trwa ładowanie paska...
10-07-2020, 09:32:23 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 ... 21 » Ostatnia +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Buty na zimę  (Przeczytany 114524 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
slawol
Opinii: (0)
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Poznań

Ignoruj
« Odpowiedz #15 : 21-10-2008, 18:50:19 »

Wybierz sobie coś od Caterpillara, ja nie narzekam.

I ja nie narzekam.

http://www.allegro.pl/item459516572_caterpillar_activealaska_dkbg_43_nowosc_2007.html

"..W owym czasie przyjaciel zgubi młotek przyjaciela,a dzieci nie będą wiedzeć gdzie się podziały rzeczy ich ojców,które położyli tam około ósmej wieczorem poprzedniego dnia.."
Tharfin
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #16 : 27-10-2008, 22:46:57 »

Jakoże Bellków na moja stopę w tym czasi i najbliższym na allegro nie będzie, a butki trzeba kupić to sie zacząłem zastanawiać za innym obuwiem 

Co byście powiedzieli o tych Timberlandach

Czy warto wydawać na nie pieniądze i po 1 sezonie się nie rozpadną? Chciałbym je używać 3-sezonowo...
Ten brak szycia na czubkach mnie drażni...

Pozdrawiam.
SAPEX
Opinii: (1)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #17 : 28-10-2008, 13:11:50 »

Tzw o,, ostrej pięcie " tom się dowiedział teraz ,od Mgr scout , Ja to mam , i nie ma buta we wsi , żebym w nich pięty nie wytarł po 3, 4, tyg.  Ostatnio w nowych meindlach ) A juz myślałem , że tą przypadłość ,, ostra pięta" mają tylko górale , u nas to nazywa się,, mieć pazury na piętach ", żeby się nie ślizgać jak z góry się złazi
A co się tyczy butów DrM , to cysto prowda , że całą firmę przenieśli na wschód ,Jakość skóry , trwałość, itd pozostawia dużo do życzenia.Wprodukowanego w Anglii ciężko teraz kupić , bo robią tylko na lokalny rynek. Angielskie były za bardzo trwałe , i sprzedaż ich przeto malała., więc ..... poszli na ilość, kosztem jakości . a cena ? ni chu  , ta sama , albo drożej.
Niniejsze wiadomości czerpałem  u sprzedawcy sklepu firmowego DrM .  porównując orginała z chinolkami . Dla mnie, to jak kiełbase krakowską porównać do parówki. Taki wynik.
Ps jedyne buty w jakich nie wycieram pięt , nadal pozostają nimi sandały
Wuki
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #18 : 29-10-2008, 07:07:18 »

DrM  przetrwały u mnie 9 miesięcy. But angielski, kupiony około 95 roku. Natomiast 4 lata przetrwały butki TFI TredAir - cholernie ciężko dostępne.
mathu
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #19 : 19-10-2009, 17:16:08 »

No dobra panowie, zima idzie, zostałem bez butów.

Brać Caterpillarki czy jednak szukać czegoś innego? Nie nastąpiło jakieś obniżenie kontroli jakości przez ostatni rok?
qkiel
Opinii: (2)
Zaawansowany użytkownik

awatar: "Blue Vampire" Adam Rakowski

Ignoruj
« Odpowiedz #20 : 20-10-2009, 23:50:31 »

zerknij na Tactical Research Paladin Boot from Be ???lleville
wydaja sie interesujace, cena niestety 100$
http://www.bellevilleshoe.com/stylestr.php
<embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://www.youtube.com/v/K59uhcvsqks" width="425px" height="350px" AllowScriptAccess="never" quality="high" wmode="transparent"/><noembed><a href="http://www.youtube.com/v/K59uhcvsqks" target="_blank">http://www.youtube.com/v/K59uhcvsqks</a>

"A mądrość zawsze oznacza brak pewności czegokolwiek. Poza tym może, że niczego się nie wie." Jacek Sobota "Głos Boga" str. 132
Wiedza jest jak spirytus, tylko tęgiej głowie sluży.
Czas to Szczescie.
mathu
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #21 : 26-10-2009, 18:01:59 »

Buty fajne, ale nie znalazłem tam informacji o shippingu, a rozmiar opiera się o jakąś miarkę dostępną w USA.
Prozac
Aktywny użytkownik

Mały złośliwy gremlin

Ignoruj
« Odpowiedz #22 : 26-10-2009, 18:31:01 »

Ktoś mi może poradzić gdzie w wawce są dostępne corcorany? I orientacyjnie ile kosztują? Też czegośna zimę szukam.

Nikt z nas świata nie zmieni, ale każdy może go uczynić trochę bezpieczniejszym - www.kryzysowo.pl
mgr_scout
Opinii: (18)
Ekspert

Tactical Hipster

Ignoruj
« Odpowiedz #23 : 27-10-2009, 14:19:14 »

Ampol

SCOUT PRIDE!

Chcę być dezerterem, który ma szansę powodzenia
KNAKiŁ
KKK - Kelly Kettle Klan

CZUJ-DYM!
mandragora
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #24 : 27-10-2009, 21:44:01 »

A ja tak jak i poprzedniej zimy ciągle trzymam się Bates'a. Bardzo wygodne i komfortowe do użytku, no i ciepłe nawet przy trudnych warunkach także na jakieś wypady można ja zabrać. W sumie to nawet eleganckie na swój sposób:). Mam od troszke ponad roku na razie utrzymują się bardzo dobrze podejrzewam że zimę wytrzymają bez problemu. Nie są może typowo zimowe ale ciepłe i nawet w niezłej cenie były na bates.pl.
TITTO
Opinii: (7)
Ekspert

Miejsce pobytu: wolne miasto

Näen sinut !!

Ignoruj
« Odpowiedz #25 : 28-10-2009, 10:17:04 »

Keen
 Mam, chodzę, ciepłe, nieprzemakalne, wygodne, "oddychające" . Polecam model SNOQALMIE - ja mam wersję z thinsulate 1000 i 600 z e-vent, teraz robią z jakimiś swoimi cieplinami i membranami ale but git. Kosztuje ok 65o pln ale kto szuka ten kupi taniej - ja swoje kupiłem w ubiegłym roku za 210 pln z przesyłką z USA !
supelek
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #26 : 30-10-2009, 01:55:09 »

Ja w tych butkach chcę przez 8h siedzieć w firmie przy komputerze. Moim zdaniem nie nadają się, tak z wygladu jak z możliwości odpoczynku dla stopy. Zbyt obcisłe.
Ale one wszystkie nie wyglądają jak buty do miasta... Nie potrzebuję obuwia dla kawalerii powietrznej, chcę wygodne buty które się nie rozlecą od chodzenia po ulicy.
Pewnie tak z 300, ale jak będę miec gwarancję że są tego warte, to więcej.

ty nie potrzebujesz butow taktycznych tylko wysokich, wygodnych butow z odrobina lansu. sproboj butow kawaleryjskich/motocyklowych. nie mam pojecia jak to sie teraz nazywa ale wyglada mniej wiecej jak to:  www.moto-abc.pl/buty-falco-biker-czarne-p-1566.html  oczywiscie typy sa rozne, ceny tez. moj znajomy ma takie i wedlug niego to najlepsze buty jakie kiedykolwiek nosil "w cywilu". z tego co widzialem to cholewka spokojnie miesci sie pod nogawka m65 wiec nie musisz nikogo epatowac ich wygladem,  buty sa wsuwane (zadnych zamkow czy sznurowadel), czysta skora wyprawiona na rzemien bez ocieplenia. wentylacja tez niezla bo buty dosc luzne. noga sie mniej poci i skarpety masz suche a to podstawa zeby zima nie marzly ci nogi. oczywiscie sa tez minusy. zapomnij o jakichs taktycznych zastosowaniach no i rozmiar dobierac trzeba osobiscie zeby utrafic z luzem i stopniem twardosci skory. jesli kupisz solidny model to posluzy wiele lat w okresie jesien-zima-wiosna, na lato jesli bardzo chcesz cos taktycznego to wylacznie jungle z plotna zaglowego.
mathu
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #27 : 31-10-2009, 00:31:50 »

ty nie potrzebujesz butow taktycznych tylko wysokich, wygodnych butow z odrobina lansu.
Nie no, ja przecież pisałem że nie chodzi mi o buty do dżungli, tylko porządne buty do miasta. Mam już po prostu dość wymieniania ich co rok-dwa z powodu tandetnego wykonania.
supelek
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #28 : 31-10-2009, 14:47:20 »

Nie no, ja przecież pisałem że nie chodzi mi o buty do dżungli, tylko porządne buty do miasta. Mam już po prostu dość wymieniania ich co rok-dwa z powodu tandetnego wykonania.

w pierwszym poscie pisales ze podobaja ci sie Starforce Combat dlatego uznalem ze mozesz tez szukac czegos w tym stylu na lato. z porzadymi butami to jak z bizuteria dla kobiet. zloto zawsze drozsze niz srebro ale nie kazdej lasce zloto pasuje. kupisz drogi prezent a dasz zwykly klopot. buty musisz dobrac idywidualnie bo kazdy ma indywdualny sposob chodzenia, budowe stopy i sposob wiazania. nie ma znaczenia ile te buty kosztuja, jak znana jest firma czy jaka armia swiata je nosi. jak chcesz miec na dworze cieplo a w pomieszczeniu chlodno to pod ubraniem i w butach musisz miec warstwe powietrza. ona pozwala ci wyrownac temperature czyli musisz  miec to wszystko luzne. jesli juz szukasz czegos w militarnym stylu to zwroc uwage na hanzele model c016 www.hanzel.pl/?p=productsMore&iProduct=118&sName=C016 dobrze wykonane, lekkie, zasznuruj lekko to nawet w pomieszczeniu pare godzin bez potu wytrzymasz. mozesz tez zapytac czy ci nie zrobia glanow ale bez blach w srodku model 010 www.hanzel.pl/?p=productsMore&iProduct=57&sName=010. ze pancerne to zapewniam. mam oba modele tak nawiasem mowiac to slowo "blachy" jest nieprecyzyjne. kiedys dzwonilem do nich i jakas laska mowila ze oni nie uzywaja metalowych "blach" tylko jakis plastikow wiec problem marzniecia palcow masz z glowy. poza tym obsluga rozsadna, zadnych nerwusow, natretow czy chamow. cierpliwie wysluchaja i powiedza czy sie da czy nie i nawet jakos to tam umieja wytlumaczyc a jak nie wiedza od razu to oddzwonia. powodzenia.
Edek56
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #29 : 08-11-2009, 15:00:49 »

Te belleville są piękne...ale cena. Ja już TRZECI sezon chodzę w zimie w takich butach od Bates.pl model 2290. Są wygodne, skórzane, ciepłe...czego chcieć więcej ? Kosztują niecałe trzy stówy Na survival też się nadają (choć zależy jaki) Pozdrawiam
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 ... 21 » Ostatnia +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: