trwa ładowanie paska...
21-08-2017, 08:43:43 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza 1 2 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Baby Carrier  (Przeczytany 1812 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
PJU
Opinii: (11)
Ekspert

Miejsce pobytu: Z małego miasteczka.

Ignoruj
« Odpowiedz #15 : 10-01-2017, 07:01:36 »

Niestety, z dzieckiem w takim wieku trzeba ograniczyć swoje ambicje i zweryfikować plany. Zaczekać aż skończy 8-9 miesięcy i będzie porządnie siedzieć, wtedy można użyć plecakowego nosidła turystycznego. To najwygodniejsze rozwiązanie i przy odpowiedniej organizacji spokojnie można robić wycieczki nawet po 6-8 h.

No co Ty?Jak dzieciak ma 3-4 miechy to idealny wiek na wycieczkę do Egiptu (widziałem na własne oczy taki przypadek), albo spływ Amazonką 
A tak na serio to masz rację. Dla dziecka w takim wieku to spacerek w wózeczku po parku, a rodzicom polecam stoperan na durne pomysły.

5.56x45, 9x19, 12/76
Elgatoloco
Opinii: (0)
Ekspert

Miejsce pobytu: Mogadishu

mogadishu yacht club

Ignoruj
« Odpowiedz #16 : 10-01-2017, 09:42:49 »

Kiedys corke zabralem w gory jak miala chyba kilka miesiescy nie pamietam juz dokladnie kiedy to bylo. Bardziej zona chciala a ze nie bylo z kim dzieciaka zostawic to pomyslalem ze nasz trzykolowy wozek da rade(wysokie opony - pompowane / wiec dosc komfortowy)
W kazdym razie znalazlem prosty szlak - specjalny szlak uzywany prze lesnikow - ubita lesna droga, miesjcami wyszutrowana i calkiem ok bylo - tylko teraz pchaj wozek pod gorke i plecak co ma kolo 10kg + SLR...

Wiec jedynie co moge polecic jak ktos bardzo chce to zeby sie zastanowil nad trojkolowcem z pompowanymi oponami - bo to bardzo dobre rozwiazanie dla dzieciaka.
Do tej pory nie wiem czemu panuje jakas durna opinia, ze te wozki niestabilne sa...ale ile razy widzialem ludzi co lecieli z wozkami po kocich lbach na tych plastikowych kolkach a dziecko w srodku jakby mlotem pneumatycznym operowalo;)

Wiem, mialo byc o nosidlach ale jak mozecie swoje kobiety przekonac to popatrzcie na wozki z kolami pompowanymi i w teren najlepsze sa trzykolowce.

Klub przyjaciol zielonej kropeczki.
bartukas
Opinii: (10)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #17 : 10-01-2017, 14:47:04 »

Wiem, mialo byc o nosidlach ale jak mozecie swoje kobiety przekonac to popatrzcie na wozki z kolami pompowanymi i w teren najlepsze sa trzykolowce.
Nie na śnieg - musisz wtedy "robić" trzy ślady zamiast jednego.
Nie do komunikacji miejskiej - dwa koła stabilniejsze od jednego przy wsiadaniu i wysiadaniu, a autobus na dodatek nie zawsze stanie przy krawężniku.
Elgatoloco
Ekspert

mogadishu yacht club

Ignoruj
« Odpowiedz #18 : 10-01-2017, 14:54:51 »

1. Mieszkam w kraju, gdzie sniegu w zasadzie nie ma - zreszta jakos nie widze rodzicow przebijajacych sie prze 1m zaspy. Tak czy siak glupawy argument. Zaraz bedziemy gadac o wzgeldnym oporze sniegu i fizycznych wlasciwosciach Z politowaniem
2. Ze jak? ta stabilnosc to mit. Nie mowie, ze wozek wozkowi rowny ale lepszy szerszy trojkolowiec i do tego nie trzeszczy tak jak nawet najlepszy czterokolowiec.
« Ostatnia zmiana: 10-01-2017, 14:56:28 wysłane przez Elgatoloco » Zapisane

Klub przyjaciol zielonej kropeczki.
elrond33
Opinii: (25)
Ekspert

Miejsce pobytu: Poznań

Ostrzyżony

Ignoruj
« Odpowiedz #19 : 13-01-2017, 17:44:52 »

Nie na śnieg - musisz wtedy "robić" trzy ślady zamiast jednego.
Pokaż mi wózek, który zostawia jeden ślad

Szczęście sprzyja przygotowanym.
Elgatoloco
Ekspert

mogadishu yacht club

Ignoruj
« Odpowiedz #20 : 13-01-2017, 18:01:05 »

Pokaż mi wózek, który zostawia jeden ślad

Tez mnie to zastanawialo ostro, ale po paru piwach i kilku dniack:

http://www.drabiny.info/pictures/taczki/taczka_budowlana_spawana_2.jpg