trwa ładowanie paska...
23-09-2019, 00:34:17 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 ... 7 8 9 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ogrzewacze benzynowe  (Przeczytany 62984 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Wdhiz
Opinii: (0)
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #120 : 03-01-2016, 13:52:37 »

Zaczynam się obawiać,  że ktoś odzyskał z niego platynę
Żarnik ma kształt pustego półwalca. Da się jakoś sprawdzić oryginalność? Nowego z platyną pewnie nie znajdę.
Volo
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Kraków

Daj acz ja pobruszę a ty skocz do piwnicy po piwo!

Ignoruj
« Odpowiedz #121 : 03-01-2016, 13:57:11 »

Nowy pewnie już nie do zdobycia, jedynie platynowanie solami, albo kolega ze wschodu niech poszuka gdzieś starego wojskowego na targu.
Platyny raczej nikt nie odzyskał, jedynie podmienił żarnik na zwykły.

zapek
Użytkownik
**

Ignoruj
« Odpowiedz #122 : 10-01-2016, 10:35:31 »

Fajny watek
Mam dwa ogrzewacze - Zippo i MFH (chinol). Kolega zapek widze ze przed laty wieszal psy na Zippo, ja zlego slowa powiedziec nie moge, za to moglbym i to sporo o chinolu.

Gdzie Ty się doczytałeś wieszania psów na zippo    Co?Co??? Wyraziłem tylko opinię na temat danych ogrzewaczy , ty miałeś porównanie tylko do jednego hinola Ja do kilu różnych, mam teraz jeszcze w swojej kolekcji 2 więcej , jeden japończyk i jeden nówka nie śmigany rusek , ale nie będę ich opisywał , bo może ktoś taki jak Ty źle interpretować moje obiektywne opinie.
turystyk
Opinii: (1)
Ekspert

Miejsce pobytu: Tactical as fuck

RED TEAM

Ignoruj
« Odpowiedz #123 : 10-01-2016, 11:32:13 »

Gdzie Ty się doczytałeś wieszania psów na zippo    Co?Co??? Wyraziłem tylko opinię na temat danych ogrzewaczy , ty miałeś porównanie tylko do jednego hinola Ja do kilu różnych, mam teraz jeszcze w swojej kolekcji 2 więcej , jeden japończyk i jeden nówka nie śmigany rusek , ale nie będę ich opisywał , bo może ktoś taki jak Ty źle interpretować moje obiektywne opinie.
Co to za foszek? ;P Dalej opisuj. Interpretacje pozostaw interpretującym. Myślisz, że wywody na temat poezji odzwierciedlają myśli twórcy? ;P

Boom stick!
KKK - Kelly Kettle Klan!

There is no possibility to patch human stupidity.
Było minęło, jak partia demokratów.
sigreg
Aktywny użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #124 : 10-01-2016, 18:29:44 »

Otoz to, masz nowy sprzet to opisuj !  Ja prywatnie odebralem ze byles zippo zawiedziony, ale prywatne opinie maja do siebie to ze sa prywatne wiec nie ma o co kruszyc kopii.
Swoja droga moje Zippo zdazylo mnie juz wk..ic. Mialo jeden dzien dokladnie jak z tego obrazka:

http://c.wrzuta.pl/wi1105/da3bf5d6001c41b446865004
ogrzewacze benzynowe

Zalewam go, odpalam, a ten skurczysyn po 10 minutach gasnie. No to odpalam znowu i po 10 minutach to samo. Dolewam benzyny, kombinuje - ciagle to samo. Akurat pizdzialo jak  nie wiem co. A na drugi dzien idzie jak burza.

Po tym wnioskuje ze moje Zippo jest kobietą. Przy takich calodniowych fochach po prostu nie ma inego wytlumaczenia.
Wdhiz
Zaawansowany użytkownik

Ignoruj
« Odpowiedz #125 : 17-11-2016, 19:28:28 »

Chcę się pobawić w reanimację swojego "Ruska". Nie jestem w stanie go rozpalić - doszedłem do momentu, że zachowuje się jak zapalniczka benzynowa (otwarty ogień z siatki katalitycznej). Po zgaszeniu - wychładza się w ciągu +- 20 minut. Ewidentnie nie działa spalanie katalityczne.
Jakiego typu żarnik dokupić na wymianę? Znalazłem takie ustrojstwa:
https://www.aliexpress.com/item/3pcs-A-Lot-Replacement-Pad-for-Firefly-Metal-Petrol-Hand-Warmer-Catalyst-Burners-Heating-Up-Fast/32608677620.html
https://www.aliexpress.com/item/2PCS-Steel-Handy-Warmer-Burner-and-Coal-medium/32623551209.html
Coś innego?

Jeszcze info na temat polepszenia działania ogrzewaczy znalezione w necie i sprawdzone na swojej zabawce. Materiał do nasączania nie może być spalony. Jeżeli górna warstwa ulegnie zwęgleniu należy ją usunąć bo blokuje parowanie benzyny. I tak było w moim przypadku - przed usunięciem spalenizny płomyk gasł po paru sekundach, po usunięciu ogrzewacz zamieniał się po chwili w pochodnię.
Strony: Pierwsza « 1 ... 7 8 9 +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: