trwa ładowanie paska...
22-11-2017, 02:54:24 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 ... 16 17 18 19 20 » Ostatnia +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: No i co z tym małym gnojem?  (Przeczytany 101770 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
tomking
Opinii: (18)
Ekspert

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #255 : 06-11-2017, 22:57:34 »

Kiedyś czytałem kilka publikacji na ten temat włącznie z zatajonymi informacjami jak ta że jest lekarstwo na nowotwory. Tylko po co koncerny farmaceutyczne mają wprowadzać takie rozwiązania jak na permanentnych problemach i chorobach najlepiej się zarabia.

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
RazorS
Opinii: (8)
Ekspert

Miejsce pobytu: Śląsk

Per aspera ad astra

Ignoruj
« Odpowiedz #256 : 20-11-2017, 21:10:37 »

I jak tam stan kleszczy "na mieście"?
Bananczyk
Opinii: (5)
Ekspert

Miejsce pobytu: Białystok

Ignoruj
« Odpowiedz #257 : 20-11-2017, 21:41:02 »

I jak tam stan kleszczy "na mieście"?
To Cię jeszcze pocieszę. Kiedyś przy ujemnej temp. zalegajacym śniegu miesiąca niestety nie pamiętam zgarnąłem  kilka szt. po przejściu przez wysokie trawy. Kurwie biegały po nogawce jakby lato było.
Także nie pękaj jest duża szansa że któregoś spotkasz. Fakt że czasami przejdzie człowiek naście km, różne krzaki, srocie paprocie i nic. Raz się kopniesz odlać na bok i złapiesz kurwia. Reguły niestety nie ma.

Nie przeklinam. Bo to kurwa w chuj nie ładnie.
tomking
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #258 : 20-11-2017, 21:45:41 »

Ot właśnie... w tym roku tylko pięć złapałem, a z miesiąc temu nocka w lesie i nic.

piechucki
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #259 : 20-11-2017, 21:54:35 »

No i niech mi ktoś powie, jak się umyć, jak wysr... ? Macie jakieś patenty?
Bananczyk
Opinii: (5)
Ekspert

Miejsce pobytu: Białystok

Ignoruj
« Odpowiedz #260 : 20-11-2017, 22:47:21 »

Tia, ja się w lesie nie myje a qp donosze do domu. Sikam tylko z drogi z jakiś metr od granicy trawy.

Nie przeklinam. Bo to kurwa w chuj nie ładnie.
Koso
Opinii: (1)
Ekspert

Miejsce pobytu: Toruń

Ignoruj
« Odpowiedz #261 : 20-11-2017, 23:38:04 »

Tak. Mama mi zawsze mówiła, że najlepiej z domu nie wychodzić. Najwyżej szafka na łeb spadnie ale nic po za tym. 

"Życie jest łatwiejsze, niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym,co jest nie do przyjęcia obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia"
tomking
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #262 : 21-11-2017, 08:49:41 »

Ja z całym procederem nie mam najmniejszego problemu włącznie z umyciem.
Tylko zimą jest trudniej, ale wiadomo...
"Jak jest zima to musi być zimno...  takie jest odwieczne prawo natury Uszanowanie pani kierowniczce  Chichot"

Ty tak serio z tym pytaniem?  Z politowaniem
Hmm... jeśli tak, to wsadź je tu: https://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,60337.210.html
pogadamy

piechucki
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #263 : 21-11-2017, 09:23:55 »

Ja z całym procederem nie mam najmniejszego problemu włącznie z umyciem.
Tylko zimą jest trudniej, ale wiadomo...
"Jak jest zima to musi być zimno...  takie jest odwieczne prawo natury Uszanowanie pani kierowniczce  Chichot"
Skoro nie masz problemu, to napisz. Problemem nie jest rozebranie się, ochrona przed wymarznięciem (...bo musi być zimno ), tylko ochrona przed "tym małym gnojem"

Ty tak serio z tym pytaniem?  Z politowaniem
Hmm... jeśli tak, to wsadź je tu: https://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,60337.210.html
pogadamy
Pytanie jest na serio, bo parę nocy w lesie spędziłem i przed tym różnych rzeczy się obawiałem, ale zagrożenia ze strony "małego gnoja" nawet sobie nie uświadamiałem. Do czasu, aż gnoja musiałem wyciągać i do czasu, aż wyczytałem jakie spustoszenie w organizmie może poczynić borelioza. Co z tego, że wypsikasz się "szprejamy", co z tego, że będziesz się oglądał siedem razy? Duupę wystawić trzeba, a do mycia ubranie zdjąć. A moje pytanie nie ma związku ze specyfiką gór, z problemem jak załatwić "jedynkę" lub "dwójkę" gdy wisisz na linie, ale z "małym gnojem", który jest wszędzie - w środku lasu, w górach, ale i w ogródku, na działce, wtedy, gdy kochająca babcia "natrzymuje" wnusia pod płotem
tomking
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #264 : 21-11-2017, 09:49:47 »

Pytanie zabrzmiało jak byś miał problem z defekacją w lesie, ale jak widać źle zrozumiałem.
IMO nie ma złotego środka na wyeliminowanie złapania gnoja w trakcie wiadomego procesu. Jakoś chyba nigdy w tym własnie momencie nie złapałem, ale kto to wie  Niezdecydowany
Przez lata nie zauważyłem też zależności pojawienia się ich bardziej lub mniej w danym miejscu. Raczej jest to zależne od roku i minionej zimy, ale od kilku lat nawet i takiej zależności nie zauważam. Nie poradzę nic na to...

SIIKO
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #265 : 21-11-2017, 12:16:36 »

Pytanie zabrzmiało jak byś miał problem z defekacją w lesie, ale jak widać źle zrozumiałem.
IMO nie ma złotego środka na wyeliminowanie złapania gnoja w trakcie wiadomego procesu. Jakoś chyba nigdy w tym własnie momencie nie złapałem, ale kto to wie  Niezdecydowany
Przez lata nie zauważyłem też zależności pojawienia się ich bardziej lub mniej w danym miejscu. Raczej jest to zależne od roku i minionej zimy, ale od kilku lat nawet i takiej zależności nie zauważam. Nie poradzę nic na to...
Moja znajoma zlapala bolerioze po jednym wyjsciu w las i od jednego kleszcza,teraz probuje sie wyleczyc biorac cala garsc antybiotykow.Myc sie w terenie przeciez nie trzeba codziennie juz nie ma co przesadzac,trzeba psikac sie srodkami na kleszcze i liczyc,ze nic nie zlapiemy.Bardzo duzo czasu spedzam w terenie,spie po krzakach,lasach,trawach i od kilku lat nic nie zlapalem,omijam tez miejsca gdzie kleszczy jest od zatrzesienia,przykladowo paprocie itp. Po powrocie rozbieram sie i po kawalku sprawdzam czy nic nie zlapalem.

Wysłane z mojego HUAWEI ATH-UL01 przy użyciu Tapatalka

piechucki
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #266 : 21-11-2017, 12:30:13 »

Po powrocie rozbieram sie i po kawalku sprawdzam czy nic nie zlapalem.
"Po powrocie" czyli tak jak w moim przypadku po tygodniu czy po dwóch, to możesz się już tylko zgłosić do lekarza i zameldować, że "złapałeś". Moje pytanie brzmi: jak "nie złapać?", ale się umyć (już niekoniecznie codziennie), załatwić i ... rozebrać, żeby sprawdzić "po kawalku (...) czy nic nie zlapalem"?
tomking
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #267 : 21-11-2017, 13:02:42 »

"Po powrocie" czyli tak jak w moim przypadku po tygodniu czy po dwóch, to możesz się już tylko zgłosić do lekarza i zameldować, że "złapałeś".

Niekoniecznie. Są osoby, które nie łapią boreliozy i nie każdy kleszcz ją przenosi. Ważne jak wygląda po czasie miejsce "wbicia" kleszcza i charakterystyczne zaczerwienienie skóry.

Moje pytanie brzmi: jak "nie złapać?", ale się umyć (już niekoniecznie codziennie), załatwić i ... rozebrać, żeby sprawdzić "po kawalku (...) czy nic nie zlapalem"?

Obawiam się że wystawianie dupy... nie umniejszając reszcie klejnotów na działanie leśnych stworzeń jest swoistym "ZAPRASZAM" i nie ma złotego środka by uniknąć gnoja. Wysmarowanie się jakimiś substancjami odstraszającymi jest IMO jedynie paliatywem i nie warunkuje sukcesu Smutny

piechucki
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #268 : 21-11-2017, 13:09:42 »

Są osoby, które nie łapią boreliozy i nie każdy kleszcz ją przenosi.
Prawda

Ważne jak wygląda po czasie miejsce "wbicia" kleszcza i charakterystyczne zaczerwienienie skóry.
Niestety, ale nie - skóra może być zaczerwieniona, może być rumień i nie ma boreliozy i ... odwrotnie TEŻ Smutny

Obawiam się że wystawianie dupy... nie umniejszając reszcie klejnotów na działanie leśnych stworzeń jest swoistym "ZAPRASZAM" i nie ma złotego środka by uniknąć gnoja. Wysmarowanie się jakimiś substancjami odstraszającymi jest IMO jedynie paliatywem i nie warunkuje sukcesu Smutny
Znów "niestety" sprawdzone "empirycznie" i potwierdzone. Łudziłem się, że dowiem się czegoś bardziej budującego i optymistycznego
tomking
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #269 : 21-11-2017, 13:33:12 »

Niestety, ale nie - skóra może być zaczerwieniona, może być rumień i nie ma boreliozy i ... odwrotnie TEŻ Smutny

Piszę o charakterystycznym zaczerwienieniu jak np: okręgi. To jest bardzo zły objaw i przy takim zaczerwienieniu na pewno trzeba iść do lekarza.
Ja mam zawsze po wyciągnięciu zaczerwienioną i swędzącą skórę, ale po 1-2 dniach po prostu przechodzi.

Znów "niestety" sprawdzone "empirycznie" i potwierdzone. Łudziłem się, że dowiem się czegoś bardziej budującego i optymistycznego

Sam bym chętnie poznał prawdziwie skuteczną receptę.

Strony: Pierwsza « 1 ... 16 17 18 19 20 » Ostatnia +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: