trwa ładowanie paska...
27-05-2019, 15:19:08 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 ... 5 6 7 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bielizna termoaktywna  (Przeczytany 45641 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
petelicki
Opinii: (26)
Ekspert

Miejsce pobytu: Poznań

Ignoruj
« Odpowiedz #90 : 13-03-2019, 09:58:21 »

Spróbuj koszulki Under Armour'a - od lat używam różnych modeli.

Druga sprawa, po co na gorące lato podkoszulka pod koszulę? Osobiście bym radził albo samą podkoszulkę, albo samą, oddychającą koszulę. Ta ostatnia rewelacyjnie się sprawdza i trudno mi sobie wyobrazić konieczność zakładania pod nią czegokolwiek (chyba, że to koszula "z przydziału" i nie masz na jej dobór wpływu). Testowałem w bardzo różnym klimacie, poczynając od gorącego lata w krajach Śródziemnomorskich, przez azjatycką dżunglę i na pustyni kończąc...
jareklie
Opinii: (1)
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: Kraków, trochę Toruń

uczę się życia...

Ignoruj
« Odpowiedz #91 : 13-03-2019, 11:14:27 »

Może coś takiego?
Poszukaj: "BRUBECK KOSZULKA BEZRĘKAWNIK potówka"
są białe i czarne; elastyczne, z cienkiej siateczki

Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem...
mnemonic222
Opinii: (0)
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Warmia i Mazury

Ignoruj
« Odpowiedz #92 : 13-03-2019, 19:25:39 »

Witam,

Ja w zeszłym sezonie używałem koszulki armii holenderskiej, bardzo szybko schnie, oddycha świetnie, przylega mocno do ciała, raczej długa, nawet bardzo, miękka, delikatna. Cena niska 20 zł.
Polecam.

Są też w tym sklepie ODLO inna liga tylko rozmiary małe lub wielkie...

Link: https://armyworld.pl/product-pol-5947-T-shirt-Sportowy-Holenderski-Bialy-Oryginal-Nowy.html

Pozdrawiam

kortez
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #93 : 16-05-2019, 10:01:58 »

Witajcie. Jestem tu świeży i mam dość głupie pytanie... Przynajmniej mi się wydaje, że głupie... Czy widzicie sens kupować bieliznę termoaktywną w popularnych sportowych sieciówkach? Wydaje mi się, że nie muszę nazwy przytaczać nikomu, bo jeszcze zostanę o reklamę posądzony.
Cena tam tez nie jest wygórowana, ale serio, jeśli mam kupować szmelc to nawet 20stu złotych nie wydam. Taka prawda.
past
Opinii: (4)
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #94 : 16-05-2019, 19:48:36 »

Witajcie. Jestem tu świeży i mam dość głupie pytanie... Przynajmniej mi się wydaje, że głupie... Czy widzicie sens kupować bieliznę termoaktywną w popularnych sportowych sieciówkach? Wydaje mi się, że nie muszę nazwy przytaczać nikomu, bo jeszcze zostanę o reklamę posądzony.
Cena tam tez nie jest wygórowana, ale serio, jeśli mam kupować szmelc to nawet 20stu złotych nie wydam. Taka prawda.

np narciarska z Lidla jest dobra na zimę,  treningowe bardzo dobre działają. Nie są to mercedesy ale moim zdaniem dają radę
MefMMs
Nowy użytkownik
*

Ignoruj
« Odpowiedz #95 : 16-05-2019, 20:10:36 »

Sportowe rzeczy z Lidla serio dają radę, często za cenę niższą niż za podobny produkt np. z Decathlonu otrzymujemy fajną, działającą rzecz.
philiprvn
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #96 : 16-05-2019, 22:06:40 »

Generalnie w sieciówkach kupuje się jak trzeba kupić kilka zestawów np. na tydzień (wtedy cena jednostkowa pozwala obniżyć koszt, zaś częsta zmiana   niweluje problemy związane z jakością materiałów) albo pojedyncze sztuki (np. w celu wypróbowaniu jakiegoś pomysłu). Swoją drogą dajcie mi najpodlejszą koszulkę z długim rękawem z Decathlonu i na to duńską koszulkę siatkową a otrzymacie produkt na poziomie znanych marek (Brubeck, Expedus itp).

Przeżyć jest łatwo. Żyć trudno.
Ale trzeba.
Michal_G
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Kraków

Ignoruj
« Odpowiedz #97 : 17-05-2019, 10:05:19 »

Swoją drogą dajcie mi najpodlejszą koszulkę z długim rękawem z Decathlonu i na to duńską koszulkę siatkową a otrzymacie produkt na poziomie znanych marek (Brubeck, Expedus itp).
U mnie zamiast Decathlonowej na spód idzie Lidlowa (Crivit) i kombinacja działa super. Gdyby tylko duńska siatkowa miała długie rękawy (w zimie po rękach trochę ciągnie) to nic innego pod koszulę / polar w zimie bym nie nosił. Z tanich termoaktywnych koszulek zdecydowanie polecam angielskie Coolmaxy z demobilu. Przy upałach prawie nic innego nie noszę i dają super komfort (a upały to ja bardzo źle znoszę).

Gdy ODS-y wychodziły w morze i AN-y grzały silniki
w portki ze strachu robiły Niemce i Duńczyki
philiprvn
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #98 : 17-05-2019, 11:43:40 »

Gdyby tylko duńska siatkowa miała długie rękawy (w zimie po rękach trochę ciągnie) to nic innego pod koszulę / polar w zimie bym nie nosił
Bylo cos takiego. Budzetowa wersja bielizny Brynje dla wojska (koszulka z dlugim rekawem i kalesony). W domysle bylo przeznaczone do noszenia na gole cialo (drobna siatka). Jednak producent nie przewidzial paska zapobiegajacego obtarciom w okolicach klatki piersiowej wiec trzeba bylo nosic cos pod spodem (jak mi sie podrze jakas poszulka to sobie wygospodaruje pasek materialu do wszycia).

Ale trzeba.
Michal_G
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Kraków

Ignoruj
« Odpowiedz #99 : 24-05-2019, 12:14:07 »

Mnie by interesowała koszulka z grubego splotu (druga warstwa) z długim rękawem. Ech, trzeba było lata temu zagadać do rosyjskojęzycznych na placach handlowych "Dzikiego Wschodu" (Jasło, Krosno) - pewnie by potrafili przywieźć specnazową...

Przy okazji poszukiwania piaskowej termoaktywki z krótkim rękawem (brytyjskie Coolmaxy w tym kolorze nie do dostania niestety) trafiłem na coś takiego jak koszulki firmy Roly:
https://allegro.pl/oferta/meska-koszulka-termoaktywna-wojskowa-piaskowa-7870737692
Używał ktoś z Kolegów, może podzielić się opinią, najlepiej przez porównanie z brytyjskimi Coolmaxami?
A może by tak sobie zamówić wersję z nadrukiem (a złośliwie, "kurica" 1 DP i napis "Lenino 1943 - Berlin 1945", a co mi tam!)
https://allegro.pl/oferta/koszulka-termoaktywna-z-wlasnym-nadrukiem-piaskowa-7881134556
Czy technologia druku podana w opisie "przód folia FLEX  FLOCK SUBLIMACJA tył folia FLEX" nie zaburzy termoaktywności? Jak to jakaś folia to obawiam się że zrobi się cerata...

Gdy ODS-y wychodziły w morze i AN-y grzały silniki
w portki ze strachu robiły Niemce i Duńczyki
philiprvn
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #100 : 25-05-2019, 11:09:12 »

Mnie by interesowała koszulka z grubego splotu (druga warstwa) z długim rękawem. Ech, trzeba było lata temu zagadać do rosyjskojęzycznych na placach handlowych "Dzikiego Wschodu" (Jasło, Krosno) - pewnie by potrafili przywieźć specnazową...
http://3.bp.blogspot.com/-2ujDgWsZFUA/TrkrBGdDhoI/AAAAAAAAESY/r-0ecDv3IU0/s1600/06e26ae11bca.jpg
Bielizna termoaktywna
Taką bieliznę produkuje Spław i SPOSN. Poszukaj na Frontowcu (może sprowadzą)

Ale trzeba.
Strony: Pierwsza « 1 ... 5 6 7 +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: