Ogólne => WF czyli From Zero To Hero => Wątek zaczęty przez: Michal_G 22-07-2018, 13:23:24Tytuł: Karta Multisport - Kraków
Wiadomość wysłana przez: Michal_G 22-07-2018, 13:23:24
Od maja jestem "użyszkodnikiem" karty Multisport https://www.kartamultisport.pl/  umożliwiającej wstęp do różnego rodzaju obiektów typu siłownie, baseny itp. Uprzedzając pytania - kartę może zakupić tylko pracodawca dla swoich pracowników, indywidualnie się nie da.
W związku z tym zapraszam Kolegów z Krakowa do dzielenia się swoimi wrażeniami, opiniami o dostępnych obiektach, promocjach itp. itd.

Ja korzystam z Fitness Platinium przy Wadowickiej 6 - po prostu mam najbliżej.
https://fitnessplatinium.pl/wadowicka/
Dobrze wyposażona siłownia, basen. Brak ograniczeń czasowych - wchodzisz i ćwiczysz ile chcesz. Z basenem o tyle gorzej że bywają na nim zajęcia zorganizowane, w ich czasie nie da się wejść żeby sobie po prostu po swojemu popływać - trzeba na grafik popatrzeć.
Z promocji: w sobotę i niedzielę osoba towarzysząca wchodzi za darmo.
Aktualnie w całej sieci Fitness Platinium trwa program Challenge, w skrócie za regularne bywanie można wygrać nagrody
https://fitnessplatinium.pl/aktualnosci/platinium-challenge/

Dla mnie Multisport to po prostu możliwość poćwiczenia zastępującego rehabilitację (jestem rok po operacji stawu kolanowego). Ćwiczę wtedy kiedy akurat mogę, a nie wtedy kiedy z łaski NFZ-u termin dostanę. Zakres ćwiczeń uzgodniłem oczywiście z lekarzem rehabilitacji (przy okazji jest on również specjalistą medycyny sportowej) więc wiem co mi w mojej specyficznej sytuacji wolno. Głównie rower stacjonarny (w dwóch nieco różniących się wersjach), narciarz, wioślarz, urządzenie do wybierania liny i basen (na grzbiecie). Z uwagi na to że większość urządzeń mierzy zużycie energii w kcal używam go jako głównej miary wysiłku treningowego. W ostatnim okresie dochodzę do około 600 kcal i pada z wysiłku nie dostaję, zajmuje mi to trochę ponad godzinę. Jak na moje 43 lata i zrąbaną ortopedię chyba nieźle.

Kiedyś trochę strzelałem sportowo - czy gdzieś w Krakowie w ramach Multisportu można załapać się na strzelnicę?


Tytuł: Odp: Karta Multisport - Kraków
Wiadomość wysłana przez: corvus 25-07-2018, 23:13:40

Kiedyś trochę strzelałem sportowo - czy gdzieś w Krakowie w ramach Multisportu można załapać się na strzelnicę?


Chyba za dużo oczekujesz ;)

Ogólnie multisport pozwala skorzystać z gorszych obiektów w rejonie - lepsze nie przyjmują ich warunków.
Miałem tą kartę od 2009 roku. Jakiś rok temu zrezygnowałem, teraz mam tylko karnet w CityFit.