
« Odpowiedz #46 : 03-03-2017, 19:02:10 »

Panie ale to recenzja do silverfox a ja pytam o zipperfox 😁

UnCodeD
Użytkownik
**

Ignoruj
« Odpowiedz #47 : 04-03-2017, 07:28:50 »

Zwracam honor ,nie doczytałem a autouzupełnianie zrobiło mi psikusa xD
UnCodeD
Użytkownik
**

Ignoruj
« Odpowiedz #48 : 04-03-2017, 07:28:57 »

Zwracam honor ,nie doczytałem a autouzupełnianie zrobiło mi psikusa xD
UnCodeD
Użytkownik
**

Ignoruj
« Odpowiedz #49 : 04-03-2017, 07:35:43 »

http://wmasg.pl/pl/armoury/show/674657
http://gearinferno.eu/wisport-zipperfox/
Bananczyk
Opinii: (5)
Ekspert

Miejsce pobytu: Białystok

Ignoruj
« Odpowiedz #50 : 10-08-2017, 11:29:18 »

Panowie, znalazłem opinię na temat tego worka na WMASG i zniechęciła mnie trochę.
Ktoś z użytkujących ten plecak może się do zarzutów z poniższej wypowiedzi odnieść?
Naprawdę jest tak źle?

Cytuj z: Kilgatar
"Mam ZipperFoxa 45 od Wisporta, i jest to mój trzeci plecak tej firmy. Po doświadczeniach z Silverfoxem i Wildcatem miałem przekonanie, że plecaki naszego producenta można kupować w ciemno. Jednak rzeczywistość pokazuje, że każdy może zaliczyć wtopę. Zipperfox ma poważne błędy w konstrukcji systemu nośnego. Dziwię się, że żaden internetowy ekspert-tester jeszcze tego nie wyłapał. Brak regulacji górnej części sprawia, że plecak bezsensownie odstaje od ramion powodując niewygodne balansowanie ciężaru. Górne taśmy regulacyjne są przyszyte... właściwie nie wiadomo po co. Ciężko tym cokolwiek wyregulować. Brak sensownego stelaża sprawia że plecak staje się wypukły na plecach, jeśli jeszcze dodatkowo nosisz bukłak w kieszeni do tego przeznaczonej, masz mega bułę klejącą się do pleców. Poza tym plecak niszczy koszule/koszulki rzepem trzymającym aluminiowy płaskownik stelaża. Po zaledwie 70 kilometrach nad pasem biodrowym tworzy się trwała fałda, w miejscu, gdzie odkładają się siły nie rozkładane przez zbyt skromny system nośny. Na dodatek w tym modelu zauważyłem coś, czego wcześniej w Wisporcie próżno było szukać - niedbałość. Pod pasem biodrowym mam burdel jakiś niedociętych materiałów, zwijających się pod aluminiowym stelażem, niesymetrycznie doszyty pasek dolnego podczepienia, plus pofałdowany szef dolnej kieszeni, więc będę to reklamował. Po reklamacji zamierzam sprzedać to cudo, wracam do Wildcata, ciężkie cholerstwo, ale przynajmniej wygodne i wytrzymałe. Zwróćcie uwagę, jak różni się Khard od Zipperfoxa na plecach, dokładnie tego brakuje Zipperowi."

Nie przeklinam. Bo to kurwa w chuj nie ładnie.
poplus
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #51 : 10-08-2017, 20:39:22 »

Mam zipperfox od Marca tego roku, używam go praktycznie przy każdym większym wyjściu z domu ( Góry, las, basen z dzieckiem jakieś wyjazdy z dzieckiem ) Mam z nim zrobione ponad sto kilometrów i nie miałem z plecakiem takich problemów. Porównywanie lekkiego zipperfoksa do wyprawowego  Wildcatem, moim zdaniem nie na miejscu  Zipperfox nie jest idealnym plecakiem, ale jest to pancerny plecak do ciorania w lesie i na weekend w góry  Chichot Mogę się przyczepić do dwóch rzeczy w tym plecaku
1- Jest to plecak na osobę nie wyższą niż 185 cm, pas biodrowy ma małą regulacje.
2- Przy napchanym plecaku trochę gimnastyki żeby go zapiąć

Bananczyk
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #52 : 10-08-2017, 21:12:18 »

Osobnik o wzroście wyższym niż 185 będzie miał problem z osadzeniem pasa na biodrach? Taki mały zakres regulacji dali w tym plecaku? Mam Racconna i dwa metry wzrostu i tu problemu nie ma, stąd moje zdziwienie Niezdecydowany.

poplus
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #53 : 10-08-2017, 22:03:19 »

Osobnik o wzroście wyższym niż 185 będzie miał problem z osadzeniem pasa na biodrach? Taki mały zakres regulacji dali w tym plecaku? Mam Racconna i dwa metry wzrostu i tu problemu nie ma, stąd moje zdziwienie Niezdecydowany.

Z plecakiem jak z butami trzeba przymierzyć  Pas biodrowy jest na stałe jedyna regulacja to wypięcie go i założenie na odwrót, tak zyskujesz jakieś 10cm trochę lipa   
Bananczyk
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #54 : 10-08-2017, 23:20:56 »

Racja, poszukam na miejscu żeby zrobić przymiarkę.

Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: