trwa ładowanie paska...
20-09-2018, 15:33:35 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 ... 45 » Ostatnia +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Klub Samsunga B2710 :D  (Przeczytany 338838 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
amurak
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Miejsce pobytu: obecnie Norwich

Ignoruj
« Odpowiedz #15 : 02-03-2011, 23:21:11 »

i tym, że Kies nie widzi mojego telefonu "bo nie".

mam to samo z B2710
gps śmiga aż miło (mam zainstalowanego trekbuddy)
latarka przydatna
P_x
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Mińsk Mazowiecki

Ignoruj
« Odpowiedz #16 : 03-03-2011, 09:20:00 »

Mi Kies wykryl tel. bez najmniejszych problemow. Tak naprawde jest przydatny tylko do importowania/eksportowania kontaktow, a tak do przenoszenia plikow na tel. proponuje ustawic w opcjach tel. aby pytal sie przy podlaczeniu do kompa o tryb w jakim ma sie laczyc (jest tam Kies, Pamiec Masowa i cos jeszcze) to wybieramy ta pamiec masowa i powinno byc git
krzysek459
Świeża krew
*

Miejsce pobytu: szczecin

Ignoruj
« Odpowiedz #17 : 03-03-2011, 13:51:38 »

Specjalnie dla tych którzy zastanawiają się na zakupem tego telefonu.
Bylem dzisiaj w lesie i z dala od cywilizacji sprawdzałem działanie kompasu w samsungu.
Porównywałem z moją starą i sprawdzoną busolą AK. Telefon i busola leżały na dwóch różnych pieńkach i wskazywały dokładnie ten sam kierunek. Taki sam kierunek wskazywał cień patyka o godz 12.00 na ok 15 południku. Czyli pomyłki być nie mogło, tam była północ.
Próbę powtarzałem 4 razy.
Kompas działa więc dobrze i jest wiarygodny. Szkoda tylko, że nie ma innych funkcji, tj. np. ruchomy, animowany limbus itp.             

POZDRAWIAM

KRZYSIEK
P_x
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #18 : 03-03-2011, 15:23:19 »

Kompas w telefonie porównywałem z Silvą i wynik też był zadowalający.
Kluczem do tego według mnie jest dobra kalibracja - zauważyłem że jak będzie się telefon źle obracać tj. zbyt bardzo pod kątem to kompas będzie pokazywał źle kierunki.
boruta
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: Ostrowiec Św.

Ignoruj
« Odpowiedz #19 : 03-03-2011, 16:02:51 »

Krzyst to źle trafiłeś widocznie twój egzemplarz jest uszkodzony u mnie żadnych problemów z głośnością nie ma i nie zauważyłem żeby głośnik trzeszczał. Czytałem na kilku forach że niestety trafiają się egzemplarze mające problemy z dźwiękiem. Czytałem też że tych  telefonów nie rozbierają w serwisie samsunga i dają nowe. Tak że jak  masz takie problemy to nie ma co się zastanawiać i oddać na gwarancje, pewnie dostaniesz nowy.
texwillerxxx
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #20 : 03-03-2011, 16:03:20 »

No, i jakby ktoś nie wiedział, ten kompas jest tak samo wrażliwy jak te "normalne" , 10 cm od auta bzdury pokazuje.

Kiedy wyciągniesz zawleczkę, Szanowny pan granat przestaje być twoją maskotką. - U.S. Marines
krzysek459
Świeża krew
*

Miejsce pobytu: szczecin

Ignoruj
« Odpowiedz #21 : 03-03-2011, 20:14:00 »

No, i jakby ktoś nie wiedział, ten kompas jest tak samo wrażliwy jak te "normalne" , 10 cm od auta bzdury pokazuje.
Zgadza się, to też sprawdzałem.

POZDRAWIAM

KRZYSIEK
partizan
Opinii: (6)
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #22 : 04-03-2011, 09:06:08 »

Telefon z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Naprawdę wiele przydatnych funkcji, o czym zresztą zostało już napisane w kilku poprzednich wątkach. Jak dla mnie jedyną wadą jest kwestia blokady klawiatury, a w zasadzie brak możliwości ustawienia opóźnienia przy autoblokadzie. Jak jest wyłączona trzeba pamiętać o własnoręcznym blokowaniu klawiatury, jak włączona działa tak szybko, że praktycznie po zakończeniu jakiejś operacji klawiatura somoczynnie się blokuje w przeciągu kilku sekund. Chyba, że ktoś ma na to jakieś sensowne rozwiązanie - ja jeszcze nie znalazłem.
P_x
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #23 : 04-03-2011, 16:39:03 »

Blokada klawiatury zależy od podświetlenia - załącza się ona jak wyświetlacz zgaśnie.
Więc po prostu wystarczy ustawić dłuższy czas podświetlenia  Spoko
KrzysT
Opinii: (1)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Warszawa

weirdo

Ignoruj
« Odpowiedz #24 : 04-03-2011, 17:45:35 »

Krzyst to źle trafiłeś widocznie twój egzemplarz jest uszkodzony u mnie żadnych problemów z głośnością nie ma i nie zauważyłem żeby głośnik trzeszczał. Czytałem na kilku forach że niestety trafiają się egzemplarze mające problemy z dźwiękiem.

Myślę, że nie - raczej jest to kwestia tego, że przyzwyczaiłem się do fenomenalnego głośnika w Nokii 6310i (której dotychczas z powodzeniem używałem, jako człowiek mało wymagający w kwestii telefonu). Zresztą raz, że już się osłuchałem i przywykłem, dwa, że mocno zależy to od tego, jaki telefon ma rozmówca. Tu nie chodzi o to, że słychać źle - raczej o zakres/wysokość dźwięku. Equalizer by się przydał

LYSY8
Opinii: (32)
Ekspert

Miejsce pobytu: kiedyś okolice stolyycy/ teraz 500m od Ojca Dyrektora eR. i Radia eM.

LORD OF WAR ;)

Ignoruj
« Odpowiedz #25 : 04-03-2011, 22:43:32 »

kurde....
ja chyba też go łyknę  
W mixplusie za 149zł bodajże go mi proponowali .
Myślałem też nad E2370- bo dużo gadam z kobitą   a ten ma najmocniejszą baterię .
Lub E2370 -zakres działania w temp.od -20stC do+60stC,jak na wysokich mi nie zależy to na niskich jak najbardziej.

Ale dołączę do waszego klub miłośników B2710  
B2710 jest najbardziej "Taktyczny"

jezdem taktycznym blogierem http://tac-kos.blogspot.com/
SUEZY LETNIE I ZIMOW-OLIWKOWE,GORETEXY, WINDSTOPPERY, I INNE,
wszystko w kramiku
http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,76420.0.html
JE*AĆ CENZURĘ!!!
partizan
Opinii: (6)
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #26 : 05-03-2011, 04:55:43 »

Blokada klawiatury zależy od podświetlenia - załącza się ona jak wyświetlacz zgaśnie.
Więc po prostu wystarczy ustawić dłuższy czas podświetlenia  Spoko

O i wielkie dzięki za podpowiedź
Taka prosta rzecz a cieszy
WojaK
Opinii: (9)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Bytom

komu w droge temu trampki :-)

Ignoruj
« Odpowiedz #27 : 05-03-2011, 10:28:22 »

Ale dołączę do waszego klub miłośników B2710  
B2710 jest najbardziej "Taktyczny"
Dawaj Łysy jak kupisz to opowiedz co i jak ci się w nim widzi Chichot

W imieniu wytwórni filmowej "Wild Mountain"i"Wieczorek Expeditions Team" zapraszam do oglądania filmów i seriali o tematyce Survivalowej, Turystycznej i Ekspedycyjnej.
Wszystkie nasze filmy znajdziecie na www.wildmountain.republika.pl oraz www.extreme-survival.pl Posiadamy kanały na "FB" i "YT"
boruta
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: Ostrowiec Św.

Ignoruj
« Odpowiedz #28 : 05-03-2011, 14:47:09 »

No faktycznie dźwięk w nokiach trochę lepszy, ostatnio miałem 3720 classic i jak pierwszy raz rozmawiałem przez samsunga od razu zauważyłem różnice. Po tygodniu już się przyzwyczaiłem i jest ok. Co do dźwięku to można pochwalić samsunga b2710 za dobry odtwarzacz i dobre słuchawki, nie ma się do czego przyczepić gdy się słucha mp3 na tym telefonie. 
P_x
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #29 : 05-03-2011, 15:07:47 »

Odtwarzacz jest naprawdę ok, ale co do słuchawek to mówisz o tych co standardowo są w zestawie? Osobiście one dla mnie są nieporozumieniem - dali by chociaż jakieś gąbki, mi tam cały czas z uszu wypadały i za przyjemnie nie siedziały. Może za bardzo przyzwyczaiłem się do kanałowych

Dziś miałem taką całkiem ciekawą niespodziankę z tym telefonem.
Ładowałem go dokładnie tydzień temu (w międzyczasie trochę rozmów, sms'ów, słuchania radia itp.), miał jeszcze 3 kreski to myślę - spoko. Wybrałem się z psem na spacer, odpaliłem TrekBuddy z zapisem śladu (podświetlenie wył. jedynie od czasu do czasu zerkałem na wyświetlacz), w międzyczasie poziom baterii spadł do 2 kresek - jeszcze spokojnie wytrzyma.  Po ok. 2.5h maszerowania i 2 km od domu usłyszałem złowieszczy dźwięk rozładowanej baterii - TrekBuddy się samoczynnie wyłączył, a tel. przeszedł w tryb oszczędzania baterii.
Dla mnie jest zrozumiałe to, że po tyg. bateria powinna już paść tylko nie rozumiem dlaczego tak nagle źle wyskalowane paski informujące o jej stanie czy co?
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 ... 45 » Ostatnia +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: