trwa ładowanie paska...
15-10-2019, 18:07:03 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza 1 2 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ręcznik szybkosnący z mikrofibry....  (Przeczytany 19920 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
bagnet
Opinii: (46)
Ekspert

Miejsce pobytu: Warszawa

Ostrzyżony

Ignoruj
« Odpowiedz #15 : 26-08-2011, 08:54:54 »

Trzeć microfibrą??? To musi śmiesznie wyglądać... ani to efektywne, ani przyjemne. Pot powoduję, że czujesz jeszcze więcej ceraty niż zwykła woda. Ręcznikiem z microfibry wystarczy się dotknąć i wsiąka woda, nie masz na sobie kropli, ale nie czujesz się suchy. Jak masz podrażnioną/otartą skórę, albo rany/oparzenia to właśnie idealnie sprawdza się używanie ręcznika z microfibry. Przy używaniu po kąpieli nie zaśmierdzi się bardziej, niż ręcznik frote.
Używam ręcznika z Decathlonu tego za (w promocji) 24,99zł i jak jadę na wyjazd / basen / morze / jeziora to go zabieram, bo bardzo dobrze się sprawdza. Jest mały, lekki, wchłania wodę i szybko się suszy. Ale frote jest dużo przyjemniejszy. Warto mieć, ale trzeba być hardcorowcem, aby używać na co dzień, ja wytrzymałem ze 2 miesiące a potem z przyjemnością wróciłem do frote.

Bananczyk
Opinii: (5)
Ekspert

Miejsce pobytu: Białystok

Ignoruj
« Odpowiedz #16 : 26-08-2011, 09:43:05 »

Nic się nie znasz na żartach  .
Oczywiście że tarcie nie wychodzi najlepiej, mnie wkurwia najbardziej wycieranie pleców ale na dżondrach i przedziale już sobie nie przyłożysz i trzeba trochę potrzeć .
Na siłkę do treningu to pomyłka, do kąpieli jeszcze się nada ale co tu wydziwiać.
Nie wiem co nosicie na treningi ale mnie akurat to ile ręcznik frote zajmuje ni ziębi ni grzeje bo i tak trzeba wziąć kosmetyczkę z pierfumami i gelami, klapony pod prysznic, gacie, koszulkę lub bluzę, buciory na zmianę, itd. U mnie wychodzi dobra torba, taka z 80L   ale co tu się dziwić jak moje płetwy zajmują pół głównej komory.
« Ostatnia zmiana: 26-08-2011, 10:14:09 wysłane przez Bananczyk » Zapisane

Nie przeklinam. Bo to kurwa w chuj nie ładnie.
bagnet
Opinii: (46)
Ekspert

Ostrzyżony

Ignoruj
« Odpowiedz #17 : 26-08-2011, 10:20:37 »

Heh to dobry jesteś, ja mam do siłowni 3 minuty marszem a 5 spacerem, więc tylko dres, buty, rękawiczki, picie, książkę na rower przy dobijaniu i średni ręcznik frote. Po treningu wszystko jest mokre, łącznie ze spodniami, a koszulkę i ręcznik wyżymam przed schowaniem.

Bananczyk
Opinii: (5)
Ekspert

Miejsce pobytu: Białystok

Ignoruj
« Odpowiedz #18 : 26-08-2011, 10:47:29 »

Żebym miał tak jak Ty to bym sobie jeszcze przebieżkę robił z i do siłowni bez torby oczywiście  .
Ja wycinam o 6:30 z rana na siłkę a tą mam z jakieś 15 km od domu najpierw trening później praca więc graty ciągnę ze sobą no i jeszcze zapas papu, niżej 80L nie zejdę żebym chciał  .

Nie przeklinam. Bo to kurwa w chuj nie ładnie.
Sahar
Opinii: (16)
Ekspert

Użytkownik kompasu

Ignoruj
« Odpowiedz #19 : 26-08-2011, 11:27:57 »

Używam ręcznika firmy McNett. Ręcznik schnie bardzo szybko, wyciera bez zarzutu no i przede wszystkim zajmuje niewiele miejsca, w komplecie dostajesz pokrowiec.
Mały nie jestem a ręcznik mam w rozmiarze large i jest w sam raz, myślę że na XL nie ma sensu dopłacać.

+1
Do tego szybko schnie nawet jak jest w pokrowcu; zapach "mokrego szczura" łapie po 4 dniach.
Na trening tylko frote, przy mikrofib. jak jest nasiąknięta to wycierasz się ceratą.
Ja na trening mam dwa małe ręczniki frote, kupione w ikeii za 13PLN + McNetta na potreningowy prysznic.

TactiCool
Lemmy 113
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #20 : 15-10-2011, 15:36:58 »

Też używam McNetta i jestem zadowolony, ale odnoszę wrażenie że kiedyś te ręczniki były lepszej jakości.

Idź śmiało przez życie i nie oglądaj się za siebie.
KnockeR
Opinii: (24)
Ekspert

When the Zombies come, I'll be ready!

Ignoruj
« Odpowiedz #21 : 16-10-2011, 12:50:42 »

Ręcznik z Fjorda Nansena daje radę na wyjazdach! Jest mały lekki i tani a teraz widzę, że są nowe pomarańczowe  Spoko

Zombie Zone - Survival w świecie postapokalipsy!
DOŁĄCZ DO ŁOWCÓW ZOMBIE
dublet
Opinii: (8)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Otwock

wolny strzelec...

Ignoruj
« Odpowiedz #22 : 14-11-2011, 20:45:22 »

a ja poszedłem w taktyczne i kupiłem na allegro holenderski demobil za 20zł i jest elegancki....

Cześć i Chwała Bohaterom! Śmierć Wrogom Ojczyzny!
tomasz
Opinii: (9)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Toruń

Ignoruj
« Odpowiedz #23 : 14-11-2011, 22:19:03 »

z mikrofibry ?
dublet
Opinii: (8)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Otwock

wolny strzelec...

Ignoruj
« Odpowiedz #24 : 10-12-2011, 07:22:44 »

niop!

Cześć i Chwała Bohaterom! Śmierć Wrogom Ojczyzny!
Rob
Opinii: (13)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #25 : 10-12-2011, 13:07:36 »

Po przeczytaniu tego wątku postanowiłem zmienić ręcznik Sea to Summit na McNett. StS miał tendencję do łapania zapachu mokrego szczura po 1-2 wytarciach i to po bardzo dokładnym myciu w cywilizowanych warunkach (już nie mówiąc o myciu się przy strumieniu czy rzece). Z McNettem póki co nie ma tego problemu. Do tego efektywniej mi się nim wyciera, zabiera mniej miejsca, w komplecie ma pokrowiec, który służy mi jednocześnie za kosmetyczkę i był prawie dwa razy tańszy. Jestem pozytywnie zaskoczony.
wild goose chase
Opinii: (1)
Uciszony
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #26 : 11-12-2011, 16:37:48 »

.
« Ostatnia zmiana: 18-01-2012, 03:12:53 wysłane przez wild goose chase » Zapisane
Strony: Pierwsza 1 2 +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: