trwa ładowanie paska...
08-12-2019, 12:53:06 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 Ostatnia +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nakładki antypoślizgowe na buty  (Przeczytany 49712 razy)
javelin
Opinii: (5)
Ekspert

Miejsce pobytu: Olsztyn

Ignoruj
« Odpowiedz #30 : 04-12-2010, 00:27:07 »

O-o-o-o, dokładnie takie raczki mam. Nie jest tak źle, podczas normalnego chodzenia (czyli kiedy NIE próbujemy na siłę stawiać stóp na płasko) i tak zawsze przynajmniej jedna stopa ma przyczepność, więc o wywrotkę w warunkach miejskich w tych raczkach naprawdę trudno.
liare
Opinii: (3)
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #31 : 09-12-2010, 17:39:58 »

Widziałem te raczki. I jedno mnie zastanawia. Mają kolce/zagięcia  od strony przylegającej do buta. Czy nie niszczy to podeszwy? Wiem, ze teoretycznie te kolce wejdą w bieżnik od podeszwy, ale i tak się trochę obawiam. 

javelin
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #32 : 13-12-2010, 21:21:04 »

Mają 4 nieduże kolce wchodzące w podeszwę. Nosiłem je na Batesach z podeszwą DuraSchock, Bellevillach z bieżnikiem Sierra i Altamach Air Force z bieżnikiem, którego nazwy nie znam. Wszędzie kolce wpasowywały się w bieżnik i nic nie niszczyły. Myślę, że uszkodzić mogą tylko płaską i cienką podeszwę pantofli itp.
ogólnie te raczki są bardzo fajne - kosztują grosze (mnie nie kosztowały nic - zamówiłem od razu partię 5 kompletów, wychodziły wtedy chyba 7zł/komplet i przesyłka była darmowa, po czym 4 komplety w parę dni sprzedałem u siebie w mieście po 15zł, więc zarobek nawet wyszedł ), trzymają się podłoża nieźle, warto tylko pomyśleć nad zmianą mocowania, bo ja jedną sztukę szybko zgubiłem. Zamiast gumy opasającej czub buta lepiej chyba dać taśmę z plastikowym regulatorem. Jak się dobrze zaciśnie to się nie zsunie w żadną stronę, a guma się rozciąga i całość może zlecieć.
jacekmi
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #33 : 14-09-2012, 15:51:13 »

A jakie nakładki polecilibyście na asfalt z bardzo cienką warstwą lodu, czy nakładki antypoślizgowe nadają się na takie warunki? Dzięki z góry za pomoc.
tenzin
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #34 : 24-02-2013, 10:02:13 »

Co myślicie o tych?
http://www.militaria.pl/nakladki_antyposlizgowe_na_obuwie_artimate_track_%28jh-227%29_p5903.xml

na obuwie Artimate Track (JH-227)?? Sprzedawca w sklepie mówił, że pasują na damskie obuwie zimowe.

Ogólnie, szukam nakładek dla starszej Osoby - Kobiety. Zatem, nakładki muszą się nadawać na buty na lekkim obcasie.
Najlepiej aby były lekkie, funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu.

Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 24-02-2013, 10:42:26 wysłane przez tenzin » Zapisane
Buszmen
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #35 : 24-02-2013, 16:36:53 »

@tenzin mam takie na ryby  spełniają swoje zadanie ,więc mogę polecić ,najlepiej jednak kupując przymierzyć , ja kupiłem XL a mogłem kupić XXL gdyż gumowce wędkarskie mam o 2 numery większe i te nakładki zachodzą mi tylko na pól obcasa , nie mniej spełniają swoją funkcję. Pozdrawiam.
tenzin
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #36 : 30-12-2014, 19:17:50 »

Witam,

Potrzebuję dla Osoby w starszym wieku, sprawdzonych nakładek antypoślizgowych.
Jest to Kobieta, nosi obuwie zimowe w stylu traperów ale nie tylko różne.

Ze sklepów które mam blisko, a które oferują takie przedmioty
http://www.e-horyzont.pl/bushmen_180m
http://www.militaria.pl/szukaj.xml?search-clause=antypo%C5%9Blizgowe&x=0&y=0&search=ok&_limit=10
W militariach jest kilka rodzajów. Szukam sprawdzonego sprzętu.
Z góry dziękuję

Pozdrawiam,
Buszmen
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #37 : 30-12-2014, 19:48:13 »

http://www.militaria.pl/artimate/nakladki_antyposlizgowe_na_obuwie_artimate_track_%28jh-227%29_p5903.xml  takie użytkuję na lodzie na rybkach  szkoda że ''gumowce'' mam o dwa numery większe i te nakładki ,a chyba kupiłem L bo takie były tylko dostępne  nie zachodzą na całą piętę , ale i tak bardzo dobrze spełniają swoje przeznaczenie.
javelin
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #38 : 30-12-2014, 19:51:19 »

http://www.militaria.pl/artimate/nakladki_antyposlizgowe_na_obuwie_artimate_track_(jh-227)_p5903.xml - tego typu używałem i nawet trochę je sprzedawałem. U mnie się nie sprawdziły, ale dla starszej osoby (zakładam, ze do spokojnego użytku miejskiego?) mogą być ok. U mnie zbrakło wytrzymałości - po 30km po górskich szlakach zgubiłem połowę tych kolców (są wciskane w gumowe otworki, kiedyś widziałem, ze można je dokupić). Gdzieś chyba nawet mam jeszcze 2 albo 3 pary.
McBren
Ekspert

Miejsce pobytu: Pomorze

Ignoruj
« Odpowiedz #39 : 30-12-2014, 23:04:21 »

Podparcie tylko na części buta Smutny

Ja mam takie:
http://www.militaria.pl/artimate/nakladki_antyposlizgowe_na_obuwie_artimate_track_%28jh-227%29_p5903.xml

Wytrzymałość ok, antypoślizgowość też.
 Zakładanie jest nieco uciążliwe, zwłaszcza na większe buty. Najlepiej nosiło mi się to na adidasach do biegania. Drugim minusem jest moment kiedy z lodu lub śniegu wchodzimy na coś twardego (asfalt, podłoga w sklepie, itd), wtedy kołki zaczynają się lekko ślizgać i chodzi się niezbyt przyjemnie.
tenzin
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #40 : 31-12-2014, 18:24:05 »

dzięki za rady.
Ostatecznie kupilem te: http://www.militaria.pl/artimate/nakladki_antyposlizgowe_na_obuwie_artimate_track_%28jh-227%29_p5903.xml
Pozdrawiam,
javelin
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #41 : 01-01-2015, 10:43:06 »

Trzeba było się odezwać do mnie - oddałbym za połowę tej ceny
McBren
Ekspert

Miejsce pobytu: Pomorze

Ignoruj
« Odpowiedz #42 : 06-01-2015, 16:34:07 »

Nie wiem czy pisałem, ale w nakładach antypoślizgowych założonych na "adidasy" można spokojnie biegać i to szybko.
KnockeR
Opinii: (24)
Ekspert

When the Zombies come, I'll be ready!

Ignoruj
« Odpowiedz #43 : 08-01-2015, 18:18:24 »

Potwierdzam na adidasach do biegania dają radę ale w sklepie się dziwnie patrzą jak się tak nimi stuka... więc lepiej zdejmować.

Zombie Zone - Survival w świecie postapokalipsy!
DOŁĄCZ DO ŁOWCÓW ZOMBIE
Afrati
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: Poznań

Jesus Christ! They're shooting at us!

Ignoruj
« Odpowiedz #44 : 09-01-2015, 11:12:57 »

Jeśli szukacie raczków, to w Juli wczoraj widziałem całkiem sporą ich kupkę - po 29zł, wyglądają sensownie - znaczy tak samo, jak wszystkie inne  tego typu

Strony: Pierwsza « 1 2 3 4 Ostatnia +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: