trwa ładowanie paska...
21-10-2017, 17:57:24 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 ... 40 41 42 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czapki  (Przeczytany 165232 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
aciepk
Opinii: (16)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Warszawa

Ignoruj
« Odpowiedz #615 : 19-04-2017, 17:53:17 »

New era 39thirty - jest dość głęboka, szyją je z high-techowych, oddychających materiałów (potnik jest termoaktywny i ma wykończenie antybakteryjne, materiał bazowy jest termoaktywny, wykończenie zmniejszające nagrzewanie się na słońcu). No i najważniejsze nalepkę można odkleić
regent
Opinii: (10)
Ekspert

Miejsce pobytu: Lublin

Ignoruj
« Odpowiedz #616 : 24-04-2017, 09:29:33 »

Jakiś czas temu pytałem się o lekką i miękką czapkę z daszkiem.
Z kilku poleconych, choć z bólem portfela, zdecydowałem się na Fjallraven Abisko Cap.
O rany, ale to fajna czapka, już jest moją ulubioną, jest fantastyczna, świetnie lezy, bardzo wygodna (choć wymieniłem sobie gumkę z tyłu na grubszą), można ją zmiętolić w kulkę i schować do najmniejszej z możliwych kieszonek, i jest bardzo UL. Zdecydowanie polecam 

Uwaga, na polskich stronach FJ i z automatu na stronach polskich dystrybutorów zamieszczone są błędne zdjęcia czapki z twardym bejsbolowym daszkiem.
https://www.fjallraven.pl/abisko-pack-cap

Czapka i jej miękki daszek w rzeczywistości wyglądają tak:
https://cdn.lookastic.com/charcoal-cap/fjall-raven-fjllrven-abisko-pack-cap-original-42815.jpg
Czapki

Wszyscy, którzy napotykają w górach człowieka pracującego, popadają w swego rodzaju zakłopotanie, gdyż dostrzegają niestosowność własnego zajęcia.
MefMMs
Opinii: (0)
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #617 : 03-05-2017, 19:22:37 »

Mam Birda i Salo, polecam także , kontraktowe polarowe czapki sie chowają . Materiał Polartec Power Stretch Pro nie przepuszcza wiatru i oddycha, łepetynie się nie poci, w czapce jest komfortowo nawet + 10 stopniach , przy -10 podobnie ( niestety u nas we Wrocławiu od 2 lat nie było zimniej )

Podbijam. Kanfor i Kwark robią dobre czapki. Mam Salo (Power Stretch Pro) i Wota (Thermal Pro + Windbloc) - obie dają radę, Salo na przedwiośnie i treningi, Wota jest dobra nawet na większe mrozy, choć przy większym wietrze Thermal Pro łatwo przewiewa.

W opozycji noszę też 2 Barany od Kwarka - full Polartec Wind Pro (bardzo przyjemna, ciepła, oddychająca, przy wietrze zachowuje się średnio - między cienkim softem a grubym polarem) i full Windbloc. Głucha, ale ciepła i nie przewiewa (sprawdzone przy -19, daje radę a jest cieniutka).

Wedrowiec
Opinii: (15)
Ekspert

Miejsce pobytu: Kraina Wilka

Ignoruj
« Odpowiedz #618 : 27-09-2017, 11:05:00 »

Potrzebuję cienką czapkę, może być termoaktywna. Kolor zielony albo brązowy, znalazłem coś takiego :

Czapka termoaktywna TERVEL
http://allegro.pl/czapka-termoaktywna-tervel-zielona-treningowa-i6161710259.html

Lekka czapka termoaktywna STOOR
http://www.stoor.pl/pl/lekka-czapka-termoaktywna-stoor-olive-green.html

Miał ktoś już z nimi do czynienia ?
A może coś innego ?

I widziałem, a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła...
Strony: Pierwsza « 1 ... 40 41 42 +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: