trwa ładowanie paska...
26-05-2018, 23:07:20 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Helikon SFU NEXT  (Przeczytany 16031 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
redtwo.m
Opinii: (15)
Ekspert

Miejsce pobytu: Gliwice

Ignoruj
« Odpowiedz #45 : 12-07-2017, 18:17:20 »

Spodnie idealne ( wg. mnie) to byłoby połączenie CPU i SFU. Z CPU wziąć kieszenie na łydach, cargo oraz konstrukcje pasa a z SFU: "wsuwki" , organizery i kieszenie "klasyczne", te w CPU mają za duży ka i czasami ciężko coś wyciągnąć.
Dodatkowo wpienia mnie w CPU ściągacz przy kieszeniach cargo - jak usiądę na nim to booooooli. W starych CPU które użytkowałem ściągacza nie było
Michal_G
Opinii: (0)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Kraków

Ignoruj
« Odpowiedz #46 : 03-08-2017, 15:33:41 »

Kupiłem moją drugą parę spodni SFU Next. Do ripstopowych khaki dołączyły również ripstopowe Olive Drab. Materiał o innym składzie (khaki 100% bawełna, olive drab 60% bawełna, 40 % poliester) powoduje nieco inne wrażenia w użytkowaniu. Oliwkowe są sztywniejsze, bardziej szeleszczą. I przy obecnych upałach (około 37) nieco bardziej grzeją tyłek. Ciekawe czy sztywność i szeleszczenie zmniejszą się po pierwszym praniu?
Elgatoloco
Ekspert

Miejsce pobytu: Mogadishu

mogadishu yacht club

Ignoruj
« Odpowiedz #47 : 03-08-2017, 16:36:34 »

Ten material zawsze szelesci ale nie klad bym go na tym samym poziomie co ortalion;)

Klub przyjaciol zielonej kropeczki.
dittowski
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #48 : 03-12-2017, 22:46:50 »

Witam,
Przy 182cm wzrostu i 110cm w pasie, nexty XL/R są dość workowate i muszę używać paska żeby nie spadały. Czy L/R nie będą za ciasne w pasie?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Schtruntz
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Warszawa

[Ciach!]

Ignoruj
« Odpowiedz #49 : 04-12-2017, 01:23:55 »

Witam,
Przy 182cm wzrostu i 110cm w pasie, nexty XL/R są dość workowate i muszę używać paska żeby nie spadały. Czy L/R nie będą za ciasne w pasie?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Z takim obwodem L-ki będą oczywiście za ciasne.
Ale to są spodnie przewidziane do noszenia z paskiem, choć moim zdaniem dopiero wraz z doszyciem na stałe szelek Bundeswehry stają się naprawdę komfortowe, wtedy można w nich skakać, fikać, a o jakimkolwiek podciąganiu zapomnieć, choćby w kieszeniach było pół kilograma ładunku.
Co do workowatości, to wg. mnie najbardziej się objawia w nogawkach, przypominają Lenary z lat 90-tych, dlatego w swoich zwęziłem nieco nogawki, na wzór BDU i teraz jakoś wyglądają.

Jeśli fakty przeczą mojej teorii, to tym gorzej dla faktów!
Ruper
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #50 : 25-04-2018, 10:05:55 »

Ja mam ripstop olive draby i szczerze się przyznam, że kupiłem je tylko i wyłącznie do pracy przy domu. Sprawdzają się świetnie. Układałem podjazd i ścieżki wokoło domu także cały czas kucanie, opieranie na kolanach itp i ani jeden szew nie puścił. Nic sie nie rozdarło i nawet jak słońce przygrzało to było mi w nich dobrze. Świetne spodnie kupiłem za 100zł, a byłem przkonany że nie wytrzymają nawet miesiąca pracy. Sprzedawca w militariach się zarzekał, że będę w tym chodził latami to mu nie wierzyłem ani trochę. Miał chłopak rację jednak.
tatis
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #51 : 24-05-2018, 20:56:30 »

Ja mam ripstop olive draby i szczerze się przyznam, że kupiłem je tylko i wyłącznie do pracy przy domu. Sprawdzają się świetnie. Układałem podjazd i ścieżki wokoło domu także cały czas kucanie, opieranie na kolanach itp i ani jeden szew nie puścił. Nic sie nie rozdarło i nawet jak słońce przygrzało to było mi w nich dobrze. Świetne spodnie kupiłem za 100zł, a byłem przkonany że nie wytrzymają nawet miesiąca pracy. Sprzedawca w militariach się zarzekał, że będę w tym chodził latami to mu nie wierzyłem ani trochę. Miał chłopak rację jednak.

Właśnie się zastanawiałem nad SFU i chyba Twoja opinia mnie przekonała że warto je kupić. Jutro będę w manufakturze to wejdę do militaria i je wezmę.
tatis
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #52 : 24-05-2018, 20:56:54 »

Właśnie się zastanawiałem nad SFU i chyba Twoja opinia mnie przekonała że warto je kupić. Jutro będę w manufakturze to wejdę do militaria i je wezmę.
tatis
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #53 : 24-05-2018, 20:57:17 »

Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: