trwa ładowanie paska...
02-10-2020, 00:32:39 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Ankieta
Pytanie: Czy jestem zainteresowany/na kupnem e-gazety o tematyce bushcraftu,survivalu,leśnego rzemiosła...?  (Głosowanie skończone: 25-05-2010, 18:32:18)
TAK - 32 (57.1%)
NIE - 18 (32.1%)
NIE WIEM - 6 (10.7%)
Głosów w sumie: 56

Strony: 1   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czasopismo o tematyce bushcraft,survival itp...  (Przeczytany 8230 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
zdybi
Opinii: (0)
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: zachdniopomorskie

Ignoruj
« : 24-02-2010, 17:32:18 »

Witam. Chciałbym prosić Was o głos w ankiecie. Pytanie brzmi - czy byłbym zainteresowany kupnem e-gazety o tematyce bushcraftu, survivalu,leśnego rzemiosła itd... ?
Pismo bogato ilustrowane, w formie pliku PDF- zainteresowana osoba otrzymuje co miesiąc na podany adres e-mail. Koszt prenumeraty półrocznej wahał by się w granicach 23-25 zł. Rocznej- 40 zł.
Tematyka , to głównie zagadnienia związane z:
- elementami bushcrfatu,survivalu,turystyki pieszej- bytowanie na łonie natury...
- poznawanie przyrody,zwierząt i roślin -w szerokim tego słowa znaczeniu
- patenty
- opisy wypraw,opowiadania i historie ludzi z pasją
- "zielona kuchnia"
- inne ciekawe tematy, związane z tematem.

Po jakimś czasie,uzyskujemy zbiór materiałów zarówno dla początkujących jak i dla "starych wyjadaczy". Proszę o przemyślane odpowiedzi i tylko na temat.

Przyroda daje wszystko,zabiera wszystko i jest wszystkim...
http://mybushcraft.blogspot.com/
Misiek_86
Opinii: (2)
Ekspert

Miejsce pobytu: Zamość

Ignoruj
« Odpowiedz #1 : 24-02-2010, 17:51:48 »

zdybi: Jeśli sam tego nie robisz to może się udać, ja próbowałem coś w tym temacie zadziałać i było mi ciężko samemu to wszystko ogarniać i dałem sobie z tym spokój.
Życzę żeby tobie się udało i wyszła taka gazetka, tylko pamiętaj że jeśli chcesz  mieć legalnie musisz w sądzie zarejestrować.
mgr_scout
Opinii: (18)
Ekspert

Tactical Hipster

Ignoruj
« Odpowiedz #2 : 24-02-2010, 18:54:38 »

Jeśli pismo ma być w pdf to tylko za free. Inaczej jeden kupi, przeczyta 20tu, a wy tylko stracicie. Pismo elektroniczne ma sens wyłącznie jeśli utrzymywane jest z reklam. No i nie liczcie na to, że autorzy będą pisać za darmo

SCOUT PRIDE!

Chcę być dezerterem, który ma szansę powodzenia
KNAKiŁ
KKK - Kelly Kettle Klan

CZUJ-DYM!
surval
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #3 : 24-02-2010, 19:24:35 »

Jeśli taka pozycja nie będzie przypominała katalogu z nożami , z nożami oraz z nożami czasami przeplatanych jakimś mniej lub bardziej ciekawym artykułem na temat kolejnych testów  noży jak to miało miejsce w ś.p. SURVIVAL-u ,  to chetnie poczytałbym taką pozycję, ba może sam bym coś do niej napisał. Oprócz informacji typowo suvivalowych z zakresu nazwijmy to bytowania w terenie  niezurbanizowanym widział bym tam informacje z zakresu udzielenaia pierwszej pomocy przedmedycznej , pożarnictwa, alpinistyki (przynajmniej w zakresie abc), prostych napraw pojazdów mechanicznych jakie moga się zdarzyć się na drodze nie koniecznie na odludziu, wyposażenia pojazdu którym codziennie sie poruszamy w przedmioty które mogą być przydatne w sytuacji awaryjnej, podstaw samoobrony , zachowania się w sytuacji porwania, stania się zakładnikiem czy ofiarą napadu, rozboju lub innego przestepstwa i wiele innych informacji które może bezpośrednio nie wiążą się z survivalem rozumianym jako bytowanie w lesie czy górach ale których posiadanie w razie sytuacji kryzysowej może mieć wpływ na przetrwanie nasze lub innego człowieka i nie tylko w lesie czy górach gdzie przeciętnie przebywamy kilka tygodni w roku ale też tam gdzie jesteśmy codziennie czyli głównie w mieście.

Pozdr. Surval
McBren
Ekspert

Miejsce pobytu: Pomorze

Ignoruj
« Odpowiedz #4 : 24-02-2010, 19:51:32 »

Ja bym dał 40zł rocznie za miesięcznik elektroniczny na poziomie co najmniej  śp. Survivalu.
 Tylko jak pisał magister, to sprzedacie 5 egzemplarzy skopiowanych następnie do 100.
Misiek_86
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #5 : 24-02-2010, 20:43:44 »

Ale można też zabezpieczyć od razu dokument podczas tworzenia żeby nie można było kopiować tekstu, zdjęć. Też każdemu dawać inne hasło do odczytania pliku. Podczas włączenia będzie trzeba wpisać, każdy kto zakupi gazetkę będzie dostawał jakieś hasło. Wtedy też będzie wiadomo kto udostępnił, jak wykupi prenumeratę zapłaci te załóżmy 40zł, wrzuci ten plik na internet żeby mogli inni ściągać, to kasa jemu przepada i nie dostanie kolejnych numerów
mgr_scout
Ekspert

Tactical Hipster

Ignoruj
« Odpowiedz #6 : 24-02-2010, 21:06:51 »

wszystko da sie obejść

SCOUT PRIDE!

KNAKiŁ
KKK - Kelly Kettle Klan

CZUJ-DYM!
Koso
Opinii: (1)
Ekspert

Miejsce pobytu: Toruń

Ignoruj
« Odpowiedz #7 : 24-02-2010, 21:13:09 »

wszystko da sie obejść
a nawet kupić za darmo    według mnie robienie czegoś takiego w elektronice nie ma sensu. Lepiej to druknąć i wysłać listem będzie pewniej    

"Życie jest łatwiejsze, niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym,co jest nie do przyjęcia obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia"
mgr_scout
Ekspert

Tactical Hipster

Ignoruj
« Odpowiedz #8 : 24-02-2010, 21:16:17 »

robić e-gazetę można, ale za free .. tylko że trzeba sie nachodzić za reklamami

SCOUT PRIDE!

KNAKiŁ
KKK - Kelly Kettle Klan

CZUJ-DYM!
Koso
Opinii: (1)
Ekspert

Miejsce pobytu: Toruń

Ignoruj
« Odpowiedz #9 : 24-02-2010, 21:23:46 »

robić e-gazetę można, ale za free .. tylko że trzeba sie nachodzić za reklamami
Gdyby była za free to jestem za. Bo płacić to nie tyle że mi szkoda tylko zapłacę te 40 zł i się okaże że połowę znam jeśli nie wszystko. A nawet jeśli czegoś nie znam to jest internet, niestety ale tam się wszystko znajdzie. 

"Życie jest łatwiejsze, niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym,co jest nie do przyjęcia obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia"
Chuncwyt
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #10 : 08-03-2010, 15:49:24 »

Jako że to mój pierwszy post :
Witam wszystkich Serdecznie!!

Też jestem za drukowaniem gazety i rozsyłaniem bo (jak już wielu zauważyło) e-gazety są dość niepewne.
No chyba że za free 

Pozdrawiam
Misiek_86
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #11 : 09-03-2010, 06:45:48 »

no papierowa ok, ale jak ktoś  zechce to i papierową zeskanuje i zamieści w pdf
Strony: 1   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: