trwa ładowanie paska...
29-06-2017, 04:07:24 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Regulamin Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza « 1 ... 61 62 63 +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wisport - Sparrow  (Przeczytany 310346 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
pepe
Opinii: (6)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #930 : 20-04-2017, 08:22:37 »

Stawiam Jacka Danielsa, jeśli pokażesz mi chińską podróbkę z cordury 500D, klamrami Duraflex i zamkami YKK. Na dodatek z gwarancją producenta...
Tak jak pisałem wyżej, Twoja ocena to kwestia subiektywnego postrzegania produktu, do czego oczywiście masz absolutne prawo.
A jeśli mowa o plecakach klasy mercedesa, to DA i Helikona bym tu nie mieszał. Ta klasa to raczej Eberlestock, Mystery Ranch, Arcteryx, itd. Ergo: kiedy chcesz kupić tej klasy sprzęt za 400 - 500 pln, to albo celujesz w używki, albo brakuje Ci znajomości rynku i oferowanych produktów. Zwłaszcza ich ceny...

super
Kierownik forum
Opinii: (15)
*

Miejsce pobytu: Częstochowa

szczęśliwy tato

« Odpowiedz #931 : 20-04-2017, 08:36:18 »

Co do projektu nie mam uwag. Gdyby to uszyła dobra firma nie miałbym zastrzeżeń.

Skoro projekt jest OK to co jest nie tak ? Co to znaczy dobra firma?

Jeśli materiał jest ten sam co w wisporcie to sory ale ja widziałem i dotykałem coś innego
.

To pomyliłeś plecaki i na pewno nie macałeś nowego Raidera.

Może i to faktycznie jakaś Cordura ale jebitnie żółtej produkcji bo w egzemplarzu w sklepie który macałem nawet wybarwienie materiału było skopane jakby to były jakieś stocki
...

nawet bym się nie przyznawał że nie potrafię odróżnić materiałów. Cordura 500 nawet ma metkę. Wybarwienie ? Coyote ładniejszy od wielu materiałów jakie widziałem. Co ciekawe identyczne z tym z DA. Więc albo się mylisz i widziałeś inny plecak, albo masz problemy ze wzrokiem i nie rozróżniasz kolorów albo na siłę czegosz szukasz żeby się dowalić. Zresztą..w dobie aparatów w komórkach nie ma problemu ze zrobieniem zdjęcia. Teraz HTX ma bardzo dobry system kontroli jakości a same plecaki są robione w Wietnamie w fabrykach które szyją inne zajebiste produkty dla innych firm (wiem bo byłem i widziałem ) i nie ma możliwości żeby uszyli coś ze stocku, czy w jakimś innym kolorze.

Niech w końcu zrobią w tej cenie coś z dobrych materiałów.

eeeee...no właśnie zrobili.

Na podsumowanie w momencie kiedy oglądałem plecak przypałętał się jakiś gość i pyta się "To ACM?" Nic dodać nic ująć.

jak ostatnio stałem na targach to gość na stoisku Fjallravena podszedł i powiedział że to gówno. Czy to jakiś argument ?

No ale sory płacę jak za najnowszego mercedesa a dostaję ledwo golfa 3

Pokaż no mi mercedesa i pokaż golfa 3 bo zdaje mi się że mamy jakieś inne kryteria

Ale nadal się łapie na te ich "dobre" produkty i czasami coś kupię dla tego, że masówka więc łatwo dostępne

Jeden przykład co ostatnio kupiłeś z nowych produktów i było "dobre"
Chociażby taki dragon egg. Swoją oliwkę kupowałem chyba za niecałe 500zł nie pamiętam 470? Teraz widzę, że stoi za 450 co jest przegięciem za plecak którego jakościowo na prawdę porównałbym do jakiś chińskich podróbek za parę dolarów. Niezdecydowany

Totalna ignorancja. Nigdy nie widziałeś albo dobrego produktu albo gównianego za kilka dolarów.

Generanie Koso mam wrażenie że na siłę chcesz się dopitolić i nie masz do czego więc szukasz jakiś nieistniejących problemów.

Szkolenia survivalowe i taktyczne www.survivaltech.pl

Szyję różne taktyczne rzeczy na zamówienie www.supertac.pl
philiprvn
Opinii: (3)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #932 : 20-04-2017, 13:44:03 »

Panowie przypominam, że to wątek do dyskusji o jednym konkretnym produkcie Wisporta. Może wydzielimy go do wątku np. Wisport vs. Helikon.

Cytuj z: Spure
a same plecaki są robione w Wietnamie w fabrykach które szyją inne zajebiste produkty dla innych firm (wiem bo byłem i widziałem)
Masz jakieś zdjęcia z wizyty (na Twoim blogu http://supertac.pl/ nic nie znalazłem)? Tak tylko pytam bo wiele się mówi na tema wykorzystywania taniej siły roboczej itp...

"Because survival is not sufficient"
super
Kierownik forum
*

szczęśliwy tato

« Odpowiedz #933 : 20-04-2017, 13:59:37 »

zdjęcia pojawiły się na FB. Nie mogą pokazywać niestety zakładów, rozwiązań technologicznych, ludzi itp.

redtwo.m
Opinii: (14)
Ekspert

Miejsce pobytu: Gliwice

Ignoruj
« Odpowiedz #934 : 20-04-2017, 21:24:55 »

Skoro projekt jest OK to co jest nie tak ? Co to znaczy dobra firma?

.

...

nawet bym się nie przyznawał że nie potrafię odróżnić materiałów. Cordura 500 nawet ma metkę. Wybarwienie ? Coyote ładniejszy od wielu materiałów jakie widziałem. Co ciekawe identyczne z tym z DA. Więc albo się mylisz i widziałeś inny plecak, albo masz problemy ze wzrokiem i nie rozróżniasz kolorów albo na siłę czegosz szukasz żeby się dowalić. Zresztą..w dobie aparatów w komórkach nie ma problemu ze zrobieniem zdjęcia. Teraz HTX ma bardzo dobry system kontroli jakości a same plecaki są robione w Wietnamie w fabrykach które szyją inne zajebiste produkty dla innych firm (wiem bo byłem i widziałem ) i nie ma możliwości żeby uszyli coś ze stocku, czy w jakimś innym kolorze.

eeeee...no właśnie zrobili.

jak ostatnio stałem na targach to gość na stoisku Fjallravena podszedł i powiedział że to gówno. Czy to jakiś argument ?

Pokaż no mi mercedesa i pokaż golfa 3 bo zdaje mi się że mamy jakieś inne kryteria

Jeden przykład co ostatnio kupiłeś z nowych produktów i było "dobre"
Totalna ignorancja. Nigdy nie widziałeś albo dobrego produktu albo gównianego za kilka dolarów.

Generanie Koso mam wrażenie że na siłę chcesz się dopitolić i nie masz do czego więc szukasz jakiś nieistniejących problemów.
Kochany Superze. Jako użytkownik drugiego już plecaka Wisportu chętnie  dokonam bezstronnego porównania z plecakami Helikona. Musisz mi tylko jeden podarować
Koso
Opinii: (1)
Ekspert

Miejsce pobytu: Toruń

Ignoruj
« Odpowiedz #935 : 21-04-2017, 10:57:25 »

Skoro tak stawiamy sprawę to w ogóle nie mamy o czym tu dyskutować. A jeśli wypruwanie się siatki z lamówki w rękach w plecaku za 450zł nazywasz dopindalaniem, to chyba jest o co się przypindalać. To samo już było kiedyś o paskach helikona... Takie były niby fajne zaraz po wyjściu z fabryki. Poszedłem do sklepu a tam nadlewy, w plastiku więcej powietrza niż plastiku. I co? I nagle ludziom zaczęły klamry pękać.

"Życie jest łatwiejsze, niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym,co jest nie do przyjęcia obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia"
mar_kow
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Mazury/Bałkany

Ignoruj
« Odpowiedz #936 : 21-04-2017, 19:22:59 »

Co do projektu nie mam uwag. Gdyby to uszyła dobra firma nie miałbym zastrzeżeń. Jeśli materiał jest ten sam co w wisporcie to sory ale ja widziałem i dotykałem coś innego. Może i to faktycznie jakaś Cordura ale jebitnie żółtej produkcji bo w egzemplarzu w sklepie który macałem nawet wybarwienie materiału było skopane jakby to były jakieś stocki... Niech w końcu zrobią w tej cenie coś z dobrych materiałów. Na podsumowanie w momencie kiedy oglądałem plecak przypałętał się jakiś gość i pyta się "To ACM?" Nic dodać nic ująć.

Muszę przyznać rację - macałem tego Raidera i nie wydawało mi się że to cordura 500. Nie przyglądałem się metkom ani nie pytałem sprzedawcy - mi na początku nie spodobał się projekt. Wiem, subiektywne odczucie i w sumie przy okazji przyjrzę się bardziej ze względu na "gównoburze" na Forum...
Z drugiej strony ten sam produkt z dwóch różnych partii potrafi różnić się pod kątem materiału jak i wykonania stąd te podzielone zdania...
McBren
Opinii: (0)
Ekspert

Miejsce pobytu: Pomorze

Ignoruj
« Odpowiedz #937 : 21-04-2017, 19:36:38 »

Serce mówi Helikon Raider, rozum radzi Wisport Sparrow.
mar_kow
Zaawansowany użytkownik

Miejsce pobytu: Mazury/Bałkany

Ignoruj
« Odpowiedz #938 : 21-04-2017, 19:43:57 »

Serce mówi Helikon Raider, rozum radzi Wisport Sparrow.

Bierz to co się podoba ale najlepiej go "omacaj"... Mi jak coś wpadnie w oko to z reguły biorę nie patrząc na opinie...
super
Kierownik forum
*

szczęśliwy tato

« Odpowiedz #939 : 24-04-2017, 08:41:14 »

Skoro tak stawiamy sprawę to w ogóle nie mamy o czym tu dyskutować. A jeśli wypruwanie się siatki z lamówki w rękach w plecaku za 450zł nazywasz dopindalaniem, to chyba jest o co się przypindalać. To samo już było kiedyś o paskach helikona... Takie były niby fajne zaraz po wyjściu z fabryki. Poszedłem do sklepu a tam nadlewy, w plastiku więcej powietrza niż plastiku. I co? I nagle ludziom zaczęły klamry pękać.

Tak naprawdę to nie odpisałeś na żadną moją odpowiedź.
Każdy plecak DA w którym wystąpiły jakiekolwiek problemy został od razu wymieniony na nowy. raczej ten element nie pruł się w rękach. Było tam za mało materiału i z czasem zaczynał się wyciągać. Wiem to przy okazji. Bo to nie moja działka.

Ale o Raiderze moge się jak najbardziej wypowiadać.
Plecak jest uszyty z Cordury 500. To że komuś się może coś wydawać innego to niestety problem tego co mu się wydaje. Fakt jest taki. Cordur 500 jest kilkanaście rodzajów. Do tego plecaka zastosowaliśmy podwójnie pokrywaną PU żeby była jak najbardziej miękka.

Napisz Koso co kupiłeś ostatnio z Helikona, bo nie napisałeś a to mnie interesuje. Klamry pękały jakieś dwa- trzy lata temu. Wszystkie były wymieniane, dwa lata temu nie było nas pokładzie i nie odpowiadam za takie tematy. Rozmawiamy o nowych rzeczach z cordury.

philiprvn
Opinii: (3)
Ekspert

Ignoruj
« Odpowiedz #940 : 18-06-2017, 21:27:42 »

Wisport ponownie wziął sie za poprawianie bryły Sparrowa. Tym razem plecak został wyposażony w dłuższe szelki i stelaż z włókien szklanych.
http://www.wisport.com.pl/img,big,oferta,produkty_inne,600_242_3_1496905118.jpg
Wisport - Sparrow
Swoją drogą ciekawy patent na badanie rynku... seria limitowana.
« Ostatnia zmiana: 19-06-2017, 14:42:44 wysłane przez philiprvn » Zapisane

"Because survival is not sufficient"
tomking
Opinii: (16)
Ekspert

Miejsce pobytu: Katowice

Ignoruj
« Odpowiedz #941 : 18-06-2017, 21:36:03 »

Fota nie bangla  Smutny

Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia.
Strony: Pierwsza « 1 ... 61 62 63 +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: