trwa ładowanie paska...
12-07-2020, 05:32:41 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 ... 9 10 11 12 Ostatnia +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Buty BATES  (Przeczytany 112435 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Volo
Opinii: (0)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Kraków

Daj acz ja pobruszę a ty skocz do piwnicy po piwo!

Ignoruj
« Odpowiedz #150 : 09-05-2014, 19:22:52 »

Ja mam 2267 i tez potwierdzam, słaba jakość materiałów, mnie tył się wytarł-takie żebrowanie.
Potwierdzam, podeszwa się szybko ściera, trzeba uważać bo skóra słaba.
Fajne buty i wygodne ale nie za taką cenę.

PS: Czara goryczy się przelała, znalazłem ten model inaczej brandowany (6" z zamkiem-desert) w kraju wszechobecnego ryżu za cenę 44$, zamówiłem i porównam, bo w PL dałem ponad 500 szlachetnych staropolskich zetów   
« Ostatnia zmiana: 18-05-2014, 09:19:00 wysłane przez Volo » Zapisane

ProLight
Użytkownik
**

Ignoruj
« Odpowiedz #151 : 26-05-2014, 23:19:46 »

Jakiś link do tych buciorów za 44$ można?
Volo
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #152 : 30-05-2014, 18:57:02 »

Na Alliexpress jest tego pełno:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6095125673.html
Ja wybrałem krótkie desert, dłuższe czarne już mam, ale du*y nie urywają.

Volo
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #153 : 13-06-2014, 17:20:44 »

Paka dotarła, powiem tak, niepotrzebnie wyj****em tyle kasy w PL.
Wszystko zrobione jak w oryginale, skóra, krój, szwy takie jak oryginał, podklejane, spód dobrze zaimpregnowany, nawet metki są takie same tylko w desert biała a w czarnych zielona.
Będą do chodzenia na co dzień i w lekkie górki.

tomo
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #154 : 18-01-2016, 14:45:47 »

Odkopuję (żeby nie mnożyć wątków ponad miarę)
Z racji, że ostatnio nawaliło trochę śniegu- wyciągnąłem z szafy wysokie buty ( Bates mod. 2260, lub coś koło tego). Jako, że używane były ostatnio w zeszłą zimę, a i to sporadycznie- wziąłem się za czyszczenie i impregnowanie skóry. Przy ww. czynności odkryłem takie coś Szok
http://img4.garnek.pl/a.garnek.pl/030/763/30763878_800.1453122968.jpg/zdjecie.jpg
Buty BATES

http://img1.garnek.pl/a.garnek.pl/030/763/30763880_800.1453122945.jpg/zdjecie.jpg
Buty BATES

Jak widzicie, cały protektor odkleja się od reszty, w rejon śródstopia można włożyć dłoń, trzyma się tylko przy palcach i przy pięcie. Jeden i drugi but- to samo.
Butki kupione jako nowe około 4 lata temu, używane w tylko w zimę (no- raz były przez tydzień w szkockich highlandach) i, kurczę, taka wtopa.
Radźcie- co teraz?
Naprawiać? Jak? Czym?
Pisać do polskiego dystrybutora? Do producenta? Na co się powołać? Gwarancja dawno minęła, ale buty miały ze mną naprawdę lajtowo, w miarę o nie dbałem, a posypały się jak bazarowe adasie za 49.90

radomir
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #155 : 18-01-2016, 16:29:12 »

Miałem podobną sytuację tyle że podeszwa w jednym bucie strzeliła w miejscu zgięcia i na tym zakończyłem kupowanie bates'ów...
LYSY8
Opinii: (32)
Ekspert

Miejsce pobytu: kiedyś okolice stolyycy/ teraz 500m od Ojca Dyrektora eR. i Radia eM.

LORD OF WAR ;)

Ignoruj
« Odpowiedz #156 : 19-01-2016, 18:22:31 »

Ogólnie te Batesy to..... ujnia  Niezdecydowany
Te 2260 też mi się rozwaliły, rozkleiły, i po przecierały.

jezdem taktycznym blogierem http://tac-kos.blogspot.com/
SUEZY LETNIE I ZIMOW-OLIWKOWE,GORETEXY, WINDSTOPPERY, I INNE,
wszystko w kramiku
http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,76420.0.html
JE*AĆ CENZURĘ!!!
Witosław
Zaawansowany użytkownik

Bacon eating infidel

Ignoruj
« Odpowiedz #157 : 19-01-2016, 19:38:19 »

Miałem pięć różnych Batesów.
W pełni byłem zadowolony tylko z modelu "C3"
Pustynne GX-8 -nie pochodziłem za długo bo kompozytowe wzmocnienie nad palcami nie polubiło się z kształtem moich stóp
W "Falconach" przetarła mi się wyściółka w nosku, a ponieważ była skórzana to te farfocle zbrylonej skóry zaczęły targać mi skarpetki.
A w modelach "Nitro" oraz "GX-8 GTX" Pękły mi w przeciągu kilku miesięcy te gąbki na ścięgnie Achillesa (na szczęście nie miałem problemów z reklamacją)
We wszystkich bardzo komfortowo się chodziło ale biorąc pod uwagę ich trwałość to powinny kosztować 150pln a nie po pół kafla

Skoro rząd nie ufa obywatelom z bronią, to ja nie będę ufał reprezentantom rządu noszącymi broń.

Wojna ma pewien plus -zabijasz swoich wrogów, w czasie pokoju nie możesz im nawet gęby obić.
Volo
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #158 : 20-01-2016, 13:14:47 »

Podeszwę fachowo podklei ci szewc (na gorąco).
Ale mnie w Batesach przetarła się podeszwa, a w pustynnych odeszła skóra od podeszwy i nie da się tego naprawić bo nie ma zapasu do podklejenia.
Jak napisali, jakość ok 5 lat temu spadła i powinny kosztować 150-200zł.

tomo
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #159 : 21-01-2016, 06:57:23 »

Oddałem do szewca, zobaczymy co się uda zrobić.
A do firmy "Bates" wysmarowałem soczystego maila, co myślę o jakości ich "proudly made in the USA" butów- czekam na odpowiedź.
wojtekmr
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #160 : 21-01-2016, 09:05:47 »

A do firmy "Bates" wysmarowałem soczystego maila, co myślę o jakości ich "proudly made in the USA" butów- czekam na odpowiedź.

Pochwał się jaką dostaniesz odpowiedź. Czy będzie to coś konkretnego, czy też korporacyjna nowomowa w stylu : "w trosce o najwyższą jakość", "zadowolenie klientów jest naszą najwyższą wartością" i temu podobne, a sprowadzające się do "spadaj na drzewo" .
Volo
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #161 : 21-01-2016, 13:51:51 »

"...czy też korporacyjna nowomowa w stylu : "w trosce o najwyższą jakość", "zadowolenie klientów jest naszą najwyższą wartością"

Dokładnie tak! Powiedzieć gościowi "Sp*****laj", w taki sposób by poczuł entuzjazm na myśl o zbliżającej się podróży.

LYSY8
Opinii: (32)
Ekspert

Miejsce pobytu: kiedyś okolice stolyycy/ teraz 500m od Ojca Dyrektora eR. i Radia eM.

LORD OF WAR ;)

Ignoruj
« Odpowiedz #162 : 22-01-2016, 21:32:08 »

A może jakaś akcja zorganizowana z tymi meilami do producenta?  Spoko
Ja za kilka dni wrzucę reckę dwóch par Batesów...i powiem szczerze że jak przez pierwsze pół roku wszystkim polecałem Batesy, tak wszystkim teraz odradzam  Niezdecydowany

jezdem taktycznym blogierem http://tac-kos.blogspot.com/
SUEZY LETNIE I ZIMOW-OLIWKOWE,GORETEXY, WINDSTOPPERY, I INNE,
wszystko w kramiku
http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,76420.0.html
JE*AĆ CENZURĘ!!!
tomo
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #163 : 23-01-2016, 07:23:14 »

Odpowiedź zza Wielkiej wody nadeszła, ale takiego wyjaśnienia się nie spodziewałem
Mój mail:

Dear Sir/Madam
I used to be a satisfied user of a pair of shoes made by your company-  8" Tactical Sport Boot ( E02260 ), to be specific . I used to be , because recently I made a very unpleasant discovery when it comes to the quality of your products.

Please note, although I bought them about four years ago , they were only used in the winter and in urban conditions. Shoes lay in the closet since last year- I took them out for cleaning and impregnation. As shown in the attached photographs, sole peels off from the rest of the shoe roughly in the middle (both shoes are the same) .
As I wrote above, I am very disappointed, especially since the shoes cost quite a lot , and fell apart like cheap Chinese counterfeit ones. This is not what I expected after reading all the positive reviews of your shoes, and sadly it looks like it was my last purchase of your products .
I suppose in case of these shoes your slogan- " proudly made ​​in the USA" simply does not apply .

Regards,

I odpowiedź firmy Bates:

Thank you for contacting us. 

We do warranty our footwear for up to one year from manufacturing defects.  Your boots have experienced this break down due to being in storage and not worn consistently.  The outsole when used consistently and not stored for long periods of time is a great outsole.   While we do have footwear that is manufactured in the USA this boot is not one of them. 

If you feel that this failure is due to a manufacturing defect and not due to the normal breakdown of material please provide the information below.

- First and last Name

- Address

- City, State and zip

- Daytime phone number

- Stock number of the footwear

- Size and Width

- Place and date of purchase

- Photo of the tag on the inside tongue of the footwear

Kind Regards,

Patti

E-Commerce & Consumer Relations
Bates Footwear

Corporate Customer Service Center

Richmond, IN 47374

www.batesfootwear.com

Czyli- "jakbyś butów używał na co dzień, a nie trzymał w szafie, to by się nie rozwaliły".
Co im odpisać- jakieś pomysły?

wojtekn
Opinii: (6)
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: wawa/kupienin :D

Ignoruj
« Odpowiedz #164 : 23-01-2016, 11:19:10 »

może odpisz to o co poprosili?

koń roboczy nie musi być uwalony gównem po samą grzywę, żeby był roboczy [pecado]
2. Nie każdy chce żeby jego wiedza (i niektóre kruczki podnoszące jakość i estetykę) wyszła, że tak napiszę - na jaw!
Strony: Pierwsza « 1 ... 9 10 11 12 Ostatnia +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: