trwa ładowanie paska...
23-04-2019, 22:45:18 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 2 3 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Szczury" WZ.920/P  (Przeczytany 18560 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
94Mac
Opinii: (0)
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #30 : 27-11-2014, 23:58:49 »

Co do przemoczenia to w miarę szybko puszczają wodę ale nawet szybko schną latem    Mam zamiar kupić drugą parę jak się znajdzie w rozmiar i cena fajna. Ja polecam głównie do miasta.  Chichot
peterv
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #31 : 16-04-2015, 22:29:57 »

też mam te buty - porównanie z innymi - szerokie w palcach , zero trzymania kostki - to w zasadzie zamszowa skarpeta z podeszwą, ale na lato super
tubylec
Świeża krew
*

Miejsce pobytu: Kątownia

Komu w droge ,temu kopa w dupe

Ignoruj
« Odpowiedz #32 : 29-04-2015, 22:13:39 »

Wrzuce rowniez pare slow : w butach chodzilem po budowie w wykopach w blocie nic ich nie ruszylo but lezy dobrze na nodze jesli oczywiscie pilnujemy kilku zasad zwlaszcza prawidlowego zaciagniecia i zawiazania sznurowek /rowniez odpowiednich i dlugich i noszenia wlasciwych skarpet wysokich/ to sa buty letnie no moze pozna wiosna wczesne lato napewno nie sa to buty wielo- sezonowe ,ale oczywiscie zawsze sie znajda jacys zboczency ktorzy ktorzy mysla ze to buty ala victorinox  laza w zimie i mysla ze maja na nogach wielosezonowe pustynne Lowy albo Meindle  a potem placza ze sie obtarlo ze brudne ciemne przetarte i co tam jeszcze spoko jak pisalem kwestia gustu i upodoban ,kolejna rzecza jest producent Demar i Protektor obie firmy robia te buty w/g wojskowej specyfikacji ktora jak wiemy wprowadzaja w zycie " betony " z osrodka analiz i badania wszystkiego i niczego dla MON chyba z Lodzi -niewazne tak czysiak buty roznia sie rozmiarowka podeszwa i przelotkami sznurowadel /kolor/  fason jest zachowany ale trzeba jednak uwazac bo np kupicie z foto na ktorym jest Demar i w paczce dostaniecie Protektora zdaje sie ze Protektor robil pierwsze serie potem  Demar i nagle zaczal cos zmieniac /no fakt jeden szczegol i juz to cos nie jest wzorem zastrzezonym/ .Ostatnia sprawa - jesli jakis producent sprzedaje zastrzezony wojskowy sort na cywilnym rynku to jest sprawa oczywista iz jest to gorszy gatunek albo jakis wybrak technologiczny lub gramaturowy / " Wybrzeze "  ktore szylo dobre Gore i zajebiste polary na pytanie czy uszyja cywilowi mowili czy pan zwariowal ?  i ostatnia rzecz dla mnie buty sa zajebiste jezdzilem w nich na quadach w Egipcie w tym roku jada ze mna do Jerozolimy bo tam sie nadaja w dzien gorac ale w nocy w autobusie juz nie jest tak wesolo konserwacja butow ? gabka i woda to wszystko a po jakims czasie mamy na nogach takie ladne brazowe mieciutkie w dotyku skorkowe wyzsze welurki

P.S

Gepardy - to byly pierwsze inne buty wojskowe po opinaczach podobno byly bardzo dobre sam poluje zeby takowe jeszcze gdzies nabyc
Witosław
Zaawansowany użytkownik

Bacon eating infidel

Ignoruj
« Odpowiedz #33 : 10-04-2019, 19:15:17 »

Ale dojebali z tą metką w nowych partiach

https://3.allegroimg.com/s1024/03b695/0ad8230e4ca792acd1df94cad243
"Szczury" WZ.920/P

Skoro rząd nie ufa obywatelom z bronią, to ja nie będę ufał reprezentantom rządu noszącymi broń.

Wojna ma pewien plus -zabijasz swoich wrogów, w czasie pokoju nie możesz im nawet gęby obić.
Strony: Pierwsza « 1 2 3 +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: