trwa ładowanie paska...
23-09-2019, 00:46:51 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza 1 2 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Buty polskich żołnierzy (wiadomość z onetu)  (Przeczytany 8479 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
mich123
Opinii: (23)
Ekspert

Miejsce pobytu: Lublin

Ignoruj
« Odpowiedz #15 : 24-02-2007, 23:58:51 »

Yyyyy ja z niemieckiej armii mialem... Stary model w dwoch kolorach w brazie i czarnym i nowy model dostepny teraz juz wszedzie. Z bundeswehrami jest lipa przynajmniej nie przymierzajac... bo oprocz wielkosci np 27.0 jest jeszcze szerokosc stopy podawana... raz sie tak zrobilem w chuja... ale pozniej wymienilem je u goscia!

a to tak
a z szerokoscia - to nawet jak ktos juz ma te oryginaly, to z reguly - jedna dlugosc - jedna szerokosc :/

Pele76
Kierownik forum
Opinii: (4)
*

Miejsce pobytu: Blarney Irlandia Prudnik Polska

« Odpowiedz #16 : 25-02-2007, 00:08:01 »

Nie nie zawsze tak jest.
Ja spotkalem sie w sklepach z czyms takim ze gosc podawal ze wszystkie sa takie same. Raz spotkalem sie ze smieszna sytuacja. Wpadlem z kumplem do sklepu zeby kupic dla niego owe butki, wpadlo tez jakichs kilku kolesi takich jakby skonoli jak siodma woda po kisielu i chlopaki na szli na takie "BUUCH" z nami, a my w smiech, no to zmiekli. Wpadlismy miedzy buty i staly 3 pary o tym samym numerze i kumpel zlapal sie za najladniejsze, ja uslyszalem ze oni tez o nich mowia, to powiedzialem kumplowi zeby je odstawil. Chlopina zlapal sie za buty i mow ze juz jedne takie ma to nawet nie mierzy i kupil Kumpel zaczal do mnie z rjem skakac ze mu fajne buty jakis debil sprzatnal... a ja mu na to ze szerokosc ich byla 115 czy nawet wiecej... Wiec na gostka ktory raczej platfusa nie mial, beda jak luzne gumiaki Chichot Kumpel kuil brzydsze ale dopasowane jak ulal do stopy, a przy okazji gosc ze sklepu nauczyl sie ze w tych butach jest druga numeracja Chichot

posurvivaliło Cię Pele ?
Cytuj z: super
Dlatego lubię Tactical ..nie ma pierdolenia
Strony: Pierwsza 1 2 +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: