trwa ładowanie paska...
18-08-2019, 08:43:42 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza 1 2 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Plecak Lowe Alpine Wojskowy Holenderski DPM  (Przeczytany 12688 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Bacao
Opinii: (1)
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #15 : 25-09-2012, 21:45:11 »

Możesz zerknąć np. na bergena, ciekawy jest też mniejszy holenderski plecak, patrolowa trzydziestka, równie pancerny. Jest jeszcze cała gama brytyjskich plecaków, o których sporo informacji znajdziesz na dpm-soldier.pl
Wszystkich tych plecaków możesz poszukać na allegro, ja swojego stinga kupiłem właśnie tam, już nie pamiętam w jakim sklepie, ale było ich jeszcze kilka.
SGO NAREW
Opinii: (4)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: PL/NL

Ignoruj
« Odpowiedz #16 : 21-10-2012, 12:44:26 »

Olej. Armyworld wysyła takie trupy, że pożal się borze.
U mnie te małe przetarcia itp. okazały się prawie na pół rozerwaną szelką (!!!!) i rozcięciem jak od noża na boku plecaka długości jakichś 5 cm. Plus poprzecierane taśmy, którym bym nie zaufał.
Sam plecak jest bardzo fajny,, niezły z niego czołg pancernik i fajnie wygląda. Do tego kieszenie łączone w mały plecak to genialna sprawa ale nie w stanie proponowanym przez armyworld.
Zaoszczędź jeszcze 200-250 zł i bierz reindeera od wisportu.

Do tego trzeba liczyć sie z licznymi pomyłkami w wysyłce i dodatkowymi kosztami na odsyłki Z politowaniem
Ja zamiast śpiwora-mumi holend. dostałem zwykly holenderski.
Sorki za off-topa, ale może komus sie przyda taka przestroga.
Koso
Ekspert

Miejsce pobytu: Toruń

Ignoruj
« Odpowiedz #17 : 06-11-2012, 20:19:22 »

Ktoś już gdzieś wspominał, że znowu pojawiły się na allegro w przystępnej cenie. Ja mam krótkie pytanko, czym się głównie różnią te plecaki Plecak nr1 i Plecak nr2?
Mniejszy chyba nie ma dostępu od dołu i jakich jeszcze mniej lub bardziej ważnych rzeczy? No i najważniejsze co mnie trapi ten 120L faktycznie jest taki duży? Bo według opisu sprzedawcy zapakowany ma taką wysokość jak ja siedząc więc chyba średnio na mnie by pasował. Proszę o konkrety bez luźnych spekulacji. Dodam że potrzebuje plecaka typowo wojskowego ale żeby miał dobry system nośny i był w miarę tani, te plecaki spałniały by moje wymagania.

"Życie jest łatwiejsze, niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym,co jest nie do przyjęcia obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia"
maksu
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: SANOK

Ignoruj
« Odpowiedz #18 : 21-10-2013, 16:20:02 »

mam mniejszy, czyli stinga.
Też z armyworldu.

W mniejszym nie masz komina, i nie ma dostępu od dołu.
System nośny jest bardzo wygodny, 3 dni po lasach, bez odcisków czy innych kłopotów.
Paski są długachne więc każdy dopasuje go pod siebie.
przemyślana konstrukcja, można wszystko ładnie upakować, skompresować i jeszcze objuczyć na zewnątrz.
Kolejnym plusem jest panel z molle, zawsze jakąś ładownice można jeszcze dopiąć.
Jak odprujesz przeszycie na trokach z fastexsami, i jak masz boczne kieszenie to zyskujesz 6 troczków które osobno sprzedają za 6 zeta

jak szukasz plecaka na cioranie po lasach, traktowanego szorstko i po męsku to Ci się nada

nie rób drugiemu tego,
 czego ty nie chcesz sam!
mar14
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #19 : 06-07-2016, 01:44:58 »

Witam,
temat stary ale postanowiłem napisać tu niż zaczynać nowy wątek. Od kilku tygodni jestem właścicielem takiego plecaka(tylko że czarnym to chyba wersja medyczna?). Niestety nie posiada on bocznych kieszeni. W polskim necie brak ofert, przynajmniej nie udało mi się żadnej znaleźć. Czy może ktoś ewentualnie polecić jakieś zamienniki? A może ktoś wie gdzie mogę takowe nabyć? (fajnie jakby się kolor zgadzał, ale to chyba nierealne:P)

Pozdrawiam;)
Koso
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #20 : 06-07-2016, 10:44:44 »

Też miałem ten problem przy swoim w holenderskim dpmie. Ostatecznie zainstalowałem tam brytyjskie kieszenie tylko zarówno przy plecaku jak i kieszeniach wywaliłem oryginalne zamki i wszyłem 35cm rozdzielczy kostkowy zamek. Na twoim miejscu poszukałbym po prostu bocznych kieszeni od wisporta i przerobił zamki najłatwiej i najszybciej ale niekoniecznie tanio .

"Życie jest łatwiejsze, niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym,co jest nie do przyjęcia obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia"
bart_
Użytkownik
**

Ignoruj
« Odpowiedz #21 : 06-07-2016, 11:27:09 »

A gdyby zamówić kiesznie od Miltura? Taka propozycja mi się nasunęła.
mar14
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #22 : 06-07-2016, 15:32:03 »

A czy te kieszenie pasują co tego plecaka? Chodzi głównie o rodzaj, rozstaw i długość zamków mocujących.
philiprvn
Opinii: (5)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #23 : 08-07-2016, 16:12:56 »

MIWO Lubliniec robi podobne:
http://miwo-military.com/foto/56445d8e254d63_kopia.jpg
Plecak Lowe Alpine Wojskowy Holenderski DPM
http://miwo-military.com/foto/561f5423d38ad1_kopia.jpg
http://miwo-military.com/foto/561f5423d38233_kopia.jpg
http://miwo-military.com/-produkty/kid,97/KIESZENIE-OG-LNEGO-ZASTOSOWANIA

A tutaj sposób na żenienie brytyjskich kieszeni z plecakami MOLLE/PALLS
http://miwo-military.com/-produkty/pid,854/ZIP-SYSTEM
« Ostatnia zmiana: 08-07-2016, 16:26:18 wysłane przez philiprvn » Zapisane

Przeżyć jest łatwo. Żyć trudno.
Ale trzeba.
Koso
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #24 : 10-07-2016, 01:34:44 »

Kieszenie brytyjskie są krótsze od holenderskich dla tego też zamek nie pasuje. Kieszenie od wisporta wcześniej tak rzuciłem ale chyba mogą być małe. Te kieszenie miwo to po zdjęciach wyglądają na idealna zżyna brytyjskich tylko różne kolory do wyboru.

philiprvn
Opinii: (5)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #25 : 10-07-2016, 10:40:54 »

Do wyboru mają trzy długości zamków
ZIP-25 posiada zamek długości 25 cm
ZIP-30 posiada zamek długości 30 cm
ZIP-35 posiada zamek długości 35 cm

Przeżyć jest łatwo. Żyć trudno.
Ale trzeba.
Strony: Pierwsza 1 2 +   Do góry