trwa ładowanie paska...
21-07-2018, 15:40:35 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 ... 7 8 9 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Palladium Pampa Hi i Solognac Steppe 100  (Przeczytany 58662 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
elrond33
Opinii: (25)
Ekspert

Miejsce pobytu: Poznań

Ostrzyżony

Ignoruj
« Odpowiedz #120 : 03-07-2018, 12:05:19 »

Ja już dostałem, ale jeszcze nie chodziłem. Pierwsze wrażenie - mega wygodne, jak w bamboszach. Grubsza, ale giętka podeszwa i super miękka wkładka. (Chociaż może w moich Steppe po prostu wkładka już się zgniotła, a podeszwa sporo starła.) Konieczność pełnego rozsznurowywania faktycznie wydaje się upierdliwa. Mam obawy co do tej gumopodobnej cholewki, czy nie będzie robiła efektu "sauna solution". Niemniej przyjąłem do wiadomości uwagę KrzysT, że Deserty nie są nowym wcieleniem Steppe i mogę się z tym pogodzić. Jeśli będą "mocniejsze" niż Steppe, to dla mnie ok - lekkie, wygodne, szybkoschnące buty, które dają radę w lekkim "terenie", czego chcieć więcej?

A moje Steppe wytrzymały już na pewno 4 lata, może dłużej, bo nie mogę sobie przypomnieć kiedy je kupiłem. I póki co nie zanosi się, żeby miały się skończyć. Jedne z najlepiej wydanych pieniędzy.

Mr Mruk - chusteczki EDC (póki co) i nie tylko (niebawem).
petelicki
Opinii: (26)
Ekspert

Miejsce pobytu: Poznań

Ignoruj
« Odpowiedz #121 : 08-07-2018, 22:30:14 »

Przyszły moje Deserty 500. Pierwsze wrażenie bardzo dobre- ładnie wykonane, bez śladu kleju itp. Spędziłem w nich jeden dzień w temperaturach >25 C i było znośnie, choć spodziewałem się, że będzie lepiej. Wnętrze buta jest podszyte zamszową (zamszopodoną?) podszewką- nie wiem na ile to rozwiązanie jest sensowne i czy nie kłóci się z samą ideą butów z płótna. Podeszwa bardzo wygodna i dość miękka, z dobrym czuciem podloża (akurat do prowadzenia auta). Co do wspomnianych wcześniej wkładek są grubaśne i bardzo miękkie- mi osobiście to trochę przeszkadzało i wymieniłem na sztywniejsze.

Zakładanie buta wcale nie jest tak złe jak opisywali poprzednicy, tzn. but trzeba lekko rozsznurować ale nie do przesady.

Może je zabiorę na wypad do Azji i zobaczę jak się sprawdzą w warunkach wilgotno-gorących, a chrzest bojowy czeka je na trekingu po pustyni w styczniu.
Strony: Pierwsza « 1 ... 7 8 9 +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: