trwa ładowanie paska...
16-10-2019, 09:07:21 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 ... 6 7 8 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: STOPPOT -- Zasypka na nadmierną potliwość stóp TEST  (Przeczytany 88983 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Rob
Opinii: (13)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #105 : 10-06-2011, 19:54:23 »

Moje pytanie związane było z doświadczeniami z Etiaxilem właśnie.

Kupiliśmy sobie z kolegą wersję pod pachy bo czekała nas długa podróż, i po 1-2 aplikacjach każdy z nas zaczął wypacać innymi, nie używanymi wcześniej miejscami, o których nie śniło się ani nam, ani filozofom. Efekty użycia zostały częściowo do dziś, także jak ta zasypka działa tak samo to chyba podziękuję
AXE316
AXE316.pl
Opinii: (15)
*

Miejsce pobytu: Bezsensowna kraina pełna nieudolnych posłów

..::Bo liczy się człowiek::..

Ignoruj
« Odpowiedz #106 : 10-06-2011, 20:32:46 »

Moje pytanie związane było z doświadczeniami z Etiaxilem właśnie.

Kupiliśmy sobie z kolegą wersję pod pachy bo czekała nas długa podróż, i po 1-2 aplikacjach każdy z nas zaczął wypacać innymi, nie używanymi wcześniej miejscami, o których nie śniło się ani nam, ani filozofom. Efekty użycia zostały częściowo do dziś, także jak ta zasypka działa tak samo to chyba podziękuję

Powstaje pytanie czy była realna potrzeba takiego podejścia do tematu ?
Ja takich odczuć nie miałem to raz ,a dwa wiem ,że stałe uzupełnianie płynu (bez takiej konieczności nawet ) prowadzi również do pocenia się nadmiernego .
Porównanie :
Ja w pracy wypijam max litr dziennie - przy sporej aktywności ruchowej i to nawet latem (nie zwiększałem i nie przekraczałem tej ilości nawet przy temperaturach +50stC , inni potrafią trzy litry ponad i z nich dosłownie cieknie - zatem wszelkie hamowanie prawidłowej pracy organizmu ,racze było by nie wskazane .
No nie ,nie miałem nigdy objawów odwodnienia - ale faktyczną nadmierną potliwość stóp i owszem - co nie było miłe ,a i niezmiernie dokuczliwe.

Rob
Opinii: (13)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #107 : 11-06-2011, 09:31:42 »

To była najdłuższa podróż i wtedy wydawało nam się że tak. Warunki podróży nie pozwalały na dużą aktywność ruchową. Normalnych antyperspirantów używam i nie mają takiego  działania, tzn nie zaczynam wypacać innymi miejscami bardziej niż przed użyciem
W każdym bądź razie wymyśliłem, że kupię jeszcze raz etiaxil i spróbuję wykonać zabieg odwrotny
LYSY8
Opinii: (32)
Ekspert

Miejsce pobytu: kiedyś okolice stolyycy/ teraz 500m od Ojca Dyrektora eR. i Radia eM.

LORD OF WAR ;)

Ignoruj
« Odpowiedz #108 : 20-06-2011, 22:01:10 »

Polecam aplikację przez chusteczkę, gdyż puder mocno wysusza skórę rąk, co nie wszystkim odpowiada, ale jest dobre np.: przed rozmową kwalifikacyjną
Lub przed wariografem  Niezdecydowany (że wcześniej o tym pomyślałem  )

jezdem taktycznym blogierem http://tac-kos.blogspot.com/
SUEZY LETNIE I ZIMOW-OLIWKOWE,GORETEXY, WINDSTOPPERY, I INNE,
wszystko w kramiku
http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,76420.0.html
JE*AĆ CENZURĘ!!!
Strony: Pierwsza « 1 ... 6 7 8 +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: