trwa ładowanie paska...
09-04-2020, 19:34:51 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "BlackHawk 83BT01 Warrior Wear Tactical Response Boot" -szukam info na ich temat  (Przeczytany 3518 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Schtruntz
Opinii: (0)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Warszawa

[Ciach!]

Ignoruj
« : 27-06-2013, 01:28:47 »

witam,
wpadły mnie w oko te buciki,

http://www.copsplus.com/products/large/w-83bt01bk.jpg
"BlackHawk 83BT01 Warrior Wear Tactical Response Boot" -szukam info na ich temat

względnie niedrogie, bez zbędnej membrany, z podewszwą Vibram "F&S"
i właśnie o podeszwę mnie się rozchodzi: wydaje się przyjemnie gruba, sprężysta i takie tam,
ale:
-czy jako dedykowana przez firmę Vibram do butów trekkingowych jest badzo sztywna, wręcz za sztywna do miasta?
-czy posiada [jak sugerują zdjęcia  Co? ] warstwę poliuretanu/pianki EVA, którą uważam za niezbędny składnik dobrego buta?
-czy jakiś dobry człowiek ma rozeznanie, czy te Blackhawki ogólnie są warte wydania swoich ciężko zarobionych pieniędzy ? nie za bardzo znam tą firmę, zupełni nie wiem na jakim jest levelu jakościowym

Jeśli fakty przeczą mojej teorii, to tym gorzej dla faktów!
Schtruntz
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Warszawa

[Ciach!]

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 23-12-2013, 12:32:51 »

skoro nikt do tej pory ich nie nabył, to musiałem być pierwszy:
właśnie przyszła paczka  - pierwsze wrażenie:
zajebiste som 
vibram to Vibram, a cordura to Cordura® , wykonanie na pierwszy rzut oka solidne, skóry szyte nieosłabiającym ich za nadto rzadkim ściegiem i grubą nicią, czyli widać, że ktoś pomyślał przy projekcie i wykonaniu,
amortyzująca pianka w śródpodeszwie jest bardzo gruba, co w połączeniu z  seryjną, 10 milimetrową wkładką Ortholite sprawi, że mam w nich 190 cm wzrostu  Chichot,
miękkie wyściełanie na całej powierzchni wnętrza zwiastuje, że komfort będzie co najmniej poprawny, właściwie to czuję się w nich jak w butach do koszykówki,

pochodzę, to napiszę więcej

Jeśli fakty przeczą mojej teorii, to tym gorzej dla faktów!
Hortor
Świeża krew
*

Miejsce pobytu: Lublin

NPS

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 30-12-2013, 17:32:13 »

Witam!

Buty BlackHawk 83BT01 zakupiłem w czerwcu 2011 roku. Ich eksploatacja trwała tylko 1,5 roku, bowiem przerzuciłem się na służbowe Batesy (bo nowe), jednakże Blackhawki przeniesione do szafy i w razie Niemca będą jak znalazł. 
Wrażenia z użytkowania? Jeśli chodzi o wygodę, będzie pan zadowolony. Ciężko o bardziej komfortowe warunki dla stopy, zwłaszcza kiedy trzeba dużo kopytkować w warunkach miejskich. Nie szargałem butów po lasach. Odstawiłem je półtora roku temu, więc być może nie pamiętam już paru mankamentów, jeśli takowe były... ale pod względem dopieszczania stopy nie mają sobie równych wśród dotychczas używanych, zwłaszcza wśród butów z tej samej półki cenowej. But jest wysoki, ale cholewka przyjemnie dopasowana. Podeszwa solidna, masywna, ma swoje wady i zalety, ale nie sposób oprzeć się wrażeniu że jest miękka i przyjazna dla stawów mimo jej grubości. Mało agresywny "bieżnik". Na oblodzonej powierzchni jazda gwarantowana. Vibram to Vibram  Wkładka w istocie jest bardzo dobra, zdarzało mi się przekładać ją do innego obuwia na włóczęgę po lasach.

No dobrze, teraz garść uwag krytycznych.
Na samym początku przetarła się/rozdarła wyściółka pięty w jednym bucie. Myślę, że to głównie przez wciskanie i wyciąganie stopy "na siłę", ale z wymianą gwarancyjną w sklepie nie byłoby żadnego problemu. Przetarła się też i zwinęła wyściółka przy palcach, tworząc idealne narzędzie do produkcji dziur w skarpetach. Wiele par poległo w nieszczęsnym prawym bucie, zanim zlikwidowałem ten kawałek wyściółki Smutny
 Po roku użytkowania przetarły się szwy łączące dwa kawałki skóry w połowie buta przy samej podeszwie. Spotkało to zarówno prawy, jak i lewy but, co budzi wątpliwości co do jakości użytych nici i wykonania. To chyba największy zawód jaki sprawiły mi te buty.
Czasem zapominałem o pielęgnacji skóry... lepiej o tym nie zapominać.
Pomimo w/w wad, wciągane na stopy wciąż wywołują błogi uśmiech - zdecydowanie wygoda to ich największa zaleta.
Życzę udanej eksploatacji

Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: