trwa ładowanie paska...
01-11-2014, 14:41:03 *
Aktualności:
Wybierz jezyk:

Forum   Zaloguj się Rejestracja   Tagi
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 » Ostatnia +   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wykrywacz metalu  (Przeczytany 70259 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
MaciekBora
Opinii: (0)
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Warszawa

Ignoruj
« Odpowiedz #15 : 05-12-2006, 01:36:59 »

Smetek? Chyba żartujesz. Proponuję wszystkim zainteresowanym tematem poszukać na forum poszukiwaczy, a nie wysłuchiwać tutejszych "specjalistów".

Pele76
Kierownik forum
Opinii: (4)
*

Miejsce pobytu: Blarney Irlandia Prudnik Polska

« Odpowiedz #16 : 05-12-2006, 03:14:05 »

Tak ze skorzystam z szybkiej odpowiedzi...
Nie korzystam juz ze Smetka, przeszedlem o kilka poziomow wyzej... Dalej bede go polecal innym.
Wcale sie nie dziwie Macku ze polecasz Armanda... Mialem z nim do czynienia poczynajac od modelu Rambo (o ile sie nie myle) a konczac na nowszych produktach firmy z Komorowa...
nie przypadly mi do gustu i tyle, wiec polecam to co uwazam za dobre dla siebie a nie to co oferuje moja firma...
Nie chce zadnych przepychanek i innego rodzaju spraw.
tak jak z moim nowym wykrywaczem... moglem wybrac White'a, Garret'a czy inne, wybralem Minelab'a bo mi pasowal i wlasnie jego polecalbym innym, BO MI PASOWAL!

Pozdrawiam!
Ciesze sie ze nie jestem tutaj sam jezeli chodzi o ludzi interesujacychh sie wykrywaczami... mimoze jestem "specjalista" tylko... nie uwazam sie za profesjonaliste... robie to bo lubie.

posurvivaliło Cię Pele ?
Cytuj z: super
Dlatego lubię Tactical ..nie ma pierdolenia
MaciekBora
Aktywny użytkownik

Miejsce pobytu: Warszawa

Ignoruj
« Odpowiedz #17 : 05-12-2006, 20:04:44 »

OK, nie ma problemu, to że nie przypadły Ci do gustu nie dyskwalifikuje ich zupełnie. Akurat mam z nimi styczność i w tej cenie są naprawdę OK. Wykrywacze zachodnie, które wymieniasz kosztują kilka razy więcej, a osiągi mają niewiele lepsze lub takie same. Z ostatnim Twoim zdaniem zgadzam się 100%, z tym specjalistą przesadziłem

MC Mario
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: tam gdzie kończą się Reguły.....

....Prezes MTPN....

Ignoruj
« Odpowiedz #18 : 05-12-2006, 20:22:51 »

A ja wciaż nie kupiłem.... Już prawie, ale potem trafiła się masa wydatków i brak czasu... Wróce do tego...

Mazowieckie Towarzystwo Przyjaciół Noży

Kliknij i dołącz do Nas
tow.molibden
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #19 : 05-12-2006, 20:23:16 »

Z calym przekonaniem polecam Tesoro, Cibola jest ok. Mialem silvera, a teraz tejona. Moze i nie sa bardzo tanie, ale wez pod uwage, ze w wiekszosc miejsc pojedziesz tylko raz w zyciu. poszukiwaczy jest coraz wiecej. Albo wyjmiesz fanty za pierwszym razem, albo wcale. W porownaniu z bounty hunterem iv (ktory tez jest ok) Tejon ma dwu lub trzykrotnie wieksze zasiegi, super sie stroi itd. nie kupuj tanich - szukaj ok 1000. szkoda czasu.
MC Mario
Użytkownik
**

....Prezes MTPN....

Ignoruj
« Odpowiedz #20 : 05-12-2006, 20:29:14 »

Poki co to chyba tylko Jabel wchodzi w grę... jeszcze nie wiem czy to mnie bawi i czy to lubie i czy będę miał czas i chęci itp...

Kliknij i dołącz do Nas
tow.molibden
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #21 : 05-12-2006, 21:08:36 »

pojdziesz raz i wpadniesz, nie daj Boze cos znajdzies i bedzie z Toba koniec. Lepiej pozycz od kogos wykrywke, zobaczysz jak to jest a potem kupisz juz mocna. Dobre okazje sa w ogloszeniach forum Odkrywca (nie chce dawac linka, latwo znajdziesz).
aambeeld
Użytkownik
**

Miejsce pobytu: lubelskie

kozik.org.pl

Ignoruj
« Odpowiedz #22 : 05-12-2006, 21:52:10 »

tja, jakimś dziwnym trafem spotkałem znajomego maniaka od "szperania" i się okazuje, że mam w okolicy lokalnego importera, serwisanta i twórcę wykrywaczy - na dalekim zadupiu, gdzie skarbowy zawraca.  ;-)

Horny Stork Smithy
tui
Nowy użytkownik
*

Miejsce pobytu: Mazury

Ignoruj
« Odpowiedz #23 : 07-12-2006, 14:43:22 »

też za mną chodzi wykrywacz lub nowa szlifierka i sie zastanawiałem nad polskimi sprzętami ktos chwalił smętka ktos rutusa a inny krytykował rutusa i armanda. laik jestem i pewnie nikt szczerze nie napisze co i jak bo kazdy swoje będzie chwalił ale watek posledzę jeszcze moze coś się wyklaruje.

wódz siuksów wykrzyknął łapankanapanka i wyruszyli na wojne przeciw irokezom
tow.molibden
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #24 : 11-12-2006, 18:58:38 »

Powiem szczerze - nie uzywalem ani smetka ani armanda. Moj pierwszy byl bounty hunter 4. Znam na prawde profesjonalne ekipy od militarki i czasmi niektorzy wciaz uzywaja smetkow. Na armandy slyszalem tylko narzekania - przejrzyjcie sobie forum odkrywca.pl, dzial sprzetowy.
Przypomnial mi sie jeszcze jeden typ - bounty hunter quick draw, za te pieniadze, szczegolnie uzywany, to ma na prawde rewelacyjne osiagi. Nawet w porownaniu z moim obecnym tejonem.
Co do tanich wykrywaczy - lazi sie z takim i jest ok. Problem zacznie sie rozumiec dopiero jak sie zobaczy obok dobry w dzialaniu lub jak sie samemu na dobry przesiadzie - to sa dwa rozne swiaty. Ostatnio  na wyjezdzie kumpel mial stara tanioche - znalazl 3 luski w miejscu, gdzie ja wyjalem ponad setke drobnicy. trafial pojedyncze luski tam gdzie my cale lodki z nabojami itd. Bardzo tani wykrywacz to marnotrawienie czasu.
Pele76
Kierownik forum
*

« Odpowiedz #25 : 12-12-2006, 01:44:45 »

Ale nie tylko jakosc sprzetu jest wazna!
wazna technika poszukiwania i chec do przerzucania ziemii...
Dla mnie wypady z wykrywaczem, to nie tyle wypady w ramach znalezienia czegos, ale bardziej spotkania z kumplami i odetchniecia od miasta.
Rok temu ustalilem sobie ze nie bede kopal glebiej niz pol metra... Jebie mnie to czy sa tam monety w garze czy cos innego, nie kopie i juz. jak jest ktos bardziej zapalony to trzepie ta ziemie...
Kilka razy mialem tak ze kupa, taka zwykla smierdzaca z pupy wskazywala mi dobre miejsca... Raz walnalem kupona na G-43 z trzema magami w zapasie... zostal mi sie ino mag, pozniej walnalem innego i przy nastepnej wizycie w tym miejscu znalezlismy z kumplami panzerschrecka i kupe pociskow... Kumple sie pozniej smiali zebym puscil baka z wykrywacza hihiiii
Tylko ze w tych lasach gdzie sie przechadzam to ciezko nie nasrac na cos metalowego... Wiec duzego szczescia nie mialem

posurvivaliło Cię Pele ?
tow.molibden
Świeża krew
*

Ignoruj
« Odpowiedz #26 : 13-12-2006, 16:43:47 »

Wez mnie nie rozbrajaj ... Moze wpadlbys postawic kupona gdzies w podwarszawskich lasach?  8D
Pele76
Kierownik forum
*

« Odpowiedz #27 : 15-12-2006, 01:20:43 »

Wez mnie nie rozbrajaj ... Moze wpadlbys postawic kupona gdzies w podwarszawskich lasach? 8D
Malo ludzi w to wierzy... Teraz nawet jak z kumlami ktorzy przy tym byli, jak o tym gadamy to sie smiejemy ze sami bysmy w to nie uwierzyli gdybysmy tego nie widzieli
Co do Wawki.... Teraz mam cholernie daleko... poza tym jak jestem w domu, to raczej mnie tam nie ciagnie, bo kolo mnie jeszcze uuuuu cholernie duzo zelastwa lezy, a i sprawy zalegle mam z niemieckim czerwonym krzyzem i fundacja polsko niemieckie pojednanie i musze pozakonczac sprawy... ale czasu brak.

posurvivaliło Cię Pele ?
MC Mario
Użytkownik
**

....Prezes MTPN....

Ignoruj
« Odpowiedz #28 : 06-12-2008, 11:05:54 »

No to celem odświeżenia powiem, że od mniej więcej pół roku biegam sobie z taką Cibolą.
http://img210.imageshack.us/img210/2859/cibolawt3.jpg
Wykrywacz metalu

Dziwię się, że Pele nie pochwalił tu się swoim sprzętem.

No i przyznaj się w końcu na co będziesz polował. Czy może brał co popadnie ?

Kliknij i dołącz do Nas
Pele76
Kierownik forum
*

« Odpowiedz #29 : 06-12-2008, 12:08:09 »

mój sprzęt powinien być ze mną dopiero w poniedziałek (o ile wszystko pójdzie dobrze), a jak pójdzie to nie ma szans żebym się nie pochwalił
A co będę tutaj szukał? sam nie wiem co będę mógł tutaj znaleźć, mam nadzieję że cokolwiek Ale o militarce to raczej muszę zapomnieć, bo niby co mógłbym wykopać na irlandzkiej wyspie?

posurvivaliło Cię Pele ?
Strony: Pierwsza 1 2 3 4 » Ostatnia +   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: