trwa ładowanie paska...
12-11-2018, 21:27:35 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 ... 15 16 17 18 Ostatnia +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Taktyczny tato  (Przeczytany 38272 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Okruch
Opinii: (9)
Ekspert

Miejsce pobytu: C.K. Miasto Tarnów

Bo do tanka trzeba czworga

Ignoruj
« Odpowiedz #240 : 08-09-2017, 15:03:22 »

Fajna droga do przedszkola
Muszę mojej zacząć opowiadać taktyczne bajeczki - na razie potrafi powiedzieć, że Pan Myśliwy strzelił do wilka "pociskiem półpłascowym, tatusiu".

Jestę survivalowcę, emerytury się nie boję
LYSY8
Opinii: (32)
Ekspert

Miejsce pobytu: kiedyś okolice stolyycy/ teraz 500m od Ojca Dyrektora eR. i Radia eM.

LORD OF WAR ;)

Ignoruj
« Odpowiedz #241 : 30-09-2017, 16:59:53 »

Fajna droga do przedszkola
Muszę mojej zacząć opowiadać taktyczne bajeczki - na razie potrafi powiedzieć, że Pan Myśliwy strzelił do wilka "pociskiem półpłascowym, tatusiu".

Czyli podstawy ma już

U nas nauka idzie w las Chichot
https://www.facebook.com/blogtackos/videos/1776071922690039/

jezdem taktycznym blogierem http://tac-kos.blogspot.com/
SUEZY LETNIE I ZIMOW-OLIWKOWE,GORETEXY, WINDSTOPPERY, I INNE,
wszystko w kramiku
http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,76420.0.html
JE*AĆ CENZURĘ!!!
no_idea
Opinii: (6)
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #242 : 11-07-2018, 13:32:09 »

Siemanko taktyczni tatusiowie  Spoko
W imieniu swoim i gospodarza Gajowego zapraszam na coroczne spotkanie rodzinne w Borach Tucholskich 15-19.08.2018.
To będzie już  5 raz gdy spotykamy i próbujemy nasze dzieci nauczyć czegoś nie związanego ze smartfonem. Idzie jak po grudzie ale chyba im się podoba i łykają bakcyla na co wskazuje dobrowolne oddanie smartfonów . Tatusiowie to zwykli ludzie zarażeni wspólnym hobby : konstruktorzy, instruktorzy sztuk walki, ratownicy medyczni , strzelcy sportowi, myśliwi itd. Zapraszam do spędzenia czasu w klimatach survivalowych

Prywatny teren w środku prywatnego lasu. Miejscówka super wyposażona, kibel, studnia, nawet lodówka jest dla zapewnienia odpowiedniej temp napojów Dla dzieci istne szaleństwo: gry i zabawy, podchody nocne, czytanie map, strzelectwo soft, wodne wojny , budowa szałasów i baz  itd.  Dziecięcy "Kibel Friends Club" funkcjonuje już od 5 lat i zawsze jest płacz przy rozstaniu. Dorośli mają co robić: ratownictwo medyczne, zielona kuchnia, bytowanie, "gadżety",  soft strzelnica rekreacyjna na miejscu, wyprawa na strzelnicę ostrą. Nasi instruktorzy. Baza bytowa ogarnięta komfortowo, każdy nocuje jak chce, w powietrzu czy na ziemi, miejsce na przyczepy i kampery  Ci którzy zawitali raz testowo wracają już corocznie Powiedziałem że to za free ? no to mówię "friii", zrzuta na worki ze śmieciami ale to chyba jest w kategorii frii

Wrzucam link z niektórymi fotkami  : https://photos.app.goo.gl/y1MdJW25kRhPUPo18

Jeżeli ktoś chciałby się wybrać to mogę pomóc. Ja jadę w godz rannych 15.08 z kierunku Szczecina i 17 wieczorem jadę dalej na kierunek Warszawy więc mogę 2-3 ( małe )  osoby zabrać/odstawić jak komu pasuje
« Ostatnia zmiana: 11-07-2018, 13:35:18 wysłane przez no_idea » Zapisane
porcelanowy
Opinii: (13)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #243 : 18-07-2018, 14:42:06 »

Powitoł
Tactical range bag, tactical chest rig
https://i.imgur.com/JCdRRAI.jpg
Taktyczny tato

Torba świetna, a jaka wielofunkcyjna Chichot
https://i.imgur.com/uuZtVf0.jpg
Taktyczny tato

porcelanowy/Rafał: boso, ale w ostrogach
Co miałem, mam i będę miał... i co robię    :shades:
druh_muh
Opinii: (1)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Gdynia

Ignoruj
« Odpowiedz #244 : 18-07-2018, 20:18:31 »

Zmień nosiło dla gzuba. Dziecko powinno być zwrócone twarzą do Ciebie. Kwestia bioder.
Ja nie jestem specjalistą ale moja żona już tak.

Zdrów!

C2H5OH +/POSITIVE
"Jestem jaki jestem i tego się nie zmieni, szeregowy żołnierz największej armii Ziemi, hej!"
Jezeli brak polskich literek to znaczy, ze pisze z nørweskiegø kømpå.
PJU
Opinii: (11)
Ekspert

Miejsce pobytu: Z małego miasteczka.

Ignoruj
« Odpowiedz #245 : 19-07-2018, 08:02:52 »

O dupę potłuc te nosidełka.
2 szkodników przerobiłem chyba ze wszystkimi akcesoriami (chusty też), najlepszy jest dobry wózek z porządnymi kołami.

5.56x45, 7,62x39, 9x19, 12/76
porcelanowy
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #246 : 19-07-2018, 10:19:09 »

Powitoł
Dziękuję za troskę 
Nosidło jest przód/tył, na zdjęciu jest czwarty użytkownik (bez wcześniejszych problemów), użytkowanie przy każdym dziecku konsultowane z lekarzami. Będę jednak ufał znanym mi specjalistom i swojemu doświadczeniu

Wózek to mogę na twardym użytkować. Nawet kilometr przez piach na urlopie zdarzało mi się przepchać. Ale do lasu biorę nosidło, bo rzadko kiedy chodzę z Córami tylko po ścieżkach. Do 1,5-2 godzin wytrzymujemy tak razem ze sobą, przy okazjonalnych postojach na zabawę korą albo porzucie gryzaka Chichot
Dzieciak jak nie śpi, zdecydowanie bardziej woli nosidło niż wózek. Nie wiem, lepiej się mu obserwuje, większa interakcja...

PJU
Opinii: (11)
Ekspert

Miejsce pobytu: Z małego miasteczka.

Ignoruj
« Odpowiedz #247 : 19-07-2018, 13:59:35 »

Jakbym słuchał niektórych lekarzy to już bym nie żył

W lecie nie jest Ci za gorąco z taką grzałką na brzuchu lub plecach? A dziecku też nie za ciepło? Albo ja jestem nienormalny i dzieci też
W zimie jak to nosidełko zakładasz? Na grubą kurtkę?

Ja tam miałem wózek za 2000 zł z porządnymi kółkami, jeździł wszędzie i razem spędzaliśmy po pół dnia.

5.56x45, 7,62x39, 9x19, 12/76
tomking
Opinii: (18)
Ekspert

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #248 : 19-07-2018, 15:50:25 »

Jedni mają Lexusy inni Fiata...

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
Michal_G
Opinii: (0)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Kraków

Ignoruj
« Odpowiedz #249 : 19-07-2018, 19:47:29 »

Co do nosidełka - tylko i wyłącznie przodem do "nosiciela". Radzę przeczytać
https://dziecisawazne.pl/nie-nos-dziecka-przodem-do-swiata/
Powyższa rada skonsultowana z żoną, z zawodu pedagogiem od wczesnego wspomagania rozwoju.
porcelanowy
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #250 : 19-07-2018, 23:53:09 »

Powitoł
Ponownie, dziękuję za troskę
Pozostanę jednak przy swoim specjaliście

W lecie nie jest Ci za gorąco z taką grzałką na brzuchu lub plecach? A dziecku też nie za ciepło? Albo ja jestem nienormalny i dzieci też
W zimie jak to nosidełko zakładasz? Na grubą kurtkę?

Ja tam miałem wózek za 2000 zł z porządnymi kółkami, jeździł wszędzie i razem spędzaliśmy po pół dnia.
Nie mam wózka za 2000zł. Mam za 400 i widać ciut na fotce, gdzie jest nim jeżdżone
Do czego wykorzystywane jest nosidło też napisałem.
W lecie używane jest z głową. Dzieciak szybko daje znać, że mu coś nie pasuje.
W zimie bez problemu ubierane na kurtkę - szelki są wyrodniejsze niż większości plecaków które nosiłem.
Tu temp. -15 do -10stC.:
https://i.imgur.com/Gfve08c.jpg
Taktyczny tato

Dziękuję i kończę dyskusję na ten temat
« Ostatnia zmiana: 19-07-2018, 23:57:51 wysłane przez porcelanowy » Zapisane

elrond33
Opinii: (25)
Ekspert

Miejsce pobytu: Poznań

Ostrzyżony

Ignoruj
« Odpowiedz #251 : 20-07-2018, 15:00:28 »

Powitoł
Ponownie, dziękuję za troskę
Pozostanę jednak przy swoim specjaliście
[...]
Dziękuję i kończę dyskusję na ten temat
Ciekawe od czego ten specjalista... Dziwię się, że tak stanowczo zamykasz się na dobre rady kolegów. Znaczy wiem z doświadczenia, że od wszelkich rad odnośnie dzieci często można dostać fizia, bo wszyscy wkoło wiedzą lepiej, ale... Akurat wiedza odnośnie noszenia dzieci w nosidełkach, jest obecnie dość powszechna i raczej nie bywa kwestionowana. I nie chodzi tylko o kierunek przód/tył, ale przede wszystkim o ułożenie bioder. Ten chest rig, który prezentujesz, powszechnie nazywany jest "wisiadłem", w odróżnieniu od nosidła. Spróbuj się tak podwiesić na parę godzin, może zmienisz zdanie

Mr Mruk - chusteczki EDC (póki co) i nie tylko (niebawem).
Japcun
Zaawansowany użytkownik

https://fr.pastebin.ca/2835531

Ignoruj
« Odpowiedz #252 : 20-07-2018, 15:19:51 »

ta cała strona powinna być zapisana jako screenshot i wyjaśnienie czemu fora umierają
LYSY8
Opinii: (32)
Ekspert

Miejsce pobytu: kiedyś okolice stolyycy/ teraz 500m od Ojca Dyrektora eR. i Radia eM.

LORD OF WAR ;)

Ignoruj
« Odpowiedz #253 : 22-07-2018, 14:53:38 »

wyjaśnienie czemu fora umierają
Jak nie można wyzywać ludzi,wchodzić w politykę, toczyć wielkich gównoburz  a gajowi dają zielone kropki ...to fora umierają 
Krok postępu... i bakteria poprawności politycznej ACTA 1 i 2 i 3 , zakaz wrzucania linków ....
To wszystko jest zaplanowane przez mądrzejszych od nas 

jezdem taktycznym blogierem http://tac-kos.blogspot.com/
SUEZY LETNIE I ZIMOW-OLIWKOWE,GORETEXY, WINDSTOPPERY, I INNE,
wszystko w kramiku
http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,76420.0.html
JE*AĆ CENZURĘ!!!
Japcun
Zaawansowany użytkownik

https://fr.pastebin.ca/2835531

Ignoruj
« Odpowiedz #254 : 22-07-2018, 15:22:42 »

Jak nie można wyzywać ludzi,wchodzić w politykę, toczyć wielkich gównoburz  a gajowi dają zielone kropki ...to fora umierają 
Krok postępu... i bakteria poprawności politycznej ACTA 1 i 2 i 3 , zakaz wrzucania linków ....
To wszystko jest zaplanowane przez mądrzejszych od nas 

Ja tam myśle, że ludzie są coraz głupsi .

btw

Ja jebię ale mnie wkurwiają wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem kurwa łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz kurwom na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net
Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się rozpierdolą więc musisz upierdolić nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego buty z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące pokonany dystans, tętno oraz poziom chuja starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko zawału. Przeczytaj też koniecznie poradnik Sebastiana Gałeckiego (niestety niedostępny w PDF ale możesz kupić w naszym sklepie internetowym za 99,99zł) o przechodzeniu przez ulicę, bo z samochodami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest wpierdolenie się pod TIRa. Jeżeli chcesz kupować do 6-8 bułek to wystarczy taka torba sportowa za 500zł ale jeżeli 10 bułek i więcej to potrzebujesz już torby COMBAT z uranu i pajęczej sieci, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański żołnierz w Iraku nosi w takiej granaty jak szczela więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UPUSZCZĄ BUŁKĘ NA PODŁOGĘ
hehe pamiętacie obwarzan75 rogalking jak byliśmy w '99 na zlocie pieczywa tostowego w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD

KURWAAA
Strony: Pierwsza « 1 ... 15 16 17 18 Ostatnia +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: